MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez miko84 08 kwi 2012, 08:11
Trudno jest nie przytyć gdy jest się głodnym. Ja to samo na mirtazapinie, ogromny apetyt miałem.
miko84

przez estera1 08 kwi 2012, 09:43
sucharki podjadam zeby czyms zapelnic zoladek ale mam taki apetyt ze zjadlabym cale opakowanie od razu :(

przez Michuj 08 kwi 2012, 09:45
W sumie przeszło mi zamulenie po mirtrze. Trwało to dobre 3 miesiące! Efektu nasennego nie praktycznie nieodczuwam, ale ciężko mi bez niej zasnąć. Tyle, że zostało mi tylko parę tablet Mirtagenu, a zrobiłem pewne zapasy mianseryny...
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez estera1 08 kwi 2012, 11:22
a da sie mirte odstawic?do 12 jestem tak zamulona ze szok! po kawie sie dziwnie czuje albo sobie wkrecam?

-- 08 kwi 2012, 10:26 --

rano jezdze autem i ciezko jest mi sie skupic :(

przez Michuj 08 kwi 2012, 11:55
estera1, no u mnie podobnie było. ponad 3 miechy trwało, zanim przeszła zamułka. Jak długo bierzesz i jaką dawkę?
Loża szyderców

przez estera1 08 kwi 2012, 15:56
zaczelam 2 tyg temu nieumialam po nim usnac i odstawilam .Biore 3 dzien 15mg ,jak do tej pory okazal sie najsilniejszym i najskuteczniejszym lekiem ktore do tej pory bralam albo mi sie wydaje?teraz nie pracuje wiec moge go odstawic ale boje sie ze nieusne :( po pol godzinie od połkniecia czuje sie jak bym wypila z pol litra nawet do wc niemam sily isc bo czuje sie jak by mi nogi przyrosly do lozka a te sny?szok

-- 08 kwi 2012, 14:58 --

i glowa mnie strasznie po nim boli.Ostatnio moge sobie pozwolic zeby pojsc pozniej spac wiec biore go ok 23 wiem ze to pozno ale po co brac wczesniej jak nie musze rano wstawac

przez Michuj 08 kwi 2012, 16:06
Nie bierzesz tak strasznie długo. To wszystko może jeszcze ustąpić. A jeśli nie musisz wstawać do roboty, to tym łatwiej przeczekać początki.
Loża szyderców

przez estera1 08 kwi 2012, 16:08
oby bo rano wstac z lozka przed 10 jest ciezko a jak bym miala tak do pracy wstawac o 7?blado to widze

-- 13 kwi 2012, 13:37 --

jestem nie do zycia na drugi dzien po tym leku a moze za pozno go biore?

przez ona* 18 kwi 2012, 19:53
Czesc, moze ktos z Was mial podobna sytuacje...bo zalatwilam sie na cacy.. :(
Biore od miesiaca mirtor, zostalo mi 6 tabletek a moja babka psych pojechala gdzies na wczasy i bedzie dopiero 30.04 ..Myslicie, ze lek. rodzinny przepisze mi w takiej syt lek? Wolalabym kontynuowac leczenie a nie nagle przerwac lykanie tabletek na tydzien... Jak wyjsc z takiej sytuacji... moze znacie jakies rozwiazanie? :?

przez uzytkownik 18 kwi 2012, 20:04
Tak, idziesz do swojego lekarza (gabinetu) i prosisz o kserokopię karty leczenia i z tą kartą idziesz do ogólnego (na karcie skserowanej będzie info "za zgodność z oryginałem" - płacisz grosze). To wsio.
uzytkownik

przez ona* 18 kwi 2012, 20:26
Dzieki... ale problem polega na tym, ze lecze sie prywatnie i gabinet jest zamkniety, nie mam dostepu do karty leczenia :?
Wczesniej umowilam sie z babka, ze bedziemy na telefon i przegapilam ten moment..mialam recepte na lek, mialam zaczac go brac gdy poczuje sie juz b. zle. Zaczelam go brac i pomyslalam, ze gdy bede konczyc opakowanie zadzwonie do niej po nastepne...Ona gdy ma juz umowione wizyty i gdy cos jej wypadnie dzwoni do pacjentow i je przeklada. Ze mna nie byla umowiona... nie przwidzialam takiej sytuacji cholerka... :?

przez estera1 18 kwi 2012, 22:00
powinnas miec karte leczenia jak niemasz to zagadaj do lekarza popros ze jest to sytuacja awaryjna ,ja kiedys tak mialam lekarz sie nagadal ale w koncu sie zgodzil :)

przez ona* 18 kwi 2012, 22:35
No chyba tak zrobie..albo pojde do apteki i poprosze o lek z zastrzezeniem ze "doniose" recepte...ale wiocha..no trudno.

przez uzytkownik 19 kwi 2012, 07:50
Jak jesteś zaufana w Aptece to Ci wydadzą. Z wyjątkiem benzodiazepin, bo na to farmaceuta musi mieć podkładkę (receptę) od razu...

-- 19 kwi 2012, 08:14 --

ona* napisał(a):Dzieki... ale problem polega na tym, ze lecze sie prywatnie i gabinet jest zamkniety, nie mam dostepu do karty leczenia?

Ja też leczę się prywatnie. Nie ma tam recepcji żadnej? Mój gabinet (placówka) obsługuje kilku lekarzy i jest recepcja i oni kserują, a nie lekarz.
uzytkownik

Sortuj wg