MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez mirunia 07 maja 2016, 15:19
Oj tam, fajnie i kolorowo zrobiło się tutaj. Wątek wygląda teraz jak Pamiętnik Sfrustrowanego/Zakręconego Aptekarza. :P :P :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez sebo001 07 maja 2016, 15:59
:yeah:

przez jaktobylo 07 maja 2016, 22:50
Te tu jeszcze wałkują robią reklamę tem placebowatemu homeopatycznemu ścierwu jakim jest mirtazapina.

A mnie wystarczyło 150mg dextrometorfanu, które po 2h od zażycia uwolniło mnie w 100 procentach od fobi społecznej, stresu, braku chęci siły i energii do życia.
A mam najprawdopodobniej diagnozę f20 i co ty na to grabażyku, poczekaj lepiej na jesień to jedyny okres w roku w którym możesz się w miarę wykazać.

Mirta(takie gowno) dopiero na max dawce(45mg) zaczęło działać nasennie 1h od zażycia, ot wielki wspaniały ktról antydepresantów, żadnego innego działania, no możemy jeszcze dostać w gratisie mięsień piwny, a to zapewne od nadwyżki kortyzolu, którą mirta nam funduje(sam badałem). Jak wiadomo obniżka kortyzolu powinna obniżać masę tłuszczową nie zaś ją zwiększać.

Poprostu dextrometorfan rules, bierzcie to a wolni od lęku, stresu, fobii będziecie.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 07 maja 2016, 23:02
jaktobylo napisał(a):Te tu jeszcze wałkują robią reklamę tem placebowatemu homeopatycznemu ścierwu jakim jest mirtazapina.

A mnie wystarczyło 150mg dextrometorfanu, które po 2h od zażycia uwolniło mnie w 100 procentach od fobi społecznej, stresu, braku chęci siły i energii do życia.
A mam najprawdopodobniej diagnozę f20 i co ty na to grabażyku, poczekaj lepiej na jesień to jedyny okres w roku w którym możesz się w miarę wykazać.

Mirta(takie gowno) dopiero na max dawce(45mg) zaczęło działać nasennie 1h od zażycia, ot wielki wspaniały ktról antydepresantów, żadnego innego działania, no możemy jeszcze dostać w gratisie mięsień piwny, a to zapewne od nadwyżki kortyzolu, którą mirta nam funduje(sam badałem). Jak wiadomo obniżka kortyzolu powinna obniżać masę tłuszczową nie zaś ją zwiększać.

Poprostu dextrometorfan rules, bierzcie to a wolni od lęku, stresu, fobii będziecie.

dokładnie , popieram .

przez Vengence 07 maja 2016, 23:03
jaktobylo napisał(a):Te tu jeszcze wałkują robią reklamę tem placebowatemu homeopatycznemu ścierwu jakim jest mirtazapina.

No fajnie, ale co będziesz wrzucał co chwile dexa by nie mieć objawów??, raz, że tolerancja skoczy, problemy z kupnem chyba, ze masz w /cenzura/ aptek w mieście, wątrobą itd, nie wiadomo jak dex działa jak się dłużej go bierze, co robi z głową w dłuższej perspektywie, to tak jakby jebnąć pół litra i powiedzieć, że wódka uwolniła nas od zaburzeń, co jest przecież nonsensem, aczkolwiek dex ma kopa, brałem też, co do mirty to zgadzam się z wszystkim co napisałeś, nie będę się odnosił do ostatnich tutaj postów, bo jak pojadę co poniektórym po rajtuzach to mnie wypier... z forum. :pirate:
Powiedz mi jeszcze, czy wrzucałeś 150mg dexa na raz??

-- 07 maja 2016, 23:12 --

Idę na jakiegoś filma, pozdro większości użytkowników. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lord Kapucyn 07 maja 2016, 23:38
Obrazek

Możecie z łaski swojej zakończyć ten bUl dÓpy i gównoburzę?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez absolulu 08 maja 2016, 00:25
Vengence napisał(a): No fajnie, ale co będziesz wrzucał co chwile dexa by nie mieć objawów??, raz, że tolerancja skoczy, problemy z kupnem chyba, ze masz w /cenzura/ aptek w mieście, wątrobą itd, nie wiadomo jak dex działa jak się dłużej go bierze, co robi z głową w dłuższej perspektywie, to tak jakby jebnąć pół litra i powiedzieć, że wódka uwolniła nas od zaburzeń, co jest przecież nonsensem, aczkolwiek dex ma kopa, brałem też, co do mirty to zgadzam się z wszystkim co napisałeś, nie będę się odnosił do ostatnich tutaj postów, bo jak pojadę co poniektórym po rajtuzach to mnie wypier... z forum. :pirate:

http://dx.doi.org/10.1016/j.mehy.2011.02.003 Nie jest to wcale takie bez głowy i rąk. Jest trochę badań na temat działania antydepresyjnego i są dość obiecujące.
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

przez Grabarz666 09 maja 2016, 19:20
sebo001 napisał(a):Grabarz doceniam twoją wiedzę ale nie znoszę ludzi którzy wyżej srają niż głowę mają dlatego również i u mnie trafiasz do zaszczytnego grona osób ignorowanych za butę i bezczelność. Więcej dystansu do siebie a mniej robienia z siebie intelektualnego(i nie tylko) kozaka.

A jeszcze niedawno zasypywałeś mnie prywatnymi wiadomościami (których treść mógłbym tutaj zamieścić - zniżając się do poziomu benzowca84 i Pablo5-HT1a i jaktobylo, innych tego typu półgłówków) z prośbami o poradę, żaląc się jak ci źle, nie odmówiłem jej tobie, dziś uważasz, że bije ode mnie buta. Wizytówkę wystawiasz sobie sam.

Nie mam zamiaru rezygnować ze wstawiania tutaj najciekawszych informacji o lekach, są tutaj również ludzie otwarci na wiedzę, a nie tylko tacy, którzy życiowe frustracje wylewają na innych, którzy mają lepiej dzięki własnej pracy i chęci zmiany czegoś w swoim życiu. Nie podoba się, nie czytaj. Nie masz nic sensownego do napisania w wątki, nie pisz. Takie proste, a takie trudne...
Dla mnie koniec tematu.

przez Vengence 09 maja 2016, 22:53
absolulu napisał(a):
Vengence napisał(a): No fajnie, ale co będziesz wrzucał co chwile dexa by nie mieć objawów??, raz, że tolerancja skoczy, problemy z kupnem chyba, ze masz w /cenzura/ aptek w mieście, wątrobą itd, nie wiadomo jak dex działa jak się dłużej go bierze, co robi z głową w dłuższej perspektywie, to tak jakby jebnąć pół litra i powiedzieć, że wódka uwolniła nas od zaburzeń, co jest przecież nonsensem, aczkolwiek dex ma kopa, brałem też, co do mirty to zgadzam się z wszystkim co napisałeś, nie będę się odnosił do ostatnich tutaj postów, bo jak pojadę co poniektórym po rajtuzach to mnie wypier... z forum. :pirate:

http://dx.doi.org/10.1016/j.mehy.2011.02.003 Nie jest to wcale takie bez głowy i rąk. Jest trochę badań na temat działania antydepresyjnego i są dość obiecujące.
To, że dxm ma chwilowe działanie przeciwdepresyjne nie oznacza, że można go uznać za lek przeciwdepresyjny,
działanie przeciwdepresyjne bierze, się antagonizmu NMDA, podobnie ma się sprawa z ketaminą, ale to działanie jest chwilowe, poza tym, powyżej dawek terapeutycznych ta substancja staje się bardzo silnym dysocjantem, gimnazjaliści mogą coś o tym powiedzieć, fakt, że po wzięciu większej dawki dxm na 2 dzień czujemy się rewelacyjnie, ale nie będziesz przecież tego wrzucał cały czas, bo to się mija z celem, ale
jeśli ktoś chcę to niech bierze!
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez absolulu 09 maja 2016, 23:23
Nie napisałem żeby traktować go jako lek antydepresyjny.

Nikt nie powiedział żeby brać go w dawkach dysocjacyjnych.

Nikogo nie zachęcam do monoterapii tym lekiem na kaszel a już na pewno na dorzucanie przy braniu ssrajów (SS alert).

Jak ktoś lubi eksperymenty albo jest beznadziejnym przypadkiem, to może spróbować przez tydzień brać w dawkach max 45mg/d i zobaczyć co się stanie. https://www.reddit.com/r/DrugNerds/comm ... _ketamine/ Raczej nikogo nie zabije :pirate:
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

przez Vengence 09 maja 2016, 23:41
absolulu napisał(a):Nie napisałem żeby traktować go jako lek antydepresyjny.

Nikt nie powiedział żeby brać go w dawkach dysocjacyjnych.

Nikogo nie zachęcam do monoterapii tym lekiem na kaszel a już na pewno na dorzucanie przy braniu ssrajów (SS alert).

Jak ktoś lubi eksperymenty albo jest beznadziejnym przypadkiem, to może spróbować przez tydzień brać w dawkach max 45mg/d i zobaczyć co się stanie. https://www.reddit.com/r/DrugNerds/comm ... _ketamine/ Raczej nikogo nie zabije :pirate:
Ja brałem w dawkach nawet 90mg, brałem ponad 2 tygodnie, żadnego działania przeciwdepresyjnego nie uświadczyłem,
dawki do 120mg nie podziałają, bo tyle można brać na kaszel, dawka terapeutyczna.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lord Kapucyn 09 maja 2016, 23:53
Oj wy kaszlaki...

