PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez lady*k 16 cze 2007, 09:50
Ja biorę 3 tydzień.. dopiero wczoraj zaczęło być mi lepiej. Na początku ledwo stałam na nogach i miałam myśli samobójcze, byłam jakoś dogłębnie nieszczęśliwa. Teraz chociaż lęki jeszcze nie ustąpiły chociaż mam troche problemy z samopoczuciem znowu chce mi się żyć!
>>>Niech z szyb zostanie pył..

przez Wera 16 cze 2007, 11:02
to dobrze, że się lepiej czujesz, mnie dzisiaj zrobilo sie tak słabo, że myślałam ,że zemdleje, pozdr

przez lady*k 16 cze 2007, 15:49
Ja czułam się tak cały czas.. chodziłam do szkoły a tam koleżanka trzymała mnie pod rękę bo nogi miałam z waty.. kręciło mi się w głowie..
>>>Niech z szyb zostanie pył..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wera 16 cze 2007, 20:31
czuję się koszmarnie zastanawiam się czy warto zazywać ten seroxat, czy to bardzo złe samopoczucie kiedyś minie, czy ten lek mi nie pasuje?

Cierpliwości.

przez Heliush 16 cze 2007, 21:02
Cierpliwosci. Jak juz pewnie się dowiedziałaś te leki zaczynają działać po jakimś czasie. To na prawdę dobry lek. Któregoś dnia się obudzisz i będzie lepiej.Broań Boże nie przerywaj leczenia. Może sie tak zdarzyć ,że lek Ci nie podpasuje ,ale przynajmniej bedziesz wiedzieć ,że on nie działa najlepiej na Ciebie, a jak przerwiesz to się nie dowiesz. Ja co prawda nie brałem Seroxatu ,ale jak brałem bioxetin ( Prozac) to przez pierwszy miesiąc czułem się znacznie gorzej niż przed braniem , zwłaszcza leki mi się nasiliły, a po 30-40 dniach jakbym się na nowo narodził.
trzymam kciuki.

przez Wera 16 cze 2007, 21:41
ja też czuję się o wiele gorzej niż przed braniem tego seroxatu

przez Natalie81 18 cze 2007, 17:44
Brałam seroxat przez 1 rok.Samopoczucie poprawilo mi sie dopiero po ok 2- 3 tyg.Warto bylo jednak poczekac ,poniewaz pozniej czulam sie jak nowo narodzona .Zapomnialam kompletnie ze mam nerwice .Nie mialam zadnych lekow , nastrojow depresyjnych.Wiele rzeczy ,ktore do tej pory bardzo mnie denerwowaly czy dolowaly , po prostu przestalo miec tak wielkie znaczenie.
Uwazam ze jest to jeden z najlepszych lekow.Naprawde , sproboj przetrzymac te trudne poczatki , aby pozniej wrocic do normalnego ,wierz mi , szczesliwego zycia.
Ja obecnie odstawilam seroxat i bardzo , bardzo za nim tesknie .Staram sie o dziecko , wiec nie moge przyjmowac takich lekow.
Staram sie moje walczyc z moimi fobiami wlasnym racjonalnym mysleniem ale to jest bardzo trudne.
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.Naprawde warto :)
W oczekiwaniu na cud narodzin :)

przez Wera 18 cze 2007, 21:40
nie przetrzymałam seroxatu ja rozumiem, że na początku są skutki uboczne i wiele mogę przetrzymać ale piątego dnia po zazyciu myślałam, że umieram to bylo nie do wytrzymania. Obecie znowu wróciłam do Citalu

przez Cmx 19 cze 2007, 13:12
Nie bój zaby !!!!

BARDZO MI POMOGL W FOBI SPOLECZNEJ !!

Przez pierwszy tydzien mialem zawroty glowy itp.. ale po 3 tygodniach zaczal dzialac i teraz moge wyjsc do ludzi !!

A xetanor/seroxat/paxtin/retextin to to samo 8)

Ja biore xetanor bo najtanszy tylko 18zl z P
Cmx

przez Gosia. 19 cze 2007, 13:34
Dzięki :)
Przez pierwszy tydzień mam brac pół a od jutra zaczynam całą.
Troche te mdlosci mie przerazily,lekka zgaga no i faktycznie w głowie się troszke mi kręciło..ale po zmniejszeniu dawki jest juz lepiej.

przez Margaret 19 cze 2007, 13:43
Jak zwiekszyłam dawkę Xetanoru strasznie bolała mnie głowa i ciągle spałam, lekarz powiedział mi, żebym brała połówkę a jak będe się źle czuła to moge zmniejszać bądź brać całą co dwa dni
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
ExModerator

przez Cmx 25 cze 2007, 13:55
to jest najtanszy odpowiednik generyczny seroxatu.

kosztuje TYLKO 22-25zl bez P a z P okolo 18zl.

polecam
Cmx

przez Aga1 26 cze 2007, 10:07
Wiem co to znaczy poczatek seroxatu. Dla mnie to tez bylo straszne ale przetrzymalam .Dzis jestem inna zupelnie osoba, Nie myslalam ze bede zdrowa a jednak . Ja bralam na poczatku 10mg. Mialam brac tak przez 5 dni.Czulam sie bardzo zle i dopiero po 2 tegodniach zwiekszylam dawke.
lady*k napisał(a):Ja biorę 3 tydzień.. dopiero wczoraj zaczęło być mi lepiej
dokladnie tak jest .To nie jest jakas tabletka szczescia ze lykasz i juz jest dobrze.Z tego co zaobserwowalam po znajomych z forum to chyba tez zalezy od tego kto ma jak silna nerwice. Czym nerwica jest bardziej zaawansowana tym poczatek jest gorszy. Tak tez jest z odstawianiem leku .Jezeli nadszedl juz ten moment odstawienia nie ma skutkow ubocznych, a jezeli za wczesnie znow cos sie dzieje. . Ja wiem jedno ze warto sie pomeczyc bo efekty leczenia sa. Pozdrawiam

przez Cmx 26 cze 2007, 22:45
dobry lek :)
Cmx

Sortuj wg