PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

seroxat i srodki przeciw bólowe

przez monika* 27 lut 2006, 12:47
dziekuje ci Moniczko. jestem sama z moim problemem i nie wiem do kogo mam sie zwrócic a wizyte u psychologa mam dopiero za miesiac.oprócz nerwicy cierpie jeszcze na migrene i teraz nie wiem czy te bóle to skutki uboczne wywolane przez lek czy migrena.

przez drań 27 lut 2006, 18:05
Przenosze i nadrugi raz prosze nie tworzyć nowego wątku , jest już jeden wątek o tym leku.
Pozdrawiam
ExModerator

przez Moniczka 28 lut 2006, 10:02
Bole moga byc wywolane wlasnie lekiem.Kiedy zaczelam brac seroxat to dostalam takich boli,jakich swiat nie widzial.Nie moglam ruszyc glowa ani przemowic.Straszna migrena.Ale pod poduszka jakos przetrwalam.Wiedzialam,ze nie moge i nie chce mieszac lekow.Tobie tez to radze.Trzymaj sie
Moniczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rexetin

przez kukubara 28 lut 2006, 12:00
Czy ktos z was wie jak sie odstawia rexetin?Za tydzien konczy mi sie ten lek a wizyte mam dopiero pod koniec marca,nie wiem co zrobic ?Moze powinnam pojechac po kolejna recepte?

przez reirei 28 lut 2006, 13:54
Tak właśnie zrób, pojedz do niego i spróbuj wejść bez "kolejki", na pewno Ci przepisze
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

seroxat i srodki przeciw bólowe

przez monika* 28 lut 2006, 18:40
wczoraj bylam u neurologa i pani doktor przepisala mi czopki przeciwbólowe które( jej zdaniem) moge stosowac bez obaw ale mimo zapewnien ja i tak wole przecierpiec ten okres(mam nadzieje ze w koncu przejdzie) Dziekuje Ci Moniczko za wszystkie rady i za to ze wogóle jestes!

rexetin?

przez kukubara 28 lut 2006, 21:47
A ile kosztuje rexetin bo pierwsze opakowanie dostalam za free

przez bibi 28 lut 2006, 22:02
u mnie około 50 zł. 30 tabletek po 20 mg
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

bol glowy

przez kukubara 01 mar 2006, 19:18
POMOCY czy przy zazywaniu rexetin moge wziac tabletke przeciwbolowa jesli tak to jaka? prosze o odpowiedz

przez cicha woda 01 mar 2006, 19:30
Z tego co wiem to zdania na ten temat są podzielone.
Ja miałam straszne bóle głowy przy Spamilanie, zażywałam Aspirynę i nic się nie stało ale nie wiem jak to jest z twoim lekiem.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Proszę o radę po odstawieniu Seroxatu

przez molka 02 mar 2006, 11:29
Wtam wszystkich!

Niedawno dołączyłam do waszego grona - i bardzo się cieszę. Zanim napiszę coś o sobie, zacznę od pytania. Mam nadzieję , że może poradzicie mi w moim kłopocie.
Odstawiłam w sobotę Seroxat po 5 mies. przyjmowania( nerwica lękowa) i niestety odzczuwam niemiłe skutki odstawienia. :cry:
Prądy w głowie i całym ciele, zimno i dreszcze , kłopoty z zaśnięciem, zawroty głowy, lęk(umiarkowany) nie mogę ruszać głową..........to wszystko oczywiście powoduje, że zaczynam myśleć negatywnie i obawiam się , żę te objawy cielesne doprowadzą do stanu lękowego z przed leczenia ( wiecie: nie wychodzenie z domu, lęki ogólne itp.)
W związku z tym, proszę poradźcie, jak sobie dajecie radę z tymi objawami , czy ktoś z Was to przeżywał i jak sobie poradził? Może terapaia ziołami , czy homeopatia?
Bardzo proszę o radę , podpowiedź, będę wdzięczna.
pozdr.

przez kukubara 02 mar 2006, 11:43
Ja biore serotax od 3 tyg i chyba daleko mi do odstawienia ,jedyne co wiem to zeby zlagodzic skutki robi sie to stopniowo,potem podobno czujesz sie lepiej ,ale nie jestem expertem

przez molka 02 mar 2006, 12:02
witam!
Odstawiałam ten lek stopniowo . Brałam najpierw 10 a przed odstawieniem przez kilka dni po pół tabletki.
Może rzeczywiście za krótko brałam ale ja chcę "wziąść byka za rogi" i poradzić sobie bez leków farm. o ile to możliwe...... tylko bardziej naturalnymi środkami i oczywiście pracą z samym sobą albo nad samym sobą ( okropnie ciężka praca!!!). Ale żeby tego dokonać to bardzo bym chciała dobrze się czuć fizycznie....i właśnie teraz szukam dla siebie odpowiedniej kuracji ziołowej lub homeop.

pozdr.

[ Dodano: Czw Mar 02, 2006 5:11 pm ]
Hmmmmm...chyba sobie jakos poradzę . Kupiłam krople L72, Vitaral i szukam dla siebie odpowiedniej diety i żeby nie wiem co , nie dam się! trzymajcie za mnie kciuki.
jeżeli mogę o to prosić? :oops:

pozdrawiam i też wszystkim życzę zdrówka! :lol:
w miarę możliwości włączę się do dyskusji forumowych ( mam spore doświadczenie w leczeniu nerwicy lękowej) :roll:

Molka.

przez madziaq1 02 mar 2006, 21:55
czesc Molka
Ja biorę już seroxat os wrzesnia 2004 roku.Raz chciałam sobie sama odstawiać leki i doprowadziłąm się do okropnego stanu, potem ciężko mi było dojść do równowagi jak już mi się udało to kiedyś zapomniałam wziąć tabletki i mój organizm znó tak dziwnie zareagował(krecenie w głowie zreszta to mam cały czas!!!, takie prady w głowie zwłąszcza jak odwracałam głowę w lewą stronę.Teraz zaszłam w ciążę i muszę powoli odstawiać odstawIAĆ ZESZŁAM NA POŁÓWKĘ W BARDZO SZYBKIM TĘPIE teraz biore dalej połówkę i chyba nie odstawię bo mam takie zawroty głowy, prawie nic nie widzę na oczy wiem ze to jeszcze ciąża ale ledwo daję radę!!!Opowiedz coś o swoich zawrotach głowy?Ja tez nie wychodziłąm z domu.
żyć jakoś trzeba:
))))))

Sortuj wg