PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Lord Kapucyn 19 sty 2013, 22:56
Bralem wszystkie ssri, tlpd i neuroleptyki (oprocz haloperidolu)- najczesciej- oryginal i pare zamiennikow danego leku. Moim zdaniem nie ma zadnej roznicy, albo te roznice sa minimalne. Zgadzam sie z Michujem, ze pewne roznice mozna zaobserwowac w przypadku lekow doraznych- benzo, zolpidem itp. Lekarze z ktorymi rozmawialem uwazaja tak samo.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Popiół 19 sty 2013, 22:58
Ale z tymi lekarzami to nie chodziło mi generyki, bo tu omeena twój psychiatra może mieć rację, to że na kogoś tam oryginalny seroxat działa lepiej to może być efekt placebo, choć wcale nie musi.
Popiół

przez Dark Knight 20 sty 2013, 00:08
Dark Passenger, z jakiego powodu sie leczysz ?? Skoro zazywales praktycznie wszystkie leki mam do Ciebie pytanko ktory lek najlepiej sprawdza sie w leczeniu fobii ?? A no i jak sie czujesz na fluo ?? Czy sprawdza sie na leki ???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 20 sty 2013, 00:30
Dark Knight, jeżeli chodzi o paroksetyne mi pomaga rexetin. Chociaż myślę, że pomaga mi raczej po prostu własne podejście które się zmienia z upływem czasu;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Dark Knight 20 sty 2013, 01:09
shadow_no, cierpisz na fobie ?? Jak sprawdzala sie fluo w twoim wypadki ???

przez shadow_no 20 sty 2013, 01:17
Dark Knight, nerwica lękowa, z fluo brałem seronil i działało tak, że... Nie działało w ogóle:)

przez Kalebx3 20 sty 2013, 01:39
Popół napisał:
Ps. od dziś wracam do paroksetyny w dawce 20mg a kiedyś zarzekałem się że już nigdy więcej ssri.

Popiół ,jeśli TYLKO wrócisz do Paroksetyny ,to powtórzysz to co już przerabiałeś.Tego chcesz?
Nic nie wspominasz o Tym co cały czas usilnie Ci mówię. Musisz do paro dołączyć inne proszki (Głownie Agonistów dopaminy), które będą niwelować / zmniejszać negatywne działanie Paro w zakresie Erotyki i Libido.
Rozumiesz coś , bo mówisz ,że wracasz do Paroksetyny , aaale nic więcej?
A może przeoczyłem? Jeśli sama Paroksetyna wylądujesz jak poprzednio ,albo i jeszcze gorzej.
Nie myśl tylko ,że ja Cie tu atakuję. To konstruktywna krytyka...nic samo nie przyjdzie, na wszystko trzeba zaharować , nawet na libido w Twoim młodym wieku ,,,jak się zdecydowało już na Paro.A jak pojawi sie konkretna Partnerka , dopiero będziesz miał problem ,a pojawi się na pewno ;)

-- 20 sty 2013, 00:44 --

Co do Paroksetyny ,
dla mnie Number One , bezkonkurencyjny SEROXAT ,
potem ( też bardzo dobry) PAXTIN , Sandoza,
i Cała reszta na równi praktycznie.
Różnica jest, nie ma bata,
,,,nie tylko w cenie.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez shadow_no 20 sty 2013, 02:02
Kalebx3, problemy z libido? U mnie zniknęły po kilku tygodniach na paroksetynie więc nie wiem o czym gadasz. Sugerujesz dołączenie innych leków? Lekarzem jesteś?

przez Kalebx3 20 sty 2013, 02:35
Lekarzem nie jestem.
Mówię tylko o własnym doświadczeniu ,jak mi się udało "zaleczyć" zanikające Libido na Paroksetynie.
I w przeciwieństwie do Ciebie po "kilku tygodniach "brania leku mi nie przeszło ,,,a z czasem było coraz ,coraz słabiej i słabiej. Sam omówilem z lekarzem ten problem , bo lek w swoich możliwościach antydepresyjnych spisywał się znakomicie tylko kulał na polu Erotyki. Lekarz przepisał mi Ropinirol, Bromergon,,, i jak ręką odjął.
Uważasz ,że nie mam prawa powiedzieć o tym Popioowi , tylko dlatego ,że nie jestem lekarzem?
On ma podobny problem do tego co w przeszłości miałem ja ,dlatego wlaśnie sugeruję dolączenie innych lekow i poważnej rozmowy Popioła z lekarzem na wyżej wymieniony temat/ problem.
to wszystko.
pozdrawiam
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Popiół 20 sty 2013, 04:16
Popiół ,jeśli TYLKO wrócisz do Paroksetyny ,to powtórzysz to co już przerabiałeś.Tego chcesz?
Nic nie wspominasz o Tym co cały czas usilnie Ci mówię

Kalebx3 ale ja wracam do paroksetyny tylko dzięki temu co mi napisałeś w poprzednich postach ;) że można skutecznie walczyć z dysfunkcjami seksualnymi, szukałem rozwiązania tego problemu na forach u lekarza który mi niestety nie pomógł. Szukałem szukałem aż znalazłem, więc do paroksetyny dorzucę leki które tobie właśnie pomogły;) No i w końcu znalazłem kolesia któremu zależy też na swoim życiu erotycznym i nie olewa tego poważnego problemu jak nie którzy godząc się na następną chorobę, bo nie wierzę że wieloletnie przyjmowanie ssri nie pozostawi po sobie utrwalonych skutków ubocznych, no i na końcu ciesze się że coraz więcej osób o tym trąbi!!! bo ssri wcale takie bezpieczne nie są, trzeba uświadomić w tym niektórych, włącznie z lekarzami, bo np. mój nic z sobie z tego nie robił, tylko walił coraz większe dawki.

Swoją drogą fajnie też że trafiłeś na kumatego psychiatrę, który jest w temacie i przede wszystkim chciał pomóc i miał wiedzę jak to zrobić. hehe może sam kiedyś łykał ssri i wie co to znaczy ;p

Jeszcze martwi mnie jedna sprawa, ale to już jutro bo nie chce mi sie dziś pisać.
Popiół

przez motyka9573 20 sty 2013, 11:32
Witam. Czy ktoś z was brał paroksetyne? Ja np. biorę rexetin i czuję wielką senność i zmęczenie. Podzielcie się ze mną jak wy czuliście się po paroksetynie ;)
Ostatnio edytowano 20 sty 2013, 13:35 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

przez uzytkownik 20 sty 2013, 11:34
Przecież jest cały wątek na temat tego leku.
paroksetyna-seroxat-xetanor-arketis-paxtin-rexetin-parogen-t464.html
uzytkownik

przez one-half 20 sty 2013, 13:27
A wracajac do generykow - czy majac recepte na Seroxat moge zazadac od aptekarza sprowadzenia i sprzedania np Paxtinu (oczywiscie liczba tabletek i dawka ta sama powiedzmy 30 tbl x 20 mg) i odwrotnie (Paxtin na Seroxat)?

przez Alastor 20 sty 2013, 16:20
Mam takie pytanko jeżeli nie ten temat to sorka lekarz przepisał mi paroxinor. W aptece nie było tego leku i farmaceuta powiedział że nervomix jest jego zamiennikiem i tu moje pytanie czy to prawda?

Sortuj wg