PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez chris77 29 sie 2012, 12:55
To dziś spytam o lerivon i mitrazypinę może to coś mi pomoże, bez leków się u mnie niestety nie obejdzie, w sumie dziwię się że jeszcze żyje.
Masz inne objawy też czy tylko bezsenność, jaki typ terapii stosujesz bo ja behavioralno-poznawczą i nie działa ona na mnie:(

przez kasia000 29 sie 2012, 12:58
chris77 napisał(a):
kasia000 napisał(a):jak pisałam wyżej po psychoterapii czuję sie nieco silniejszza.U mnie jest taki problem ,że jak nie śpię jedna noc to nakręcam się ,że znów nie bedę spała i tak wkółko Macieja! wtedy ,żeby się odkręcić łykne stilnox..i przechodzi-to jest taki lek awaryjny.
Ja mitrazapiny nie brałam ,biore lerivon mianserynę. Też go z czystym sumieniem polecam!!!!Lerivon pomógł mi w najgorszym okresie bezsenności.

Na mnie psychoterapia wogóle nie działa, tak jestem zamknięty i zaślepiony w sobie:( stilnox też był kiedyś w moim menu ale chyba na mnie źle działał nie pamiętam.
Jak długo nie spałaś pod rząd bo ja miesiąc najdłużej:(((( Ten larivon, co to za lek, jakie mają skutki uboczne, uzależniają? Jak funkcjonujesz wogóle, pracujesz?

ps.przeczytałem i to mnie trochę odstraszyło:((( a pracuje umysłowo czy to mnie nie otumani i nie pozwoli pracować?
Ja Cię prosze wyluzuj-na kazdym leku psychotropowym tak muszą pisać.
Ja pracuję w biurze i nie narzekam,jeżdże autem...
"Lerivon upośledza sprawność psychofizyczną, dlatego też nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie stosowania preparatu."

-- 29 sie 2012, 11:58 --

Ja Cię prosze wyluzuj-na kazdym leku psychotropowym tak muszą pisać.
Ja pracuję w biurze i nie narzekam,jeżdże autem...

-- 29 sie 2012, 12:00 --

Tak terapie poznawczą-ponad 1 rok może 1,5 roku - mój terapeuta to psycholog kliniczny taki od cięższych przypadków;-)

czy ten miesiąc oka nie zmróżyłeś??to było po odstawieniu paroksetyny?
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez chris77 29 sie 2012, 13:01
Kasiu a czy masz bóle głowy po nieprzespanej nocy poczucie wyprania mózgu, niemożliwości skupienia i koncentracji?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 29 sie 2012, 13:02
tak ale to chyba normalne ,każdy człowiek tak sie czuje po nieprzespanej nocy.

przez chris77 29 sie 2012, 13:13
6 lat temu jak się zaczeło to przez miesiąc nie zmrużyłem oka, byłem duchem, poszedłem do lekarza i dostałem jakieś tam leki.
zaczełem pętać sie po róznego rodzaju psychiatrach i brałem różne leki, byłem w klinice zaburzeń snu (masakra, zaproponowali mi hydroxyzyne, śmiecha na sali)
i tak lata leciały spałem nie spałem. przez ostatnie dwa i pół roku brałem parogen który w miare upływu czasu przestawał działać ale to on w sumie pomógł
mi najbardziej. słuchajac ludzi i psychoterapeuty spróbowałem funkcjonować bez leków, to był poważny błąd, znów miesiąc bez snu, wiedziałem że nie dam
rady i poszedłem do psychiatry pierwszego z brzegu, ona przepisała mi ten nieszczesny afobam, jest troche lepiej ale boli mnie po nim głowa. dzis za godzine
ide do podobno dobrego psychiatry i zapodam jej te dwa leki lerivon i mitrazypinę, zobaczymy co powie. w sumie jestem juz na wykończeniu i wolałbym chyba
nie żyć, poprostu mam już dość mam tez inne objawy nie tylko bezsenność

przez patryk_22 29 sie 2012, 13:15
pracuje na zmiany , np przed pierwsza zmiana potrafię długo nie spać bo mam lęk przed tym czy wogole zasnę a o 5 trzeba wstać , po drugich i trzecich zmianach przychodzę i śpię normalnie bo mam ta świadomość ze nie trzeba o 5 wstawać , boje sie kontaktów z dziewczynami , mam lęk przed wizyta np u kuratorki , gdy ide do fryzjera czuje się normalnie , siadam na fotelu i zaczyna mi serce walić , w towarzystwie tez jestem zamknięty, nieśmiały , mam problemy gastryczne , na studiach miałem lęk np. jak miałem przeczytać referat przed całą grupa , trzęsą mi sie ręce na stołówce w pracy gdy myślę o tym ze koledzy będą patrzeć na moje ręce , gdy odbierałem paszport biometryczny tez rece mi waliły bo tam trzeba dac odcisk palca a panienka co wydawała paszport kazała mi sie uspokoić .... głupie to jak ch... tak to potrafię normalnie funkcjonować dlatego nie wiem czy pakować sie w leki . ide do roboty
patryk_22

przez kasia000 29 sie 2012, 13:16
acha ...a mi tylko to dokucza..
słuchaj jakie jeszcze brałes leki na sen co polecisz? Piszesz,że braleś różne..

przez chris77 29 sie 2012, 13:22
kasia000 napisał(a):acha ...a mi tylko to dokucza..
słuchaj jakie jeszcze brałes leki na sen co polecisz? Piszesz,że braleś różne..

w ogóle brałem
bioxetin,doxepin,hydroxyzyne,anafranil,klozapol,stilnox,parogen,letrox,afobam

jedynie mogę polecić parogen ale to nie jest lek nasenny a przeciwdepresyjny, antylękowy.

-- 29 sie 2012, 12:25 --

patryk_22 napisał(a):pracuje na zmiany , np przed pierwsza zmiana potrafię długo nie spać bo mam lęk przed tym czy wogole zasnę a o 5 trzeba wstać , po drugich i trzecich zmianach przychodzę i śpię normalnie bo mam ta świadomość ze nie trzeba o 5 wstawać , boje sie kontaktów z dziewczynami , mam lęk przed wizyta np u kuratorki , gdy ide do fryzjera czuje się normalnie , siadam na fotelu i zaczyna mi serce walić , w towarzystwie tez jestem zamknięty, nieśmiały , mam problemy gastryczne , na studiach miałem lęk np. jak miałem przeczytać referat przed całą grupa , trzęsą mi sie ręce na stołówce w pracy gdy myślę o tym ze koledzy będą patrzeć na moje ręce , gdy odbierałem paszport biometryczny tez rece mi waliły bo tam trzeba dac odcisk palca a panienka co wydawała paszport kazała mi sie uspokoić .... głupie to jak ch... tak to potrafię normalnie funkcjonować dlatego nie wiem czy pakować sie w leki . ide do roboty

myślę że leki by się przydały w twoim przypadku, miałem powiedzmy to samo i nie reagowałem i nikt mi nie pomógł i skończyło się to bardzo źle.
nie wiem ile masz lat, jeśli 22 to czym szybciej zaczniesz walczyć tym lepiej jeśli myślisz że to samo przejdzie to sie mylisz, wez jakies słabe leki
i idź na psychoterapie takie jest moje zdanie, na pewno się uda i będzie lepiej

przez kasia000 29 sie 2012, 13:26
klozapol i nie pomógł??????????????????????????
anafranil brałam 2 lata
a parogen 5 lat

przez chris77 29 sie 2012, 13:27
nie
ja to bardzo ciężki przypadek, tak jak mówiłem dziwne że jeszcze żyje:(

przez kasia000 29 sie 2012, 13:28
widocznie masz deficyt serotoniny i tu trzeba brać leki na serotoninę!
kiedy brałes ten klozapol? jak długo?

przez chris77 29 sie 2012, 13:34
już dawno to było nawet nie pamiętam ile i jaką dawkę,
dlatego mówię bardzo ciężki przypadek ze mnie, dziwne że żyje, czy ten lerivon mi pomoże? to antydepresant?

przez miko84 29 sie 2012, 13:37
Dobre jest połączenie lerivonu np z parogenem - obydwa leki się uzupełniają. Sam lerivon może Cię trochę zmulić i będziesz miał problemy z porannym wstawaniem.
miko84

przez kasia000 29 sie 2012, 13:38
to antydepresat stosowany w leczeniu bezsenności jest nawet zalecany przez dr Skalskiego spec.do leczenia zaburzeń snu,
czyli ten klozapol braleś jeszcze przed paroksetyną? i nie zmruzyłes oka na nim? czy miałeś uboczne skutki?

-- 29 sie 2012, 12:40 --

miko ma rację-wróć na parogen może zbyt szybko odstawilłeś...i dorzuć lerivon

Sortuj wg