MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez estera1 26 paź 2014, 18:10
megbierz mirte o stałej godzinie.Sama musisz zobaczyc która godzina jest dla ciebie najlepsza.Ja zaczynałam od 19 a skończyłam o 22 i tak zostało.

przez tomasz_xyz 26 paź 2014, 18:21
miał ktoś przy zwiększeniu dawki silne myśli samobójcze? sny mam też pokręcone, nie wiem czy będę dalej brał ten lek...
tomasz_xyz

przez estera1 26 paź 2014, 18:26
ja brałam 45mg zauważyłam tylko ,że zaczełam więcej jeść.Jeśli masz mysli samobójcze nie możesz brac tego leku.Zadzwoń do swojego lekarza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 26 paź 2014, 19:28
Brałam już wszystkie możliwe dawki mirty ( obecnie największą ) i żadnych myśli samobójczych nie miałam. A że sny bywają pokręcone to fajnie :D Przynajmniej sobie człowiek użyje tego, czego nie może w realu :great:

A z jakiej dawki na jaką wskoczyłeś ? Wcześniej było OK ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez lucy1979 26 paź 2014, 19:30
Tak, sny są niesamowite.
Takie odjechane i kolorowe, jak jakiś film.
Ale ja nie mogę brac mirty, bo mam wielki apetyt na słodycze i tyje po niej.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Arasha 26 paź 2014, 19:32
lucy1979 No, ja też cały czas bym jadła, ale to jedyny lek, który mnie usypia i nie mam wyjścia :bezradny: Dziękuję mu za to, że jest.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez tomasz_xyz 26 paź 2014, 19:36
Arasha napisał(a):Brałam już wszystkie możliwe dawki mirty ( obecnie największą ) i żadnych myśli samobójczych nie miałam. A że sny bywają pokręcone to fajnie :D Przynajmniej sobie człowiek użyje tego, czego nie może w realu :great:

A z jakiej dawki na jaką wskoczyłeś ? Wcześniej było OK ?

z 15 na 22 mg, ale już wcześniej pisałem terapeutce o samobójstwie co mi się nie zdarzyło nigdy więc może to ten lek...

-- 26 paź 2014, 18:38 --

lucy1979 napisał(a):Tak, sny są niesamowite.
Takie odjechane i kolorowe, jak jakiś film.
Ale ja nie mogę brac mirty, bo mam wielki apetyt na słodycze i tyje po niej.

Sny są bardzo realistyczne. Ostatnio mi się trąby powietrzne śniły, koszmar po prostu :-(

-- 26 paź 2014, 18:39 --

Arasha napisał(a):lucy1979 No, ja też cały czas bym jadła, ale to jedyny lek, który mnie usypia i nie mam wyjścia :bezradny: Dziękuję mu za to, że jest.

A Chlorprothixen? Mi pomagał
tomasz_xyz

przez Arasha 26 paź 2014, 19:46
tomasz_xyz napisał(a):
Arasha napisał(a):lucy1979 No, ja też cały czas bym jadła, ale to jedyny lek, który mnie usypia i nie mam wyjścia :bezradny: Dziękuję mu za to, że jest.

A wiesz, tego nie próbowałam. Tylko ciężko byłoby mi tak nagle odstawić mirtę ( bo biorę 45 mg ), żeby próbować coś nowego. A podejrzewam, że razem nie bardzo się da :bezradny:

Czy u Ciebie ten chlorprothixen powodował jakieś uboki na początku brania, Tomaszu ? Bo to dla mnie zawsze pytanie nr 1.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez estera1 26 paź 2014, 19:50
ja kiedys bralam chloroprotixen w dawce 30mg dobrze usypiał ale po jakims czasie ta dawka była za mała a zwiększac juz nie chciałam.

przez tomasz_xyz 26 paź 2014, 20:30
Arasha napisał(a):
tomasz_xyz napisał(a):

A wiesz, tego nie próbowałam. Tylko ciężko byłoby mi tak nagle odstawić mirtę ( bo biorę 45 mg ), żeby próbować coś nowego. A podejrzewam, że razem nie bardzo się da :bezradny:

Czy u Ciebie ten chlorprothixen powodował jakieś uboki na początku brania, Tomaszu ? Bo to dla mnie zawsze pytanie nr 1.

Nie było żadnych skutków ubocznych i po jednej tabletce spałem całą noc
tomasz_xyz

przez cytrynka84 26 paź 2014, 20:47
Arasha, mnie chlorprotixen nie brałam, bralam 30mg,lekka "zamula",ale zasnąć nie mogłam,większych dawek nie próbowałam."ubokow" prawie w ogóle,prócz trochę większego apetytu.Chyba zebys brała razem z mirta to może by działał.(chyba można je łączyć) Jak brałam z innymi lekami to mnie usypialo ładnie,ale nie wiem ,który lek działał wtedy? Chlorpr. solo nie działał,ale na każdego działa ,co innego,jak wiadomo.Jesli mirta na Ciebie tak dobrze działa,to ja bym nie zmieniała.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez cyklopka 26 paź 2014, 21:00
tomasz_xyz, lucy1979, niestety sny mi przeszły po paru tygodniach, bo to zwykły ubok, i znowu mam takie płaskie i dziejące się w najbliższej okolicy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Anna P. 27 paź 2014, 11:37
1,5 roku brałam 90mg i żadnych myśli samobójczych nie miałam. Nie odczułam też poprawy samopoczucia ale nie w tym celu łykam mirtę. Teraz biorę 45mg i pięknie śpię. A sny? Uwielbiam :)

Brałam kiedyś chlorprotixen w jakiejś końskiej dawce i początkowo usypiał. Przestał jak zaczęłam kombinować ze stilnoxem. Mirta wyciągnęła mnie z tego bagna
rano - 60mg fluoxetyny
wieczór - mirtagen 45mg + promazyna 100mg

przez cytrynka84 27 paź 2014, 12:04
tomasz_xyz, nie miałam myśli samobójczych,poprawy samopoczucia,złagodzenia lęków tylko senność w dzień,bo brałam 15 w dzień i 30 na noc(dawka dzienna miała zadziałać na lęki :( .Spalo się po niej super i dlatego bardzo zaluje,ze nie mogę tego brac(ogromny apetyt=dodatkowe kg . I jeszcze to zatrzymanie wody w organizmie,dosłownie spuchlam :( Masakra ,brałam trzy miesiące.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg