MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez hashim 03 kwi 2016, 11:56
Grabarz, a Ty co polecasz na zwiększenie dopaminy w PFC?

przez Grabarz666 03 kwi 2016, 14:31
Psychopharm napisał(a):Grabarz666 czytałem to, wzrost dopaminy w PFC jako źródło działania przeciwdepresyjnego już mnie nie przekonuje...
Tekst, że wszyscy u których działają SSRI to ludzie u których te leki działają przez mechanizm placebo jest bzdurne.

Mnie przekonuje, z wiadomych względów, ale to nie znaczy, że uważam, iż jest to główny mechanizm p/depresyjny mirtazapiny i innych inhibitorów rec. 5-HT2c (no może z wyjątkiem agomelatyny).
Te żałosne teksty o SSRI, to opinie żałosnych ludzi, którym te leki nie pomogły i tyle, tylko je ignorować.

-- 03 kwi 2016, 14:31 --

hashim napisał(a):Grabarz, a Ty co polecasz na zwiększenie dopaminy w PFC?

Mirtazapinę :)
Ewentualnie z dodatkiem wenlafaksyny 75 mg, celem zwiększenia napędu (zniwelowania zmuły pomirtazapinowej).

przez Vengence 03 kwi 2016, 14:46
Grabarz666 napisał(a):
Psychopharm napisał(a):Grabarz666 czytałem to, wzrost dopaminy w PFC jako źródło działania przeciwdepresyjnego już mnie nie przekonuje...
Tekst, że wszyscy u których działają SSRI to ludzie u których te leki działają przez mechanizm placebo jest bzdurne.

Mnie przekonuje, z wiadomych względów, ale to nie znaczy, że uważam, iż jest to główny mechanizm p/depresyjny mirtazapiny i innych inhibitorów rec. 5-HT2c (no może z wyjątkiem agomelatyny).
Te żałosne teksty o SSRI, to opinie żałosnych ludzi, którym te leki nie pomogły i tyle, tylko je ignorować.

-- 03 kwi 2016, 14:31 --

Czyli według twojego rozumowania, jak komuś nie pomogły ssri i piszę o tym to ten ktoś jest żałosny!, ja /cenzura/, kim ty /cenzura/ jesteś w ogóle! :shock:

-- 03 kwi 2016, 14:52 --

Idę w pizdu stąd, to forum zaczyna się robić /cenzura/ żałosne! :time:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grabarz666 03 kwi 2016, 14:56
Nikt cię tutaj nie trzyma, jeżeli nie potrafisz dźwignąć poziomu merytorycznego i kulturalnego, to są inne fora.
Narzekania i wytrząsanie się ewentualnie w innych wątkach. A jeśli chcesz prostytuować zmyślne teorie o mechanizmach działania leków, to sugeruje prowadzić dyskusję pod filmami szamana jerzego zięby na YT, ten sam poziom.
Grabarz Rocket Fuel:
Fluwoksamina 50 mg (1-0-0)
Mirtazapina 30 mg (0-0-½)
Pregabalina 150 mg (0-0-1)

http://naukowy.eu/

"Głupota jest sprawą prywatną, lecz jej skutki są społeczne." - autor nieznany

przez Vengence 03 kwi 2016, 15:05
Grabarz666 napisał(a):Nikt cię tutaj nie trzyma, jeżeli nie potrafisz dźwignąć poziomu merytorycznego i kulturalnego, to są inne fora.
Narzekania i wytrząsanie się ewentualnie w innych wątkach. A jeśli chcesz prostytuować zmyślne teorie o mechanizmach działania leków, to sugeruje prowadzić dyskusję pod filmami szamana jerzego zięby na YT, ten sam poziom.
Ty śmiesz pisać o kulturze!, przecież ty nie masz za grosz kultury w swoich wypowiedziach, atakujesz i prowokujesz innych w dobrze dobranych słowach, co do merytoryki, to jedyne co ty robisz to wklejasz badania z neta, jeżeli to jedyne co umiesz, to gratuluje. :brawo:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Grabarz666 03 kwi 2016, 15:25
Vengence napisał(a):
Grabarz666 napisał(a):Nikt cię tutaj nie trzyma, jeżeli nie potrafisz dźwignąć poziomu merytorycznego i kulturalnego, to są inne fora.
Ty śmiesz pisać o kulturze!, przecież ty nie masz za grosz kultury w swoich wypowiedziach, atakujesz i prowokujesz innych w dobrze dobranych słowach, co do merytoryki, to jedyne co ty robisz to wklejasz badania z neta, jeżeli to jedyne co umiesz, to gratuluje. :brawo:

Trudno, żebym wklejał wyniki własnych badań, skoro nie jestem naukowcem. Poza tym, niektórzy to nawet nie potrafią wkleić badań...

przez benzowiec84 03 kwi 2016, 20:15
Grabarz666 ty sie ogarnij bo człowieku śmieszny jesteś profesorku , wiedzy to ty nie masz żadnej , wklejasz linki i badania , przeczytasz i to cała twoja wiedza .
założę się że przed snem je odmawiasz zamiast pacierza , by bardziej wryły się w twoją profesorską czachę :) hehehe Grabarz

-- 03 kwi 2016, 19:17 --

Grabarz666 napisał(a):

Ewentualnie z dodatkiem wenlafaksyny 75 mg, celem zwiększenia napędu (zniwelowania zmuły pomirtazapinowej).

najpierw się uwalić/zmulić mirtazapiną , a później to zaleczać . fuck logic :) po za tym wenla na napęd i to 75mg gdzie taka dawka działa tylko na serotoninę. 2x fuck logic :) weź bo jeszcze ktoś cię posłucha i sobie szkody narobi.

