MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez depas 21 cze 2013, 19:45
Byłem niedawno z małżonką we Wrocławiu, i zobaczyła wyraźnie na własne oczy jak źle reaguję na tego typu wojaże, jak jestem kurewsko spięty, nerwowy i roztrzęsiony. Porozmawialiśmy, wytłumaczyłem jej że tylko i wyłącznie benzo (najchętniej alprazolam) pomagają mi się odnaleźć i zrelaksować w takich sytuacjach, i postanowiliśmy wspólnie że pójdziemy następnym razem we dwójkę do mojego psycha i poprosimy o 1mg Xanaxu, przy czym będzie go trzymać moja pani, i wydawać w miarę potrzeb, na takie właśnie podróże i ogólnie stresujące/lękotwórcze sytuacje. Im dalej od domu tym gorzej. Ale na Xanaxie mógłbym pojechać na drugi koniec Polski :)
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez elfrid 21 cze 2013, 19:50
depas, ale docelowo chodzi o to zeby tak dobrac leki, zeby wycieczka, ktora jest dla wiekszosci przyjemnoscia nie wymagala xanaxu. Na wenli leki sie zmniejszaja daj jeszcze czas dawce 150mg.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Kalebx3 21 cze 2013, 19:50
Powiem Ci Depas ,że mi na takie sytuacje w ogóle nie pomogło by benzo. Mój lęk to sprawa serotoniny , nie GABA.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 21 cze 2013, 20:05
Łoooo!! Rocket fuel naprawdę działaaaa!! ..żartowałem ;P

Zmniejszyłem mirtę do 15mg i czuje się lepiej. Czasem odczuwam jeszcze "potknięcia" serca ale sporadycznie. Myślę, że to przejdzie. Zauważyłem, że po zmniejszeniu libido trochę się podniosło, bo na 30mg kobiety mogłyby dla mnie nie istnieć, a teraz widzę że jakieś tam dziewczyny gdzieś tam sobie ulicami spacerują ;)

depas, A ile byś potrzebował tego xanaxu, żebyś dajmy na to do Gdańska dojechał?
beladin

przez depas 21 cze 2013, 20:06
elfrid, jak najbardziej, zamierzam mimo wszystko zostać na wenli naprawdę długo, jedynie kombinując z dodatkami. Jak dla mnie ten lek jest znacznie bardziej skuteczny na lęki niż wszystkie ssri razem wzięte. Dam mu co najmniej pół roku, potrzebne mi jednak coś na zdrowy i naturalny sen i lekkie ztonizowanie tego nakręcenia.
Kalebx3, u mnie benzo naprawdę potrafi zdziałać cuda, tego typu wypady stają się łatwe i przyjemne po wzięciu 1mg alprazolamu czy innego benzo. Po tych lekach czuję się w końcu jak normalny człowiek, potrafię się zrelaksować, otworzyć, cieszyć chwilą. Ale to tylko po benzo, bez tego jest ciągłe napięcie, stres, lęk i nerwy. Do tego dochodzą zaburzenia paranoidalne, typu wszyscy się na mnie patrzą, obgadują mnie itd. Czasem mam wrażenie że po benzo jestem taki, jaki chciałbym być przez cały czas. U mnie gaba naprawdę potrafi zdziałać cuda.

-- 21 cze 2013, 20:08 --

beladin, 2-3mg spokojnie dałoby radę żeby dojechać i jeszcze zaprzyjaźnić się z kimś po drodze :)
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez beladin 21 cze 2013, 20:09
Fuck! A ja po wenli chrapie jak bober i woogóle mnie nie nakręca.

-- 21 cze 2013, 20:15 --

depas, W jeden dzień 2-3 mg byś zjadł? No to lepiej Cie karmić niż w leki zaopatrywać ;) A w jakiej wersji lubisz SR'ki czy zwykły?
beladin

przez Kalebx3 21 cze 2013, 20:21
Kalebx3, u mnie benzo naprawdę potrafi zdziałać cuda,

U mnie takie "cuda " diabelskie czyni tramal. Ale strzeż mnie Panie Boże przed tą trutką. A jaka tolerka i jak szybko leci , brrr. Upadek! Dlatego Cię dobrze rozumiem. Każdy ma swojego konika co go czasem poniesie , a czasem stratuje i nóżki połamie ;)

przez depas 21 cze 2013, 20:21
Za pierwszym razem kilka lat temu też mnie wenla nie nakręcała, uboki przeszły po 2 tygodniach. Nie wiem dlaczego tym razem jest inaczej, o wiele intensywniej. Wciąż ten lek jest jak najbardziej skuteczny dla mnie, ale kosztem masakrycznego nakręcenia, bezsenności i jadłowstrętu.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Kalebx3 21 cze 2013, 20:24
Wciąż ten lek jest jak najbardziej skuteczny dla mnie, ale kosztem masakrycznego nakręcenia, bezsenności i jadłowstrętu.

pomanewruj z dawkami.może tutaj tkwi przyczyna . Nie mówię żebyś dołożył , bo może trzeba zmniejszyć

przez depas 21 cze 2013, 20:47
beladin, zwykły zdecydowanie. Ileś tam lat temu, kiedy miałem swobodny dostęp do Xanaxu, potrafiłem i 5-7mg dziennie przerobić... Ale niewiele z tego okresu pamiętam, jak można się domyślić. Wtedy byłem jednak młodszy i głupszy, być może teraz potrafiłbym obchodzić się z tym środkiem z większym, należytym szacunkiem.
Kalebx3, 75mg jednak było za mało, teraz 150 daje mi w kość, ale wierzę że to przejdzie z czasem i utrzyma się efekt przeciwlękowy, i zacznę w końcu normalnie jeść i spać.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez elfrid 21 cze 2013, 21:06
beladin, no nie mow ze mirta nie jest taka fantastic jak ja zachwalaja:D

przez miko84 21 cze 2013, 21:17
Przestań kpić ;)
miko84

przez CórkaNocy 21 cze 2013, 21:29
Kalebx3, u mnie lęki to chyba też sprawa serotoniny bo benzo nie za bardzo mi pomogły. Ale póki co zero lęków mimo brania wellbutrina, naprawdę zero, wspaniały nastrój każdego dnia, odczuwam radość z wielu rzeczy, zero zmęczenia. Jedynie od kilku dni gorzej śpię a raczej prawie w ogóle,może to od tych upałów bo tak u mnie duszno że masakra. Ale mimo tego mam mnóstwo energii i przyprawiam innych o dobry nastrój - Alleluja! Jak dobrze jest znowu żyć :-)

Mankement jest jeden-strasznie mi się tyje po mircie...albo zamienie to na trazodon albo przyzwyczaje sie do bardziej kobiecych kształtów.
CórkaNocy

przez elfrid 21 cze 2013, 21:43
miko84, jak zaaplikujesz sobie normotymik luz i wyciszenie :D :D :D

Sortuj wg