PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez Amon_Rah 23 lis 2011, 09:18
Ja bralem prawie wszystkie odmiany, Seroxat, Parogen, Arketis, teraz Paroxinor i nie zauwazylem zadnej roznicy, wszystko dziala tak samo, tak naprawde jedyna roznica to cena, Seroxat najdrozszy, Arketis najtanszy. I tyle. A biore juz bardzo dlugo, wiec bylbym w stanie rozroznic, czy cos dziala inaczej/mniej skutecznie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

PAROGEN (Paroksetyna - seroxat, rexetin, xetanor)

przez spacewalker 23 lis 2011, 09:22
Witam jestem nowy na forum :)

Mam takie pytanie. Brałem dwa lata Parogen i ostatnio zmniejszając dawkę doszedłem do momentu kiedy zaprzestałem brania.
Teraz mam takie momenty oszołomienia, lekko kręci się w głowie, a nie biorę wcale już 4 dzień.
Do tego libido się podniosło i wytrysk jest jak na mnie bardzo szybki. Przed braniem leku wszystko było ok w tej kwestii, podczas brania znacząco spadło i stosunek płciowy był bardzo długi. Teraz natomiast 5 minut to huk. Czy to się poprawi, umie ktoś na to odpowiedzieć?

z góry dziękuję

przez Miss Worldwide 23 lis 2011, 10:55
robben1866, zamienienikkow serozatu nie bralam. ale wszystkie mozliwe zamienniki wenli w ciagu 5 lat. i zero roznicy, moze to tylko, ze dzilala o godzinke 2 krocej.

ale do czego odnosi sie pierwsza tabletka? ogolnie pierwsza?

i czy lekarz wypisujac ci to rozmiawial na temat twojego ADHD? Wiedzial o tym? Jak nie to zaiwaniaj do lekarza i mu to jak najszybciej powiedz. na seroxat nie zmieniaj bo drozszy a roznicy nie ma. przeszlam wszystkie wenle od najtanszych do najdrozszych i to co pudelko to inna. zero roznicy.... 5 lat. wszystkie mozliwe zamienniki na rynku. (w hiszpanii jest sporo)
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beatka09081987 23 lis 2011, 11:48
kurcze nie jest super, tak jak było..... ile to potrwa?? czy ten seroxat zadziała, wzięłam 38 tabl...., mam takie hustawki nastroju i wogule, tylko czekam az cos mi bedzie................. mam tego dosc..............

przez robben1866 23 lis 2011, 12:13
klaudia wie o adhd a co jak sie ma adhd to nie mozna brac paroksetyny ? mi ona bardzo pomaga na nerwica zero lęku mam na paro no i w depresji pomaga ...teraz mam 40 mg parogenu dziennie:)

-- 23 lis 2011, 12:18 --

beatka do tego wez jakis stablizator nastroju na te hustawki

przez beatka09081987 23 lis 2011, 12:27
mam lorafen, ale jestem ciekawa czy ten seroxat zadziala wzielam 38 tabl jest lepiej ale nie super.... tak jak bylo, czemu ja zgodzilam sie na ten zamiennik......

przez robben1866 23 lis 2011, 12:41
beatka seroxat zadziala to silny lek ja biore parogen

przez beatka09081987 23 lis 2011, 12:50
ja ogólnie jestem niecierpliwym człowiekiem, nie lubie jak mi cos dolega, mam 2 dzieci musze funkcjonowac dla nich, tym bardziej ze wiem ze mozna czuc sie swietnie, a na wlasne zyczenie to zepsulam, zachcialo sie zamiennika!!!
no w sumie poprawa jest, ale to nie jest to co bylo..... :( bierze mnie na płacz przez to wszystko

przez robben1866 23 lis 2011, 12:58
ja tez jestem niecierpliwy jeszcze ten parogen nie dziala na mnie biore go od piastku zaczynam sie denerwowac , najgozej ze w nocy spac niemoge:(

przez beatka09081987 23 lis 2011, 15:57
ja na szczeszcie w nocy spie, ale w ciagu dnia strasznie, a dzisiaj to juz szczególnie.....
wydaje mi sie ze 38 dni to dlugo zeby ten lek sie rozkrecił, musze chyba do dr zadzwonic

przez Miss Worldwide 23 lis 2011, 19:15
robben1866, ja tez tydzien biore leki i jak ide spac zmeczona to po 2-3 godzinach sie budze i lipa ze spaniem, pozniej odsypiam w dzien i tak w kolko, jak caly dzien sie przemecze i pojde spac wykonczona to tes sie budze po 3 h. tak moze jest na poczatku.

co do ADHD jak lekarz wie to spoko, mowiles, ze na ulotce wyczytales.... wiec nie bylam pewna.
a tabletke chodzilo mi czy dopiero zaczynasz, czy to byla twoja pierwsza tabletka?

seroxat ma bardzo duzo skutkow ubocznych (bynajmniej na mnie) okropnych przeokropnych, masakra, ale jak przeszy to najlepszy lek jaki do tej pory bralam. ale nie wiem czy przez te skutki uboczne wahalabym sie znowu brac, chociaz teraz mam patent, zaczynam wszystkie tabletki od mlych daweczel, lekarz kazal brac 1 kapsulke 30mg przez 4 dni to pierwsze 2 dni odsypywalam polowe, pozniej 2- 3 dni bralam cala, pozniej kazal brac juz 2 kapsulki to odsywpywalam z drugiej i bralam 1 kaspulke i pol drugiej (wczoraj pierwszy raz, dzis tez tak zrobie a jutro nie wiem, moze juz wezme cale 60mg bo jak narazie nic nie czuje jakis skutkow ubocznych oprocz tego cholernego spania po 3 godziny i zeby lezala w lozku dalsze 4 to i tak nie zasne, nawet bezno nie pomaga a zarzucilam przed spaniem 150 cloranxenu i jak sie obudzilam nastepne 150. dawka mega a tu kicha ze spaniem. :/ a nie chce juz brac bezno tylko te spanie mnie meczy ale jutro powiem psycholowi zeby mi cos dal nieuzalezniajacego jak bezno na spanie bo nie idzie wytrzymac z tymi pobudkami i do rana liczenie baranow, bo pozniej zasypiam i spie do 15, a jak wstane i sie przemecze to ide spac o 11 czy 12 i i tak sie budze bardzo spiaca a nie moge zasnac. pffffffffffff
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez robben1866 23 lis 2011, 23:30
klaudia wspolczuje z tym spaniem mam to samo , lęki dzis mnie cos chwycily chyba nie do konca parogen dziala jeszcze ...

przez aree1987 25 lis 2011, 12:24
Skończyła mi się wczoraj paroksetyna a wizyte mam dopiero 5 grudnia. Będzie ostro..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Misiek_NL 25 lis 2011, 12:28
aree1987, Lekarz rodzinny też może wypisać Ci recepte...
Misiek_NL

Sortuj wg