Nie chce mi się już szukać bardziej wiarygodnego źródła, więc zarzucę z wiadomego-
Dekstrometorfan
- niekompetencyjny antagonista receptora NMDA (od strony PCP) (Ki = 7,253 nM).[21]
- agonista sigma-1 (Ki = 150 nM) oraz sigma-2 (Ki = 11,060 nM).[21]
- antagonista cholinergicznych receptorów nikotynowych alfa3beta4-, alfa4beta2-, i alfa7 (Ki = w μM)
- agonista receptorów opioidowych mu, delta i kappa (odpowiednio Ki = 1,280 nM, 11,500 nM i 7,000 nM)[25]
- inhibitor SERT I NET (odpowiednio Ki = 23 nM i 240 nM,)[4][25][26][27]
- inhibitor oksydazy NADPH.[28]
- bloker napięciozależnych kanałów sodowych typu 2, pojednostka alfa[29]

Dawki "ćpuńskie"-
1. plateau: 1,5–2,5 mg/kg (najsilniejsze działanie na fragment PCP2 receptora NMDA, mała aktywność sigma1 i znikoma blokada NMDA)
2. plateau: 2,5–7,5 mg/kg (rosnąca aktywność sigma1, silniejsza blokada NMDA, PCP2 bez większych zmian na stałym poziomie)
3. plateau: 7,5–15 mg/kg (przeważa blokada ogólna receptora NMDA)
4. plateau: powyżej 15 mg/kg (brak zmian w oddziaływaniu na poszczególne receptory; zerwanie większości połączeń między neuronami[potrzebny przypis])
sigma plateau: polega na aplikowaniu różnych dawek w ciągu całego dnia (najwyższa aktywność receptora sigma1) – niezalecane, bo doprowadzić może tok myślenia do anormalnego, większość użytkowników uważa ten stan za nieprzyjemny) (<--- w imię admina, amfcego i google bota zalecam trzymanie się od sigma plateau jak najdalej, najpierw polecam lekturę trip raporta o kolesiu z jasnej góry który postanowił zrobić wjazd z buta na pielgrzymkę, aby obwieścić nadchodzącą apokalipsę i rozrzucał cały swój majątek w częstochowie po ulicach).

Pytanie za 100pkt., zastanawiam się do jakich struktur dxm ma największe powinowactwo w tych dawkach przeciwdepresyjnych/terapeutycznych(powiedzmy do 45mg/d)?

Moderator/ R2 - D2

przez Monster6 09 maja 2016, 23:58
Do wszystkich tych co opisałeś.

Od niekompetencyjny antagonista receptora NMDA do bloker napięciozależnych kanałów sodowych typu 2, pojednostka alfa[.

Chyba że pisząc ''struktur'' chodziło ci o coś innego.
A dawki do 45mg to są te 30 tabletki? Bo ja tylko tyle brałem.

przez Lord Kapucyn 10 maja 2016, 00:11
A dawki do 45mg to są te 30 tabletki? Bo ja tylko tyle brałem.

W 1 opakowaniu kaszlaka jest 30 tabletek po 15mg dxm każda. Całe opakowanie to 450mg.
Dawka terapeutyczna/przeciwdepresyjna to 45mg (3 tabletki).
Dawka ćpuńska 1 plateau to (liczę dla osoby o wadze 70kg) 105-175mg dxm (1/4 opakowania).
Dawka cpuńska 2 plateau to (wciąż dla 70kg) 175-525mg dxm (do 1 opakowania, początek 2 opakowania).
Dawka ćpuńska 3 plateau to 525-1050mg dxm (2-3 opakowania).
Dawka ćpuńska 4 plateau to >1050mg dxm (3 opakowania i więcej)/ jednorazowo.

Największe powinowactwo(Ki) dxm posiada do transportera serotoniny, bo "tylko" 23nM. To trochę tak jak z kwetiapiną. Na początku(małe dawki) dominuje blokada receptora histaminowego H1 (Ki=1.15nm) oraz rec. 5-HT2a (Ki=2.19nM), później przy zwiększeniu dawki dochodzi blokada NET (Ki=34.8nM) i muskarynowego receptora M1 (Ki=38.3nM), następnie częściowy agonizm receptora 5-HT1a (Ki=191nm), a dopiero w wysokich dawkach(przeciwpsychotycznych) dominuje blokada receptorów dopaminowych D2 (Ki=480nM).

http://bipolarnews.org/wp-content/uploa ... roquel.jpg

Ale dobra, zmiana tematu, to nie poradnik małego ćpuna. Zresztą dxm do ketaminy to się ma tak jak zupa z puszki do pomidorowej u babuni. Do niedawna było jeszcze coś pośredniego(mxe) ale miłościwie nam panujący zakazali.

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg