PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: Seroxat

przez jaaa 30 lis 2008, 16:46
betty nie u mnie to nie jest problem zastepczy- to jest moj najwiekszy problem
denerwuje sie i tyle ,robie sie czerwona ,trzese sie i tyle to jakas fobia

w przedszkolu zapomnialam wierszyka przy wszystkim w podstawowce walkowalam temat w glowie ( mysli natretne) ze zapomne wierszyka i tak sie stalo poraz kolejny
potem w liceum kolejny raz z nerwowo zaczelam miec jakis dziwny lek i nie moglam dalej przeczytac referatu i od tamtej pory w LO zaczelam rozumiem ze te sytuacje nie sa dla mnie ,czytanie na srodku klasy it
i koniec;)

poza tym nie mam energii do zycia i checi

przez betty_boo 30 lis 2008, 19:24
no to faktycznie to głowny problem.

moze wiec powinnas się zdecydowac na ten seroxat, ja myslę ze nie ma co sie bac tego leku ani jego odstawiania. u mnie bylo naprawde ok i pomógł mi wyjsc z najgorszych kłopotów (oczywiscie razem z terapią)> a chodzisz na jakąś terapie?

oczywiscie jesli efekty z leku będą wieksze niz jego niebrania, ale w Ciebie chyba tak bedzie, jesli jmasz obnizony nastrój i brak poweru, mi seroxat na to pomógł.

z drugiej strony swiadomosc bycia na leku tez nie była dla mnie przyjemna ale widze ze mozna go było odstawic i jest dobrze, nawet bardzo dobrze, juz od wrzesnia:)

przez jaaa 01 gru 2008, 00:00
pschologic nie wiem zabardzo o co Ci chodzi ale ja zawsze schodze stopniwo z leku jesli biore 20 to biore 10 przed dluzszy czas potem zero
a jesli bylby to silny lek to bralabym 20 ,15 ,potem 10 ,i 5;)

betty- hmm chodze na terapie ale przestaje chodzic wlasnie zle trafilam i mi babka nie pomaga a szkoda mi juz na taka kase bulic by wbijala mi siano do glowy bo uwazam ze babka glupoty gada
metafory o bajce o brzydkim kaczatku niby ze ja to itp itp nie to nie dla mnie szkoda mi juz kasy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 01 gru 2008, 09:22
jaaa-zacznij brac lek--i przestaniesz sie męczyc-pozdro
kasia000

przez betty_boo 01 gru 2008, 15:10
jaaa, skąd jestes?

jesli ci nie odpowiada terapeuta to oczywiscie nie chodz albo go zmien, inaczej to faktycznie strata czasu i atłasu.

do mnie bajeczki o brzydkim kaczatku tez by nie przemawiały.

napisz skad jestes?

przez jaaa 01 gru 2008, 19:54
lublin ;)

wogole przestalam wierzyc juz w terapie
bede sie leczyc lekami i autoterapia;)

przez kasia000 01 gru 2008, 20:25
bierz seroxat i nie marudź;-PP

---- EDIT ----

żartowałam :oops:
kasia000

przez betty_boo 01 gru 2008, 21:57
kurcze chcialam ci polecic instytut ericksonowski, ja tam mialam super terapeute, ale niestety nie maja filiiw lublinie:(

no to moze rzeczywiscie spróbuj zastosowac tenseroxat. a bralas juz kiedykolwiek jakies leki psychotropowe czy to byłby 1-szy raz:)?

przez jaaa 01 gru 2008, 22:02
bralam Citalec 20 jakis rok czasu z ptrzerwa 2 meisieczna
odstawilam go
i jest OK
ale jak pomysle o tym wystapieniu nie mowiac o tym co bedzie wtedy...... teraz kombinuje by napisac referaty i je oddac na zajeciach mowiac ze mnie nie bedzie na ostatnich zajeciach;)
nie wiem czy to dobrze ze chce uciekac?
ale chyba nie ma co zaczynac nowego leku z tego powodu? skoro zle nie jest :roll: dopoki cos sie nei zacznie
nie wiem moze i bede brac go

dzieki za wam za pomoc

przez kasia000 02 gru 2008, 08:51
chodzę na terapie metodą ericksonowskią....jest nawet nawet....ale niestety koszt sesji to 80 zł..od stycznia juz 100zł...skąd na to wszystko brać kasę???szok!
kasia000

przez betty_boo 02 gru 2008, 12:37
jaaa na twoim miejscu oddałabym te referaty wczesniej, tak jak mówisz, w koncu nie jest to jakas koniecznosc dziejowa zebys sama musiała je wygłosic, a skoro jest mozliwosc uczciwie to obejsc to podaruj sobie ten luksus:)

tylko co bedzie na obronie pracy magisterskiej, bo rozumiem ze to jeszcze przed Toba?

kasiu, fajnie ze jestes zadowolona z tej terapii, ja kazdem poleciłabym mojego wspaniałego terapete, był bardzo profesjonalny w tym co robił.

troche to kosztuje, to fakt, ale jak czesto masz spotkania/ja miałam poczatkowo co tydzien, potem co dwa, potem co trzy, w sumie byłam tam chyba góra 12, 13 razy ale i tak uwazam ze bylo warto.
moze ogranicz czestotliwosc tych spotkan?w koncu to terapia krótkoterminowa i i tak bedzie do tego zmierzac.

a ty kasiu, z jakiego jestes miasta? ze śląska?

przez cassis 02 gru 2008, 13:12
betty_boo napisał(a):kurcze chcialam ci polecic instytut ericksonowski, ja tam mialam super terapeute, ale niestety nie maja filiiw lublinie:(

no to moze rzeczywiscie spróbuj zastosowac tenseroxat. a bralas juz kiedykolwiek jakies leki psychotropowe czy to byłby 1-szy raz:)?

a gdzie jest ten instytut? bo ja Warszawa :)

przez kasia000 02 gru 2008, 15:04
KATOWICE
kasia000

przez jaaa 02 gru 2008, 16:12
betty boo a na czym ta terapia polega?
kochana ja te referaty mialam miec z grupa - wyglosic jeden dwie z kol. a drugi w 4 osoby ale na srodku sali

pracy obrony sie nei boje,licencjat juz obronilam :) nerwy byly ale nie taka fobia jak przed czytaniem przy wszystkich;)
wkoncu na obronie jestem tylko ja i 3 czy 4 osoby z komisji i to tylko czysta formalnosc bo kazdy zalicza

ja nie lubie na forum klasy nic mowic tylko;)

Sortuj wg