MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez arnibarni 14 sty 2015, 12:51
Arasha

A masz tabletki ulegające rozpadowi w ustach ( te często tak działają ), czy zwykłe ?

Nie to są zwykłe tabletki,jak masz mianseryne podziel tabletke i spróbuj chwile dłużej potrzymać w buzi to bedziesz miała wrażenie że i usta,twarz drętwieją :smile:
Mirty jeszcze nie brałem,skoro miansa jest refundowana,to jade na klasycznym sprawdzonym połączeniu fluo + miansa.Po zolpidemie sie tak nie wyśpie jak po miansie.
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez Ricah 14 sty 2015, 21:46
arnibarni napisał(a): Ale też zmniejsza pieczenie,a ból neurologiczny jest głównie piekący,palący.

Faktycznie, doczytalem dzisiaj i histamina tez uczestniczy, gdy np. sparzysz sie na sloncu, a to tez piekacy bol. Zwracam w takim razie slusznosc.

arnibarni napisał(a):Biore juz pare miesięcy na sen.

Jezeli mieszasz dawki[wysokie z malymi w jakichs okresach przynajmniej tygodniowych] to powinienes w sumie sam miec rozeznanie, czy bardziej przeciwbolowo dzialaja dawki nasenne[niskie], czy wieksze.

arnibarni napisał(a):Lidokaina,lignokaina obie formy są poprawne.

Czlowiek cale zycie sie uczy :)
Agomelatyna 25mg
some shit

przez arnibarni 14 sty 2015, 22:19
Jezeli mieszasz dawki[wysokie z malymi w jakichs okresach przynajmniej tygodniowych] to powinienes w sumie sam miec rozeznanie, czy bardziej przeciwbolowo dzialaja dawki nasenne[niskie], czy wieksze.

Ja biore dawki w granicach 10-15 mg,wiekszych nie brałem bo bym chyba spał z 20 godzin,choć ponoć profil od dawki 30 mg miansy sie zmienia i juz tak nie usypia.Więc ciężko mi stwierdzić przy tak małym rozrzucie czy efekt ten sie wzmacnia,może musze któregos razu zaryzykowac i wziąść 30 mg,ale na razie nie moge sobie na to pozwolić.
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tańczący z lękami 14 sty 2015, 22:30
estera1 napisał(a):tanczący z lękami pisałam ci kiedys ,że mirta jest lepsza ale ty wolałeś mianse :P super ,że przy tak mały dawkach spisz ,łatwiej ci bedzie odstawić.Czytając posty innych ludzi to nie dolicze do 5 komu pomogła taka mała dawka.Szkoda ,że ja tak nie miałam :(

ale lepsza na co? na sen na pewno, co do reszty to nastrój i towarzyskość miałem lepsze na 5mg miansy
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez cyklopka 15 sty 2015, 00:29
Chyba po odstawieniu mirty jest trochę lepiej. Jakby jeszcze mniej objawów depresyjnych, więcej powodów do radości?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez miko84 15 sty 2015, 11:27
Tańczący z lękami 5 mg? Jaką Ty masz wagę, że takie dawki leków na Ciebie działają? 40 kg? :P

cyklopka to są właśnie ciekawostki psychofarmakologii, gdzie odstawienie leku przeciwdepresyjnego poprawia samopoczucie :)
miko84

przez Zbychu 1977 15 sty 2015, 12:24
Gdyby nie co noc koszary które miałem podczas zarzywania mirty pewnie bym ją nadal brał .
Zbychu 1977

przez miko84 15 sty 2015, 13:38
A próbowałeś brać prazosynę na te sny?
miko84

przez Zbychu 1977 15 sty 2015, 13:57
Nie brałem prazosyny,zresztą na mianserynie też dokuczały mi koszary.Stąd podchodzę z rezerwą do leków czteropirścieniowych.
Zbychu 1977

przez Pablo5HT1 15 sty 2015, 22:30
miko84,
A co to jest, kółko " narkomańskie", jak sie człowiek gorzej poczuje to już ma brać... i brać.... i śledzic te uboki, buuuhhaaa, taa,
" chłopcze" , możesz mnie dalej ignorować.
A czy ciekawostki, skoro więcej osób tak ma, to już nie jest ciekawostka.

przez Tańczący z lękami 16 sty 2015, 00:12
miko84 napisał(a):Tańczący z lękami 5 mg? Jaką Ty masz wagę, że takie dawki leków na Ciebie działają? 40 kg? :P

ważę 87kg, ale to nie placebo, że te małe dawki działają. Skoro trazodon w ogóle nie usypiał a brałem prawie 2 tyg a mirta po pierwszym strzale już zadziałała i to tylko w dawce 7,5mg. Na 5mg miansy mogłem zasnąć, ale spałem gorzej. Mogłem z kolei dość dobrze funkcjonować w towarzystwie a teraz źle się czuje, ciężko mi utrzymać kontakt wzrokowy, etc. Ale jak mam tak też np z piwem, jak wypije szybko 2 browary to już mam dobrze i później piję tylko na podtrzymanie efektu. Niestety na mircie w ogóle nie ciągnie mnie do ludzi a co się z tym wiąże do knajp i rekreacyjnego picia co weekend... :-|

-- 15 sty 2015, 23:18 --

wiem, że wielu osobom wyda się to dziwne, ale uważam, że kiedy nawet do alkoholu mnie nie ciągnie to znaczy, że coś ze mną nie tak a kontakty z ludźmi nie dają mi żadnej radości
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez slow_down 16 sty 2015, 00:41
Zazdroszczę Ci, że istnieje lek, który pozytywnie wpływa na Twoje funkcjonowanie w towarzystwie. Ja niczego takiego nie znalazłem, poza benzodiazepinami, a zeżarłem już masę różnych leków, bez efektu. Dlatego też chcę olać ciepłym moczem antydepresanty, niby blokują negatywne emocje ale.... blokują też całą resztę w człowieku - pozytywne doznania także. SSRI dobre są jedynie np. na NN albo stres pourazowy. A już na endogenne zaburzenia depresyjne lepiej sprawdza się np. nieselektywna klomipramina (kiedyś wprowadziła mnie w remisję, ostatnio próbowałem do niej wrócić bezskutecznie, z każdym dniem było coraz gorzej, niezależnie od dawki). Spróbowałbym wellbutrinu czy moklobemidu, ale cóż, nie mogę sobie pozwolić na nasilenie lęków.
slow_down

przez Arasha 16 sty 2015, 00:54
slow_down, ziomek ! Gdzie żeś się podziewał w ostatnim czasie :pirate: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez slow_down 16 sty 2015, 00:55
Arasha, jak zawsze, na swojej dzielnicy. Jakoś w wizytach na forum sensu nie widzę.
slow_down

Sortuj wg