MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez ladywind 20 lip 2013, 21:13
lubudubu, niestety nie leczą tylko maskuja nieprzyjemne skutki choroby ,jednak wolę ten sztuczny nastrój niż cierpieć po kątach
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Siding Spring 20 lip 2013, 21:17
Kalebx przeciez Ty ciagle cos lykasz:). To jak mozesz miec porownanie do tego co bylo przed lekami a teraz bedac ciagle na proszkach. I to jeszcze lepsza armate szamiesz , armate zwana paroksetyne. Mysle , ze By Ci wszystko wrocilo z czasem...ale tutaj kolejny urok lekow...biorac latami i po odstawce jeszcze moga dluga mecic nam w glowach. Im dluzej brane tym dluzsza od nich umyslowa wyprowadzka:>

-- 20 lip 2013, 20:19 --

Ja tam wole miec naturalny pozytywny optymistyczny nastroj bez zbednego pobudzenia, napiecia po ssri. Z tym , ze to sie chyba kłoci ze soba..brac psychotropy i miec naturalny nastroj:). Ale szukam ciagle szukam..antagonisci NDMA, agonisci....metylo , naltrexony to wszystko po to zeby dopiąć swojego..

przez ladywind 20 lip 2013, 21:24
Kalebx3, to że nn Ci ugrzezla to tylko się cieszyć powinienes
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 21 lip 2013, 09:35
Kalebx3, to że nn Ci ugrzezla to tylko się cieszyć powinienes

ugrzęzła i ani w tą ani wewtą . Jak w ciasnej szczelinie zablokowana.

Z tym , ze to sie chyba kłoci ze soba..brac psychotropy i miec naturalny nastroj:).

u mnie się to nie kłóci . Tabletka/i rano ,( jak kawa) i w sumie przez resztę dnia nie myślę o tym.Teraz nie pracuję , to i więcej skupiam się na życiu wewnętrznym , obserwacji siebie itd. Jednak w czasach , gdy chodziłem do roboty silą rzeczy bardziej skupiałem się nie na tym co w środku ,ale na okolicznościach zewnętrznych , aby dobrze wykonać robotę itd.
I tak jestem tym szczęśliwcem ,że biorę małe dawki leków i takie dawki mi starczają ,chociaż nadrabiam to ilością.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Tańczący z lękami 21 lip 2013, 18:18
padły tu wcześniej słowa, że leki zmieniają osobowość, ale czy depresja nie zmienia jej bardziej? W depresji czuję się sztucznie i nieswojo źle, nic mnie nie cieszy, nie uśmiecham się. Mało jem, mało śpię a wcześniej tak nie było. Depresja jest jak tasiemiec, który ku.wa kradnie nam życie. Sztuką dobrać taki lek, aby wrócić do siebie.
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Marek1977 23 lip 2013, 21:11
W fazie badań klinicznych jest substancja o roboczej nazwie S32212 ( http://en.wikipedia.org/wiki/S32212 ) która będzie należała do klasy NASSA.Bardzo podobne działanie do mirtazapiny poza jednym-nie będzie oddziaływała na histaminę.
Conscientia est, necesse est

przez ladywind 24 lip 2013, 12:02
Tańczący z lękami napisał(a):padły tu wcześniej słowa, że leki zmieniają osobowość, ale czy depresja nie zmienia jej bardziej? W depresji czuję się sztucznie i nieswojo źle, nic mnie nie cieszy, nie uśmiecham się. Mało jem, mało śpię a wcześniej tak nie było. Depresja jest jak tasiemiec, który ku.wa kradnie nam życie. Sztuką dobrać taki lek, aby wrócić do siebie.

Dlatego, choćby sztuczne samopoczucie, zdecydowanie wole to po lekach, niż bez nich, kiedy mam czarne myśli i nie potrafie żyć.

dzisiaj mija 4 dzien na mircie, niby spałam w nocy, sny bardzo wyraźne, jakby6 działy się naprawde, ale kilka razy wyudziłam się w nocy. Myśle że to wina nerwicy. Nad ranem mniej lęków niż kiedy jestem na samej wenli.

przez miko84 24 lip 2013, 13:41
Marek1977 a jakaś konkretna firma ma go w fazie testów? Lek wygląda jak mirtazapina/mianseryna bez antagonizmu H1, więc byłaby bardzo ciekawą substacją. Pewnie w większości przypadków do łączenia z SSRI jako ich augmentacja.

ladywind jaka dawka mirty a jaka wenlafaksyny?
miko84

przez ladywind 24 lip 2013, 13:46
miko84, 225 wenli i 15mg mirty

-- 24 lip 2013, 13:14 --

Dzwoniłam wczoraj do lekarza, powiedział, że są rekomendacje że mozna wenle zwiekszyc do 375mg przy nn, i bym po tygodniu zwiekszyła do 300 wenle i mirte do 30 jesli chce by deprsja szybciej puściła. Troche przeraża mnie aż tak bycza dawka

przez miko84 24 lip 2013, 14:53
Taka dawka to już przesada moim zdaniem. Na NN to już lepiej jakieś SSRI niż podbijać wenlę do takich dawek...
miko84

przez CórkaNocy 24 lip 2013, 14:57
ladywind, a jak czujesz się na 225 mg? Czujesz działanie noradrenaliny czy głównie serotoniny?
CórkaNocy

przez ladywind 24 lip 2013, 15:15
Bezimienna123, na tej dawce jestem od dwoch tygodni, wiec porawy jak na razie nie widze, poczekam jeszcze z tydzien. Co do działania to jak narazie mam wzmożone stany lękowe .

miko84, też mi się tak wydaje, choć mam przykre doświadczenia z SSRI

przez CórkaNocy 24 lip 2013, 15:34
ladywind, kiedyś też lekarz proponował mi tą dawkę, ale doszłam do 187,5 i już na tej dawce miałam nasilone lęki, dlatego szkoda, bo fajny lek, ale w normalnej dawce nie poprawiał mi nastroju
CórkaNocy

przez ladywind 24 lip 2013, 15:47
Bezimienna123, mnie 225mg wenli bardzo pomogło swego czasu, mam cichą nadzieje ze teraz tez tak będzie.

Sortuj wg