MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez oskaka 04 sty 2016, 20:34
alu, hahaha ją też już 2 miechy chodze obok sertraliny, pół roku obok citalopramu. Najdłużej z SSRI brakiem paro 2 tygodnie i chyba wrócę do niej chociaż źle dzialala...
Dlaczego życie nie może być trochę łatwiejsze...
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez alu 04 sty 2016, 20:41
oskaka napisał(a):Dlaczego życie nie może być trochę łatwiejsze...

jak znajdziesz odpowiedź na to pytanie to proszę - daj mi znać!
alu

przez snaefridur 05 sty 2016, 11:10
Pamiętam jak sie z sakramentalnym małżonkiem pokłóciłam, bo mi zabrał dokładkę którąś z kolei, jakby mnie dopiero z gułagu wypuścili. Ale fakt lek działa i to bardzo, jak ktoś musi przytyć, albo po prostu mu to wisi to polecam zdecydowanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 05 sty 2016, 12:48
Mirtazapina i mianseryna powinna być podawana kulturystą po siłowni, szczególnie chudzielcą. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 10 sty 2016, 19:23
Stosuję mianseryne i czy ja wiem czy mam większy apetyt :bezradny: Może jeszcze muszę poczekać a może to wenla zabija ten efekt. Działa na was nasennie ? Na mnie już 40 i 60mg mianseryny słabo działają ? Jakie różnice widzicie między mianseryną a mirtą ?

przez Vengence 10 sty 2016, 19:37
sebo001 napisał(a):Stosuję mianseryne i czy ja wiem czy mam większy apetyt :bezradny: Może jeszcze muszę poczekać a może to wenla zabija ten efekt. Działa na was nasennie ? Na mnie już 40 i 60mg mianseryny słabo działają ? Jakie różnice widzicie między mianseryną a mirtą ?
Dla mnie mianseryna to był wieczny głód, pożerałem wszystko co było w około a do snu powalała niczym sztachetą przez łeb, mirta jest subtelniejsza od mianseryny.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 10 sty 2016, 19:43
No to pięknie. Może być tak, że wenla osłabia u mnie działanie mianseryny i powoduje bezsenność ? Wenle stosuję od wtorku.
Ja już nie wiem czy ze mna jest aż tak źle :bezradny: Czekam, aż jakiś lek zacznie na mnie działać :evil:

przez Vengence 10 sty 2016, 19:45
sebo001 napisał(a):No to pięknie. Może być tak, że wenla osłabia u mnie działanie mianseryny i powoduje bezsenność ? Wenle stosuję od wtorku.
Ja już nie wiem czy ze mna jest aż tak źle :bezradny: Czekam, aż jakiś lek zacznie na mnie działać :evil:
mianseryna powinna potęgować działanie wenlafaksyny, ale może za krótko to bierzesz, ja mam ochotę zrezygnować z mirty, bo nic mi nie daje.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 10 sty 2016, 19:52
Mirta nieb usypia Cię? jak z działaniem na lęk mianseryny ? Nie wiem, Lernivol piję od miesiąca. Teraz mam pić do tego pregabaline a jak to nie zadziała to hydroksozyne doraźnie. Nawet jak śpię te 5-6h to ten sen jest mega płytki.

przez Vengence 10 sty 2016, 22:06
sebo001 napisał(a):Mirta nieb usypia Cię? jak z działaniem na lęk mianseryny ? Nie wiem, Lernivol piję od miesiąca. Teraz mam pić do tego pregabaline a jak to nie zadziała to hydroksozyne doraźnie. Nawet jak śpię te 5-6h to ten sen jest mega płytki.

Usypia, ale tylko to mi daje no i apetyt ogromny po wzięciu tabletki, muszę się jeszcze pilnować z żarciem, ale i tak się trochę tyje,
nie wiem już co mam robić, wkurwia mnie to wszystko na maxa. :time:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 10 sty 2016, 23:10
Mnie wkurwia to, że te wszystkie prochy tak chu... na mnie działają bo nie działają :evil: innego efektu chyba nie ma co oczekiwać po mircie.

przez wozaq 12 sty 2016, 10:03
Ja sobie dałem spokój z mirtą po ponad 3 miesiącach brania, nie biorę już ze 3 tygodnie i w sumie to czuję się tak samo jak ją brałem. Na plus, że nie miałem jakichś efektów odstawiennych. Wcale mnie ten lek zbytnio nie usypiał, nie powodował masakrycznego głodu, super realistycznych snów (nawet więcej mi się śni po odstawieniu) no i co najważniejsze nie skasował moich lęków. Jedyne co to mi 6kg przybyło samo z siebie, bo jakoś dużo więcej to nie jadłem. Teraz nic takiego nie biorę, ewentualnie klona od czasu do czasu i zastanawiam się co dalej.

przez estera1 14 sty 2016, 11:03
a na mnie juz mirta nie działa :( i nie wiem co mam brac aby spac :(

przez Vengence 15 sty 2016, 14:26
Ktoś brał dawkę 60 mg??. jak z działaniem w porównaniu z 30 mg mirty, tyje się tak samo, zamulenie mniejsze??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg