PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez comatom 04 lut 2013, 20:34
haha takie proste to nie bedzie jeszcze sie troche pomeczymy
comatom

przez miko84 04 lut 2013, 20:37
elfrid po sobie na paro widziałem, że początkowo lek nasilał potliwość, po paru tyg. się unormowało, ale jak np wypiłem kawę to potliwość wracała. Ale co z tego skoro kawa na SSRI tak dobrze smakuje... :mrgreen:
miko84

przez elfrid 04 lut 2013, 20:39
miko84, zobaczymy kto z nas dłużej wytrzyma Ty na sertralinie, czy ja na paro. Żebym znowu nie skończył na "mniejszym źle" czyli fluoksetynie.
pregabalina, wenlafaksyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tańczący z lękami 04 lut 2013, 20:49
Panowie, powodzenia w boju! A co do kawy, to ja intuicyjnie nigdy jej nie piłem. Piję zbożową. :smile:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Popiół 04 lut 2013, 20:52
16 dzień na paro 20mg i jestem tak zamulony że praktycznie nie wychodzę z łóżka, cały dzień bym tylko leżał bo nie mam na nic siły, działanie przeciwlękowe już jest ale depresja i apatia nie ustępuje, wydaje mi się że za pierwszym razem paro bardziej mnie aktywizowało, w sumie to dopiero 16 dni kuracji ale już mnie ten stan dobija, po jutrze jadę do psychiatry, poproszę żeby dorzucił bupropion może coś mnie ruszy do działania.
Popiół

przez niecierpliwy 04 lut 2013, 21:30
Zanim zaczalem sie leczyc kawa wywolywala nadpotliwosc (latem byla zawsze masakra) ale jakos tego nie laczylem z lękiem. Teraz na paro widze ze kawa na chwile znosi dzialanie leków przeciwlękowych. To dziwne ze w ulotce lekow nie ma nawet jakiejs wzmianki o kofeinie. Chyba jednak paro nie bardzo daje sobie rade u mnie z nadpotliwoscia a jutro mam wizyte u psychiatry. Ja chcialbym choc tydzien poczuc jak zyje zdrowy człowiek. Latem siedze w domu i mam pół roku wyjete z zycia. Discovery Channel nakreci film o mnie pod tytulem "Jak zyje czlowiek z nadpotliwoscia" 8)

przez Bianka78 04 lut 2013, 21:36
niecierpliwy napisał(a): Discovery Channel nakreci film o mnie pod tytulem "Jak zyje czlowiek z nadpotliwoscia" 8)

Ty to masz pomysły :lol:
Bianka78

przez elfrid 04 lut 2013, 21:39
Popiół napisał(a):16 dzień na paro 20mg i jestem tak zamulony że praktycznie nie wychodzę z łóżka, cały dzień bym tylko leżał bo nie mam na nic siły, działanie przeciwlękowe już jest ale depresja i apatia nie ustępuje, wydaje mi się że za pierwszym razem paro bardziej mnie aktywizowało, w sumie to dopiero 16 dni kuracji ale już mnie ten stan dobija, po jutrze jadę do psychiatry, poproszę żeby dorzucił bupropion może coś mnie ruszy do działania.

I to jest chyba właśnie kijowe w działaniu paro.
pregabalina, wenlafaksyna

przez blue space years 04 lut 2013, 21:47
Chyba tesz zrezygnuje z poranej kawy tylko jak ja sie ogarne rano moze yerbe mate lepiej pic nie wiem :shock:

-- 04 lut 2013, 20:48 --

Chyba tesz zrezygnuje z poranej kawy tylko jak ja sie ogarne rano moze yerbe mate lepiej pic nie wiem :shock:

przez Tańczący z lękami 04 lut 2013, 22:21
elfrid, a gdzie się podziało "topi" w tym parowozie? :smile:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Popiół 04 lut 2013, 22:50
elfrid działanie przeciwlękowe jest bardzo dobre i to już po 16 dniach, tylko że mi bardziej zależy na działaniu przeciwdepresyjnym bo to jest mój główny problem, apatie/anhedonie powoduje u mnie depresja więc też nie mogę zrzucać całej winy na paroksetyne, pytanie tylko czy paro w końcu podniesie mi nastrój do normalnego poziomu i czy zniknie apatia.
Za pierwszym razem na paro było świetnie więc cały czas cierpliwie czekam na działanie.
Popiół

przez comatom 05 lut 2013, 06:45
comatom

przez aniaaa1214 05 lut 2013, 07:09
Hej, to znów ja z zapytaniem o parogen :D a mianowicie czy można go brać w dawkach 80 mg? i nic mi nie będzie? dziś czułam wewnętrzny przymus wzięcia go w tych dawkach

I'm scared to get close and I hate being alone.
The higher I get, the lower I'll sink.
I can't drown my demons, they know how to swim.

przez miko84 05 lut 2013, 09:45
Są osoby które biorą takie dawki ale to już jest przekroczenie maksymalnej zalecanej więc powinno odbywać się pod kontrolą lekarza.
miko84

Sortuj wg