Bufedron

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Bufedron

przez Marek1977 29 lis 2013, 22:00
Brał z Was ktos ten specyfik ,jest selektynym inhibitorem zwrotnego wychwytu dopaminy.
Conscientia est, necesse est

Bufedron

przez Reiben 29 lis 2013, 22:03
To chyba nie lek ;p
Reiben

Bufedron

przez Lord Kapucyn 29 lis 2013, 22:04
Dopalacz/RC.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bufedron

przez Marek1977 29 lis 2013, 22:05
Ciekawe dlaczego lekiem nie moze byc substancja oddziałująca dodatnio na DA.

Bufedron

przez Lord Kapucyn 29 lis 2013, 22:09
Marek1977 napisał(a):Ciekawe dlaczego lekiem nie moze byc substancja oddziałująca dodatnio na DA.

Proste jak budowa cepa- pobudzenie układu nagrody czy generalnie dodatni wpływ na DA wiążę się z eskalacją/zwiększonym ryzykiem zachowań ryzykownych- jak agresja, autoagresja, niewłaściwa ocena rzeczywistości, hazard, próby "s", nazbyt spontaniczna aktywność seksualna. Głównie chodzi o te zachowania suicydalne- tego boją się głównie psychiatrzy. Przynajmniej taką wymówkę podają, gdy się ich pyta o niewielki udział hipotezy dopaminowej i leków wpływających dodatnio na DA w etiologii i leczeniu np. depresji.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Bufedron

przez Marek1977 29 lis 2013, 22:14
inhibitory maja to do siebie ze pobudzając autoreceptory np dopaminergiczne powodują ich downregulacje,czyli w zasadzie powodują pozytywne zmiany w mózgu.

Bufedron

przez Reiben 29 lis 2013, 22:15
Jakby to było produkowane przez jakiś koncern farmaceutyczny to miało by to sens jeśli umiałoby się zachować umiar w dawkowaniu a nie walić ilość na zćpanie się. Problem w tym, że te RC to syf, co do którego nie masz żadnej pewności, najczęściej kończy się krótkim pobudzenie i nieprzyjemnym rytmem serca na zejściu, sprawdzone na pentedronie i etylofenidacie. Syf, którego nie warto tykać, dlatego tak irytuje mnie ta powściągliwość w przepisywaniu metylofenidatu np., albo przegięta cena (moim lamerskim okiem) Wellbutrinu człowiek chce sobie pomóc w depresji i 'demobilizacji' a mu się utrudnia to. Inna sprawa, że miesiąc na metylofenidacie mi niewiele dał ;]
Reiben

Bufedron

przez sylvek 30 lis 2013, 15:51
primo, to nie jest zaden inhibitor tylko releaser. I juz napewno nie selektywny.

ogólnie syf jakich mało a leczenie tym depresji jest skrajnie glupie lub jest wymówką do ćpania

-- 30 lis 2013, 15:12 --

[quote="Reiben"]Problem w tym, że te RC to syf, co do którego nie masz żadnej pewności, najczęściej kończy się krótkim pobudzenie i nieprzyjemnym rytmem serca na zejściu, sprawdzone na pentedronie i etylofenidacie. quote]

moze trafiłes na lewy sort ? EPH bardzo często "wzbogaca" się lidokainą lub MDPV zeby oszczedzić na materiale. Mialem styczność z niejedną wersją EPH i róznice między nimi byly naprawde zauważalne. Dla mnie bardzo czysty EPH (z reguły duzy kryształ, puder ma domieszki) bije na głowe metylo pod wzgledem dzialania przeciwlekowego, motywacji, konczac na znacznie mniejszym pobudzeniu. W koncu jest selektywniejszy do dopaminy niz noradrenaliny.

PS. sporo tez zalezy od syntezy. Czasem uzywa się starej syntezy na MPH którego z kolei konwertuje się na EPH. W rezultacie otrzymujemy miaszanke stereoizomorów z których aktywny jest tylko d-threo, pozostałe l,d-erythro i l-threo zwiększają skutki uboczne (głownie zwiazane z układem krwionośnym) równoczesnie niemal nie oddziaływując na dopamine

Bufedron

przez mvp95 28 kwi 2014, 11:17
Dobre, jak to możliwe że jeszcze o tym nie słyszałem :D Najlepsze jest to że to jest całkowicie legalne i można na luzie przez neta zamówić, chyba się zdecyduję...
mvp95

Bufedron

przez Michuj 28 kwi 2014, 11:24
Działa podobnie do fety. Jakoś nie widzę w tym zastosowanie medycznego, a wręcz przeciwnie. Idealne jeśli ktoś chce zaburzenia depresyjne, poszerzyć o psychozę po dłuższym stosowaniu tej zabawki.
Loża szyderców

Bufedron

przez mvp95 28 kwi 2014, 11:38
Ja też raczej nie widzę w tym zastosowania medycznego przynajmniej jeśli chodzi o strefę psychiczną ale szukam czegoś na PSSD.
mvp95

Bufedron

przez Kalebx3 28 kwi 2014, 12:12
Ja to już w życiu nie ruszę żadnego syfu z RC .ŻADNEGO!!! Choćby pisali o nim ,że umarlaka z depresji potrafi uleczyć .
Walą mordercy tam syf taki ,że mała bania . To imprezy dla ćpunów ! Po ostatnin syfie ala MXE żadnych ryzykownych eksperymentów z RC !
Zostałem uleczony z chorych pragnień tych trucizn i tego łajna jakie tam pchają . Kible tym mozna czyśćić , a brać się za leczenie tym.
Przestrzegam Was wszystkich , bo zrobicie sobie biedę!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Bufedron

przez lucy1979 28 kwi 2014, 12:18
Jasne, że to dziadostwo, szkodliwe dla zdrowia i życia.
Mam nadzieję. że nikomu nie przyjdzie do głowy leczyć tym depresji. bo to nic nie da i tylko pogorszy sprawę.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Bufedron

przez mvp95 28 kwi 2014, 13:34
No to chyba macie racje dam sobie z tym siana.
mvp95

Sortuj wg