PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez izaak17 30 lis 2011, 19:17
Ludzie!Polecam Seroxat...on dał mi drugie życie!.Jestem teraz tym człowiekiem,którym nie byłem od 2 lat.jestem naprawdę szczęśliwy!!!(nie zapominajcie tylko o psychoterapii:P)

przez aree1987 01 gru 2011, 00:14
izaak17 napisał(a):Ludzie!Polecam Seroxat...on dał mi drugie życie!.Jestem teraz tym człowiekiem,którym nie byłem od 2 lat.jestem naprawdę szczęśliwy!!!(nie zapominajcie tylko o psychoterapii:P)

Nie wiem czy można być szczęśliwym będac niespełnionym w seksie.. :P
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Kalebx3 01 gru 2011, 01:28
Rzeczywiście ,z tego paro to kastrator na maxa .Według moich doświadczeń największy z SSRI.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 01 gru 2011, 02:36
a wg. moich ''głupia'' fluoksentyna... Widać co organizm, to reakcja...
Michuj

przez robben1866 01 gru 2011, 22:54
co mam robic

hej biore juz dwa tygodnie parogen 40 mg,przez te dwa tygodnie parogen nie dziala na mnie nie czuje zadnych checi wyjsc z domu izoluje sie,mam tez nieraz natretne mysli-raz mialem taka mysl zeby matke skrzywdzic,nic mi sie nie chce leze w lozku przez wiekszy czas mysle caly czas jak to bedzie czy dam rade,mysle o chorobie jaki np.lek moze mi pomoc,nie wiem co mam robic mam wizyte dopiero za dwa tygodnie caly czas w domu siedze ukrywam sie zeby nikt nie widzial mnie w takim stanie boje sie co mam robic,czy anafranil mogl by mi pomoc bo raz mnie wyciagnal z takiego stanu dzieki niemu wyszlem z domu na nic ochotynie mam,mysle czesto czy ktos sie nie zastanawia gdzie jestem czuje sie spowolniony lekarz mowi ze nie tylko leki a psychoterapiam musi byc dla mnie wybieram sie na psychoterapie indywidualna wlasnie-aha czy to musi byc psycholog czy psychoterapeuta i czy musi znac tematyke chorob psychicznych???
Slyszalem o leku lexapro ze jest na duze depresje-moze parogen nie dziala juz na mnie,moze jest dla mnie za slaby,niewiem jestem w komletnym dolku a jeszcze odroczenie kary pozbawienia wolnosci mi sie nie dlugo konczy czy radzicie aby poprosic sąd gdyby mnie posadzono zeby skierowal mnie do zakladu karnego na odzial terapeutyczny bo wiem ze takie zaklady sa z odzialami terapeutycznymi uffff

-- 01 gru 2011, 23:05 --

czy moze zmiana parogenu na inny lek zawierajacy tez paroksetyne??
Ostatnio edytowano 02 gru 2011, 19:50 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Depresja

przez beatka09081987 02 gru 2011, 10:32
izaak17 , jak mozesz powiedz mi po jakim czasie całkowicie seroxat zadziałał na Ciebie?? ja juz mam za sobą 47 tabletek, jest lepiej niz bylo ale jeszcze zdarzaja mi sie "ataki" np, wczoraj ok 2 godz czulam podenerwowanie, czulam ze serce tez przyspieszylo, po tym czasie wszystko przeszlo....
czy jest mozliwosc ze mnie to nie bedzie juz lapac?? biore seroxat 20mg

przez Miss Worldwide 02 gru 2011, 14:30
beatka09081987, 47 dni tak? jedna dziennie? to juz sporo ale daj jeszcze pare dni. nie bedzie zadnych atakow juz.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez izaak17 02 gru 2011, 16:53
Nie wiem, chyba mam jakiś cudowny organizm,bo mnie wzięło po 21 dniach (20mg) Ja wiem czy taki kastrator...stawać to on stoi Tylko fakt,że ciężej dojść,ale dla dziewczyny mojej to nawet lepiej:)

przez aree1987 02 gru 2011, 19:26
izaak17 napisał(a):Nie wiem, chyba mam jakiś cudowny organizm,bo mnie wzięło po 21 dniach (20mg) Ja wiem czy taki kastrator...stawać to on stoi Tylko fakt,że ciężej dojść,ale dla dziewczyny mojej to nawet lepiej:)

Po paru mcach prawie nie bedziesz czuł orgazmu a po jeszcze dwóch libido poleci na łeb na szyje. 8)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Wenuss 02 gru 2011, 21:53
to jest sprawa indywidulna. u 1 wywoluje skutki uboczne, u innego nie. po co sie zniechecac jak dziala?

przez izaak17 02 gru 2011, 22:07
Ja tam się nie zniechęcam...Przysięgam na Boga,że wolę żeby mi nie stawał od ciągłego myślenia,że "jestem gejem"...Po dwóch latach NN bez leczenia farmakologicznego postanowiłem sobie zrobić wakacje. :)

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez ellaj 02 gru 2011, 22:28
Co tu taka cisza?
Znowu mialam atak.
Krzyczalam na kolezanke w pracy. Wlasciwie to nie krzyczalam, ale mowilam znacznie podniesionym tonem i dla wszystkich bylo to, jak krzyk.
Mialam tak juz kilka razy.
Co jest grane?
I zaraz placze.
Czy tez tak macie?

przez Miss Worldwide 03 gru 2011, 16:11
aree1987, u mnie bylo tak (nie jestem facetem) na seroxacie super ale bralam tylko pare miesiecy wiec nie wiem jak by bylo dalej.

a po wenli, pierwszy rok super, po 2 orgazmy naraz :P
a po 1 roku ozieblosc totalna, zero checi na cokolwiek z tych rzeczy. i tak 4 lata, jak odstawialm zaczelo wracac wszystko do normy. niestety znowu musze brac antydepesant i nie wiem jak ten dziala bo to poczatki ale chyba znowu kicha.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez aree1987 03 gru 2011, 18:58
klaudia napisał(a):aree1987, u mnie bylo tak (nie jestem facetem) na seroxacie super ale bralam tylko pare miesiecy wiec nie wiem jak by bylo dalej.

No ja jechałem na paroksetynie 2lata już, pora na zmianę. W pon wizyta u lekarki.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Sortuj wg