PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Siding Spring 07 cze 2012, 18:11
spora droge pokonalem od odlozenia i po tym jak sie czuje to mysle ze mozna. Sporo czasu potrzeba. Caly czas czuje te serotoninowa anhedonie i zamulenie, brakuje dawnej osobowosci..

przez Michuj 07 cze 2012, 18:12
lubudubu, to samo miałem na paro.
Loża szyderców

przez Łuki 08 cze 2012, 14:27
:great: :brawo: :mrgreen: :D właśnie poszło ;) ;) ;) dla tych co czytają forum ufff.....
Początek choroby grudzień 2011. Napady leku panicznego. Wychodzi na to że lękowiec ze mnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siding Spring 08 cze 2012, 17:15
co poszlo?

przez Łuki 08 cze 2012, 21:43
lubudubu napisał(a):quote]Sporo tego, ja wczesniej miałem problem Tylko z finałem a w tej chwili to już nie stanowi dla mnie problemu ponieważ na sex nie mam ochoty juz w ogóle(tzn.może trochę, ale wiem że to i tak bez sensu).[

hehe[/quote]

to poszło
Początek choroby grudzień 2011. Napady leku panicznego. Wychodzi na to że lękowiec ze mnie.

przez one-half 10 cze 2012, 15:22
Hej, mam pytanko odnośnie niwelacji lęków i wzrostu pewności siebie - czy paro sprawdziła się u Was w tym obszarze? Podobno jest to najbardziej przeciwlękowe SSRI... Obecnie jestem na Mirzatenie, ale jedyne co odczuwam na tym leku to niepohamowany apetyt. W czwartek mam wizytę u psycha i postanowiłem, że chyba będę lobbował za paroksetyną ;)

przez symphony 10 cze 2012, 17:44
one-half paroksetyna na pewno pomogła na lęki - wróciłam do życia, a wcześniej bałam się wychodzić z domu; co do wzrostu pewności siebie... hmmm.... chodzi o wzrost pewności siebie w kontaktach z innymi? Na pewno trochę też na to zadziałała, chociaż raczej spowodowała, ze mniej się przejmuję drobnymi niepowodzeniami (albo tym co ja sama uważam za niepowodzenie) i łatwiej nad tym wszystkim przechodzę do porządku dziennego: nie rozpamiętuje, nie rozdrapuję i dzięki temu lepiej się czuję sama ze sobą ... i z innymi też :)

przez bsn 10 cze 2012, 17:50
Na paroksetynie miałem wywalone na wszystko. To podniosło też znacznie pewność siebie. A reszta - to już pisałem w tym wątku...
Powiem tylko, że brain shivers są już nie do wytrzymania. Minęło ponad 3 tygodnie, a ja nie widzę, żeby się zmniejszały. Za to minęły mdłości.
F32
bsn

przez miko84 10 cze 2012, 18:45
Jest ten efekt, więcej luzu, mniej się przejmujesz co ktoś sobie o Tobie pomyśli więc jesteś bardziej wyluzowany.
miko84

przez Patrycha23 10 cze 2012, 19:03
one-half, ja dwa lata temu zaczęłam brać paroksetynę (maks. dawka to 30mg), brałam przez rok, potem rok przerwy, ale znowu wróciłam do paroksetyny bo sprawdziła się w moim przypadku - zmniejszała lęki, zrobiłam się mniej nerwowa, nie nosiło mnie, nie czułam już niepokoju i lęków 24/h, nie trzęsłam się cała w środku i na zewnątrz, nie wkurwiało mnie już byle co, przestałam być drażliwa i nastawiona na wszystko negatywnie i "na nie", ogólnie na pewno bardzo sie uspokoiłam i wyluzowałam. :yeah:
Co do zwiększenia pewności siebie poprzez leki, hmm... raczej nigdy nie starałam się polegać na lekach w tej kwestii tylko budować swoją pewność siebie w naturalny sposób. W każdym razie paroksetyna sprzyja na pewno tym, którzy za bardzo przejmują się wszystkim -łącznie z otoczeniem, więc pewnie w jakimś stopniu pozytywnie na to wpływa.
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

przez miko84 10 cze 2012, 19:45
Ja się też bardzo cieszę z tego efektu na drażliwość i nerwy. Wcześniej o byle problem się wkurzałem a teraz jest luz.
miko84

przez Kalebx3 10 cze 2012, 23:23
Wcześniej o byle problem się wkurzałem a teraz jest luz.

Miko mam podobnie,tyle,że nie sama paroksetyna w monoterapii ,bo i jeszcze metylo ,lamo,baclo...
"I piękna jest Paroksetyna i piękne są jej treści..." Jednak zdaję sobie jasno sprawę ,że leczy ona tylko jak się ją bierze ,jak przestaje się brać następuje efekt z odbicia...w drugą stronę.Czasami już czuję się przy Niej jak "paranarkoman" ,trudno by było bez niej . Miko ,pytam się jak długo jeszcze ? A może bezterminowo? Bo chociaż na dawkach 5mg/d. to nieprzerwanie już koło 2lat. Dwa dni bez tej paro-insuliny i kurwica straszebna . I czasem nachodzą mnie pytania ,czy paroksetyna to jeszcze lek? Czy bardziej codzienna dorażność? I czasem wolę nie wiedzieć,tylko DOBRZE SIĘ CZUĆ ,nie wybuchać ,nie krzyczeć ,panować nad sobą ,cieszyć się zwykłościami ,mieć pogodę ducha i ...luz w gaciach ...a paro mi to daje .No cóż ...no cóż?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez namiestnik 10 cze 2012, 23:23
hmmm a na mnie to tak nie działa :(
nawet przy 60 mg

przez Kalebx3 10 cze 2012, 23:25
hmmm a na mnie to tak nie działa
nawet przy 60 mg

A jak długo bierzesz Namiestnik?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg