PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez wieslawpas 13 maja 2013, 12:42
Jade teraz na polwce seroksatu, ale w ostatnim czasie nasilily sie stany napiec i lęki. Na całej tabletce wczesniej bylo całkiem OK. Ciekawe czy jak wroce do całej
tabletki to ten dobry nastrój wroci - mam na mysli brak napiec i lęków i ile to może zając czasu? Robil ktos wczesniej takie wracanie do poprzedniej dawki?

Wieslaw

przez niecierpliwy 13 maja 2013, 13:36
lubudubu napisał(a):anhedonia od leku?

Po paro to chyba nic dziwnego. Mnie to nawet sie podoba. Poznalem dziewczyne przez to że mialem w dupie to ze moge sie przed nia wyglupic. Ale anhedonia ma tez zle strony ...

przez kotlet123 13 maja 2013, 16:55
niecierpliwy :D dokladnie tak samo poznalem dziewczyne i mam ją do dzis czyli z 4 miesiace... pozdrawiam cie :D
3 lata - 10 mg paroksetyny.
Doraźnie Pramolan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pasman 13 maja 2013, 21:44
Czy ktoś próbował brać paro doraźnie ?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Siding Spring 13 maja 2013, 21:53
Myslalem ze ICD mial moze anheodnie przed leczeniem. A ze po paroketynie ktos ma anhedonie nie jest dla mnie dziwne. Dziwne by byla raczej odwrotna sytuacja;).

Niecierpliwy...to dobrze ale jak dziewczyna wytrzymuje z Toba jak jestes taki znieczulony po lekach. Chyba ze nie nalezysz do tych ktorym paro znacznie odbiera"czlowieczenstwo"

przez Popiół 13 maja 2013, 22:27
pasman leki z tej grupy nie nadają sie do leczenia doraźnego nawet w dłuższych cyklach a to ze względu na swój mechanizm działania, tak że zapomnij.
Popiół

przez freda 14 maja 2013, 15:00
wieslawpas ja też podwyższam ,na razie jestem na 25mg,kiedyś pomogło.może teraz też zadziała.bo mam dość tych lęków :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Pasman 15 maja 2013, 09:55
Popiół, mimo wszystko przetestuję.

-- 15 maja 2013 --

Popiół, mimo wszystko przetestuję.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez niecierpliwy 15 maja 2013, 14:24
kotlet123, ja poki co 2 tygodnie. Na razie wszystko jest na dobrej drodze choc niektore jej zachowania mnie denerwuja. lubudubu, ja generalnie jestem nadwrazliwy emocjonalnie i paro to powinna zbijac ale jakos tego nie robi. Biore juz 5 miesiac paro i nie odczuwam negatywnego wplywu na libido. I prawie nieodczuwalne "spaszczenie' emocji. Od jakiegos czasu nie przejmuje sie tym co inni o mnie mowia, mysla.

przez sluuu 15 maja 2013, 16:01
Ja też uwielbiam ten stan, gdy nie denerwuje się gdy ktoś ma do mnie pretensję, a co lepsze nawet wyciągam wnioski czy ma racje w pewnych aspektach czy nie.

Ale niestety mój rozwód z rocznym partnerem już przesądzony. hlip, hlip.

przez Popiół 15 maja 2013, 23:46
Pasman, nie rozumiem twojego toku rozumowania ale jak chcesz to próbuj, tylko ze to nie ma sensu.
Popiół

przez lifeless 16 maja 2013, 10:23
Tak się złożyło, że zabrakło mi ostatnio Paxtinu 20mg i zorientowałem się za późno. W konsekwencji od 7 dni jestem bez paro receptę odbieram dopiero dziś i mimo, że biorę niewielką dawkę 20mg dziennie nagłe odstawienie to po prostu masakra :/ czuję się cały czas jak na kacu, mdłości, gigantyczne zawroty głowy i prądy w głowie (brain-zaps) - przestrzegam aby zejście z paro wykonywać stopniowo bo efekty uboczne potrafią dobić :/ ledwo można pracować.

Pozdrawiam
lifeless
PAXTIN 5mg 1-0-0 + Magnefar 2tab 1-0-0 :)
ZOK - Obsesyjne/natrętne myśli - obecnie nasilenie tylko 10% :D

przez one-half 16 maja 2013, 10:41
Jak odstawiasz nagle zjezdzajac od razu do zera to faktycznie jest nie do wytrzymania - ja dalem rade 3 dni i zlamalem sie lykajac tabletke. Trza zrobic tak - z 20 mg zejdz 10 na pare dni, nastepnie z 10 na 5, a po paru dniach ewentualnie jakies opiłki przez pare dni :P Po calkowitym odstawieniu mozesz poczuc skutki uboczne ale sa one nieporownywalnie mniejsze do tych po odstawieniu na zimnego indora. Pare dni i one znikna. Czyli wbrew pozorom nie jest tak zle z odstawianiem parox

przez sluuu 16 maja 2013, 15:57
Ja zapomniałam 2 dawek i dziś czułam się jakby mnie ktoś kręcił cały dzień na karuzeli, a potem kazał iść prosto. No i te osłabienieeeee.......

Nie mniej jednak lęku nie było, więc już się tak nie boję odstawienia. Wszystkie uboki zniosę, prócz lęków!!!!

Sortuj wg