-- 03 kwi 2016, 19:21 --

jesteś zwykłym teoretykiem a jak ktoś ci napiszę że to nie działa , to mówisz że to nie prawda bo ci twoje linki i badania z neta mówią że to działa . :)
jak można dyskutować z linkami i badaniami grabarza??? kto śmie z tym polemizować ?? :) w dupie mam twoje badania bo ni jak się mają do rzeczywistości i możesz sobie wklejać i wklejać swoje linki , ale nie przekładają się ona na rzeczywistość .

-- 03 kwi 2016, 20:09 --

ps: i trochę kultury i szacunku do innych użytkowników , nie jesteś pępkiem świata , tylko zaburzonym świrem na forum nerwica.com, więc trochę pokory i ogłady :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez sebo001 03 kwi 2016, 22:24
Skoro nie mirta/miansa to co na bezsenność polecacie?

przez Vengence 03 kwi 2016, 22:44
sebo001 napisał(a):Skoro nie mirta/miansa to co na bezsenność polecacie?

Wśród leków przeciwdepresyjnych nie znajdziesz niczego lepszego na sen, jeżeli nie przeszkadza ci zamuła i wzrost wagi to bierz, któryś z nich, ewentualnie możesz spróbować jeszcze trazadonu, albo neuroleptyki, ale ich nie polecam na sen.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 03 kwi 2016, 22:50
Zamułe to ja mam od samej depresji, nie chciałbym dokładać sobie jeszcze większej. Ciężko mnie uśpić, podejrzewam, że trittico może nie dać rady.

przez Ricah 03 kwi 2016, 22:50
sebo001, jak Vengence napisal, zaczalbym od trazodonu, bo nie ma az takich skutkow ubocznych. Warto tez sprobowac magnezu, bo u niektorych moze podzialac swietnie (tylko dobrej jakosci) i latwo to sprawdzic.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Grabarz666 03 kwi 2016, 22:53
benzowiec84 napisał(a):Grabarz666 ty sie ogarnij bo człowieku śmieszny jesteś profesorku , wiedzy to ty nie masz żadnej , wklejasz linki i badania , przeczytasz i to cała twoja wiedza .
założę się że przed snem je odmawiasz zamiast pacierza , by bardziej wryły się w twoją profesorską czachę :) hehehe Grabarz

Jestem tylko prostym magistrem inżynierem chemii. i jestem przekonany, że ty dyplomem ukończenia jakiejkolwiek uczelni pochwalić się nie możesz, więc nie takie teksty do mnie.
Ja rozumiem, że skoro zjadłeś tyle leków to wiesz wszystko? W takim razie Stephen Stahl mie wie nic o lekach...

benzowiec84 napisał(a):najpierw się uwalić/zmulić mirtazapiną , a później to zaleczać . fuck logic :) po za tym wenla na napęd i to 75mg gdzie taka dawka działa tylko na serotoninę. 2x fuck logic :) weź bo jeszcze ktoś cię posłucha i sobie szkody narobi.

Twojej depresji inbredowej nawet taka kombinacja nie wyleczy :D A mirtazapinę wymyślono tylko po to żeby zamulać, nic wincyj!

benzowiec84 napisał(a):jesteś zwykłym teoretykiem a jak ktoś ci napiszę że to nie działa , to mówisz że to nie prawda bo ci twoje linki i badania z neta mówią że to działa . :)

Nie jesteś zbyt inteligentny skoro skoro nie rozgraniczasz faktu, że dany mechanizm działania leku wcale nie musi oznaczać tego, że będzie niósł on za sobą pozytywną odpowiedź kliniczną u danej osoby przekładająca się na znaczącą poprawę samopoczucia.
benzowiec84 napisał(a):ps: i trochę kultury i szacunku do innych użytkowników , nie jesteś pępkiem świata , tylko zaburzonym świrem na forum nerwica.com, więc trochę pokory i ogłady :)

Póki co to, ty pokazujesz żenujący poziom szastając inwektywami (o ile w ogóle wiesz co to znaczy).

Żegnam i nie pozdrawiam.

przez cozicozicozi 03 kwi 2016, 22:57
15mg mirty na noc nie powoduje u mnie żadnej zamuły, a już na pewno nie tycia. Ale zaznaczam, że biorę z wenlą. Ale myślę, że zamuła to kwestia subiektywna
Jednego muli, drugiego nie. Trzeba spróbować przez dwa, trzy tygodnie i sprawdzic na sobie. Ja mirte na sen szczerze polecam.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez sebo001 03 kwi 2016, 22:58
Miałeś duże problemy ze snem ?

Sortuj wg