PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Bianka78 29 lis 2012, 23:23
A ja mam wielką ochotę zrobić sobie odpoczynek od paroksetyny. Takie jedno-, dwudniowe wakacje. Znów poczuć siłę w lędźwiach i cudowne mrowienie podyktowane powrotem soczystych emocji, mmm.

Poza tym, seks bez inhibitorów smakuje o niebo lepiej i na pewno zrównoważy 24 godzinne zapomnienie.

oxygen_80 czy ty aby jakiejś randki nie planujesz? :D
Bianka78

przez cytrynka84 29 lis 2012, 23:49
Miko, ja miałam chyba astenie po wenli,w ulotce jest napisane,ze astenia ptrzy wenli występuje często,wiec nie tylko po paro ona wystepuje Brałam wenle 2,5 roku w dawkach 150-225.na depre i lęk wenla super tylko ta astenia.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez oxygen_80 29 lis 2012, 23:54
elfrid, jak już wspominałem nienajlepiej znoszę leki 'na głowę', dlatego cieszy mnie stosunkowo udane współżycie z paroksetyną. Daleko jest do ideału, ale przecież one są nudne... Fluoksetyna była bardzo fajna przez ok. 3 miesiące, wenlafaksynę szybko zaś porzuciłem, gdyż to zła kobieta była. Co do mianseryny i seksu - no ja nie wiem, ale w moim przypadku wiązałoby się to z pokryciem (!) wybranki jakąś czekoladą czy innym kremem. Bardzo pobudza apetyt ten lek i potem rośnie brzuch, a nie to co potrzebne do realizacji tych śmiesznych ruchów. :why:

Bianka78, jako osobnik walczący z fobią społeczną planuję różne rzeczy. :great: Randka, ew. zwykłe spotkanie, należy do najbardziej pożądanych aktywności. Lubię się przytulać, ech.
oxygen_80

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elfrid 30 lis 2012, 06:29
oxygen_80, to trzymamy kciuki za te dwa dobre współgrające i współżyjące ze sobą dni bez paroksetyny :D
Podobno też trazdonon niweluje skutki SSRI w zakresie zaburzeń funkcji seksualnych. Spróbuj, ale może być znowu dodatkowa senność...
pregabalina, wenlafaksyna

przez oxygen_80 30 lis 2012, 10:09
elfrid, dzięki! Niech moc będzie z Tobą również. :)

secretladykkk, nie mam, ale w lepszym życiu będę miał. Chyba że wcześniej pojawi się córka. :) Niech Twój come back będzie permanentny! W imieniu swoim i forumowiczów ośmielę się zaśpiewać: don't leave me, please don't leave me, don't you leave me, please don't leave me...

Pamiętacie Savage? :)
oxygen_80

przez Bianka78 30 lis 2012, 10:33
secretladykkk, trudno powiedzieć... Drugiego dnia brania dopadła mnie okrutna grypa i jeszcze trzyma. Nie przeziębienie, nie stan grypopodobny tylko solidne, prawdziwe grypsko, cała moja rodzina już to przerobiła. W związku z tym nie potrafię określić, jak na mnie właściwie wpływa paro. Wszelkie negatywne objawy, które mam przypisuje właśnie grypie. Ciągle śpię, głowa mi pęka, bolą wszystkie mięśnie, ciągle mi zimno, ale to normalne przy temperaturze 39st.
Przez pierwsze trzy dni wspomagałam się minimalnymi dawkami afobamu, ale to bardziej ze strachu przed nowym lekiem niż rzeczywistej potrzeby, teraz już nie biorę. Lęków właściwie brak, ale do jakiego stopnia to też trudno ocenić obiektywnie - nie muszę nigdzie wychodzić, nie mam żadnych zadań do wykonania, odpuściłam sobie nawet obowiązki domowe, bo samo wstanie z łóżka to ogromny wysiłek.
Zobaczymy jak to będzie potem. Ja i tak jestem szczęśliwa, bo nawet ciężka grypa przy moich efektach ubocznych zoloftu to pikuś!
Bianka78

przez Dave38 30 lis 2012, 10:42
Bianka78

O widzę że ktoś chorutek jest , cześć , zdrowiej , weekend jest za chwile wyleżysz i wypocisz grypsko , jak ja bym sobie poleżał nic nie robiąc , wyslij mi w kopercie trochę tych wirusów grypowych .
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

przez Bianka78 30 lis 2012, 10:54
Dave38 Nie ma sprawy, adres poproszę... :D
Bianka78

przez ila 30 lis 2012, 11:12
a ja 16 dzień na sroxacie i nic,żadnej poprawy.wkurzam się.lęki mnie przerażają.czy już nie zadziała? :hide: :zonk: :hide: :hide: :hide:
ila

przez miko84 30 lis 2012, 11:48
cytrynka84 to mnie zaskoczyłaś, bo nie wiedziałem, że na wenlafaksynie też występuje. Trochę kiszkowato, bo to miał być lek pobudzający?
miko84

przez oxygen_80 30 lis 2012, 11:58
ila napisał(a):a ja 16 dzień na sroxacie i nic,żadnej poprawy.wkurzam się.lęki mnie przerażają.czy już nie zadziała? :hide: :zonk: :hide: :hide: :hide:

Sroxat to nawet ładnie brzmi, bardziej oddaje istotę leku. :smile: Nie trać ducha, ila! 16. dzień to średnia faza samego początku, więc może być gorzej, a żyć trzeba. Jeśli dasz radę, to przeczekaj, zajmij się czymś innym. Nie myśl o tym ciągle, bo wtedy wszystko co złe samo przyłazi.
oxygen_80

przez ila 30 lis 2012, 12:10
oxygen80[b][/b]dzięki za wsparcie.tylko wcześniej działał po tygodniu.lekarz też każe czekać.aja mam dom,obowiązki i zero siły z rana bo mnie trzęsie.dobrze mieć osobę,która cię wspiera.ja mam cudownego męża.pozatym ,jak wchodzę na forum to wiem,że nie zgłupiałam.jest nas sporo
ila

przez oxygen_80 30 lis 2012, 12:13
ila napisał(a):jak wchodzę na forum to wiem,że nie zgłupiałam.jest nas sporo

Interpretacja tych słów może być różna, niestety! :twisted:
oxygen_80

przez ila 30 lis 2012, 12:27
oxygen_80 napisał(a):
ila napisał(a):jak wchodzę na forum to wiem,że nie zgłupiałam.jest nas sporo

Interpretacja tych słów może być różna, niestety! :twisted:

oj tam,oj tam.jak tu wchodzę,to czuję się lepiej .a ?kto tak do końca jest normalny
ila

Sortuj wg