MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez miko84 20 sty 2015, 12:23
benzowiec84 wiedza to jedno, ale ważne jest też wieloletnie doświadczenie.
miko84

przez benzowiec84 20 sty 2015, 12:31
miko84, Ale jak oni działają, przecież oni testują leki na ludziach to znaczy zapisują coś i czy jest poprawa , zadziała to dobrze , nie zadziała to co innego . Przyjdziesz mu powiesz mu że jesteś senny da ci coś pobudzającego,że masz lęki,fobie da ci sedatywne SSRI. Ja tak to odbieram . Że oni tak naprawdę mają swój papierek ale sugerują się tym co pacjent mówi , śpiący,lęki,depresja taka depresja taka,ADHD,brak aktywności itd . To jak się ciebie zapytam że jestem śpiący to chyba byś wiedział co mi dać , a jak miałbym lęki to nie dałbyś mi reboksetyny. Oni tyle samo wiedzą , a niektórzy to nie wiedzą

-- 20 sty 2015, 11:34 --

Doświadczenie to jak granie w obstawianie meczów , 70% ludziom pomogło i takie mają doświadczenie. 70% ludzi stawia na barcelonę , taką mam wiedzę na temat barcelony.

-- 20 sty 2015, 11:36 --

ja sądzę że to już nie ma nadziei , można czytać i czytać codziennie litanie o lekach o depresji itp . Sam się nie wyleczę to na bank.Psychiatra też mnie nie wyleczy. Nie ma nadziei
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez miko84 20 sty 2015, 12:50
Nie no co tak pesymistycznie. Ja uważam, że dla każdego jest jakiś lek który zadziała, tylko trudno go dobrać bo tu ważna jest też dawka, czas brania, ew. połączenia leków.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 20 sty 2015, 12:57
ja tak długo siedzę w domu że teraz się boję z ludźmi gadać itd. to znaczy nie mogę się zmusić by , kogoś odwiedzić itp. czuję jakąś obawę , a jak brałem baclofen tak 75mg to mnie aktywował i wszystkie obawy nikły , czułem się zajebiście,radosny,pewny siebie,uśmiechnięty, jak by całkowita remisja i mega pewność siebie.Musiałem gdzieś wyjść pojechać do znajogo pogadać bo mnie energia pozytywna nosiła. chyba dołącze sobie do fluoksetyny baclofen tak 25-50 mg.

-- 20 sty 2015, 11:59 --

I moje pytanie. Co sądzisz o dodaniu baclofenu tak na rok , 30-50 mg do fluoksetyny?? Tolerancja na niego nie rośnie i podobno nie tak trudno z niego zejść , alkoholicy trzeźwi go biorą,bo im pomaga w różnych sprawach,i wytrzymać z niepiciem.

i czy ten lek mimo tego że to agon.Gaba-B ma jakiś związek z dopaminą?

-- 20 sty 2015, 12:07 --

Pytanie jeszcze odnośnie mirtazepiny , bo kiedyś na mnie w połączeniu z paro ładnie podziałała , taki mix jak ty masz z tym że 40mg paro. Czy po tym leku się puchnie ??????:))

-- 20 sty 2015, 12:31 --

też może zamiast baclo , dodał bym mirte w najniższej dawce antydepresyjnej 30mg chyba. Może bym nie spuchł? bo lerivon mimo jedzenia takiej samej ilośći to nabiera wody w organizmie.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez miko84 20 sty 2015, 13:39
benzowiec84 jak się dobrze czułeś to spróbuj. Lek jest na pewno bezpieczniejszy niż benzo. W badaniach jak już to blokuje dopaminę a nie ją zwiększa.

Po mirtazapinie masz zwiększony apetyt i ew. zmniejszony metabolizm. Ja nie puchnę po mirtazapinie. Jak będziesz normalnie jadł i się ruszał to nie przybierzesz na wadze.
miko84

przez Zbychu 1977 20 sty 2015, 14:03
Ja tyje na amitryptylinie ,przytyłem w ciągu 2 tyg 4 kg;do tego mam b.wysoki poziom trójglicerydów -463 jednostki gdzie 180 jednostek jest poziomem b.wysokim.
Zbychu 1977

przez miko84 20 sty 2015, 14:24
A jaką masz wagę. Musisz się zacząć więcej ruszać bo to najlepszy sposób na spalenie tłuszczu. No i dieta mniej kaloryczna bo to cukier najszybciej zamienia się w cholesterol.
miko84

przez Zbychu 1977 20 sty 2015, 14:44
Przy wzroście 188cm waże 104 kilo.Biewidac po mnie ze tyle waże,pytam sie ludzi jaka jest moja waga -odpowiadają 89-85kg.
Zbychu 1977

przez Arasha 20 sty 2015, 15:47
lunatic napisał(a):ja z tego czytania i samoleczenia mam tyle ze teraz boje się wziać jakiegokolwiek leku

To tak jak ja :papa:

-- 20 sty 2015, 14:50 --

benzowiec84 napisał(a):Wolę sam potestować sobie . Dodam za 5 tygodni mirtazepine do fluo , jak fluo się rozkręci i myslę że to zabije moją depresje.

wszystkie neuroprzekaźniki zaatakuję i będe cyborgiem :)

Ja dostałam taki zestaw 6 lat temu i pomógł mi jedynie na spanie :uklon: , depresję ruszył tylko na miesiąc, a potem zero działania fluo ... żadnym cyborgiem się nie stałam :bezradny: No, ale być może na Ciebie zadziała lepiej ! Dlaczego zwlekasz z wprowadzeniem mirty parę tyg. ... przecież można od razu.

-- 20 sty 2015, 15:30 --

benzowiec84 napisał(a): benzo rzuciłem a byłem uzależniony 3 razy , afobam,lorafen,klonazepam :)

Czyli 3 największe siekiery 8)

benzowiec84 napisał(a):Jak by w benzo została taka kasa wpompowana co w SSRI ,albo większa , to teraz byśmy mówili o SSRI że uzależnia , a benzodiazepinami leczyli byśmy fobie społeczną i mówilibysmy że po 6 miesiącach brania benzo ,jak fobia zniknie

Mów tak jeszcze Arashy :blabla: ... to tylko woda na mój młyn :105: Jakbym mogłam to bym się całe życie Clonem leczyła i cześć !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 20 sty 2015, 17:56
Arasha, Bo chcę zobaczyć jak podziała sama fluoksetyna. a wtedy dorzucić mirtazepine
Ja nie mówię o leczeniu całe życie Klonem. Ja klonem leczyłem się raz + SSRI rok brałem. Afobam pól roku. Lorafen z prawie rok. I dobrze wspominam i odstawiłem bez problemów .

-- 20 sty 2015, 17:00 --

czyli wychodzi prawie z 2,5 roku . krzywd na mózgu nie odnotowałem . Po SSRI odnotowuję i to dużę.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 20 sty 2015, 18:07
benzowiec84, ale ja o sobie pisałam 8)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 20 sty 2015, 18:19
ok , przepraszam.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Pablo5HT1 21 sty 2015, 00:33
benzowiec84,
To znaczy, ze skoro brąłes benzo tak długo to moze masz małe predyspozycje do uzależnienia, wierz mi ale odstawka ssri to bajka przy benzo, a wogóle to ssri nie są do brania przez 5 lat, jeszcze taka paroksetyna. Co do libido, masz rację, SSRI są w tym temacie baardzo niebezpieczne.

przez benzowiec84 21 sty 2015, 00:42
Pablo5HT1, No wiem że nie są do latami brania . a mnie karmiła psychiatra 5 lat i teraz co mam zrobić :// przeszedłem na fluo, nie mogę na razie nie brać bo jestem w złym stanie.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg