PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Odstawienie leku Seroxat

przez Amon_Rah 11 paź 2011, 13:29
Przezyc. Objawy odstawienne Seroxatu sa KOSZMARNE, najgorsze ze wszystkich objawow wszystkich lekow i musisz niestety sie przwemeczyc skoro nie chcesz go brac. Ja go odstawialem raz i dziekuje bardzo, nigdy wiecej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Odstawienie leku Seroxat

przez Kalunia24 11 paź 2011, 13:59
dzięki bo już myślałam, że bedę skazana na te leki do końca życia, skorzystam z porady psychoterapeuty bo problem tkwi w głowie... Pozdrawiam serdecznie

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez on23 12 paź 2011, 15:23
yrc,
bierz
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PAROGEN (Paroksetyna - seroxat, rexetin, xetanor)

przez demonek 15 paź 2011, 14:25
Mam do was pytanie, trochę z innej beczki.
Czy parogen lub propranolol, ma jakiś niekorzystny wpływ na zęby ?

przez norma_baker 16 paź 2011, 20:16
Witam, od czwartku powróciłam do leczenia psychiatrycznego. Wcześniej 9 miesięcy, dwie hospitalizacje - bulimia, borderline, omamy. Poniekąd z własnej głupoty przerwałam leczenie a z drugiej strony przyczyniła się do tego rodzina, dla której choroby psychiczne to wstyd i hańba [tak by the way]. Potem rok biegania po lekarzach, badania krwi, endoskopie, rentgeny, usg wszystkiego - powodem były ataki paniki występujące z nikąd i nie dające za wygraną. Koniec końców kardiolog rozłożył ręce i powiedział "psychiatra!" i z wielkim bólem zawieziono mnie do mojego wcześniejszego psychiatry [swoją drogą anioł nie człowiek]. Dzięki zaprzestaniu leczenia prawdopodobnie pojawiły się te ataki i na razie przez okres 3 tygodni mam łykać Parogen do śniadania i na noc Xanax. Jest to czwarty dzień już i w sumie odczuwam lekkie nudności, troszkę zmniejszony apetyt [w moim przypadku to wielkie WOW !], ospałość. Co prawda bardzo dobrze mi się śpi i nie przebudzam się w nocy często, ale za to zwlec się rano z łóżka nie mogę [będę chyba potrzebowała jakiegoś usprawiedliwienia na uczelnię ;P]. Ciągle pojawia się uczucie niepokoju, lekki lęk, ale napadu takiego standardowego nie było [podejrzewam że Xanax mnie ratuje póki Parogen nie zacznie działać]. Jednak są głosy, natrętne myśli. To moje pierwsze zetknięcie z tego typu lekami więc jestem dobrej myśli, chociaż te psychotyczne mi kiedyś ładnie Sulpiryd wyeliminował [ale po nim mlekotoku dostałam, więc kicha]. Trzymajcie za mnie kciuki ! ;)
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

SEROXAT + sok Noni

przez Karolka01 19 paź 2011, 14:00
Pozwolę sobie odnowić stary temat, gdyż usłyszałam o soku Noni dopiero teraz.
Przyjmuję 4 rodzaje leków na nerwicę. I tu też moje pytanie jak w pierwszym poście. Czy można pić sok Noni przy jednoczesnym przyjmowaniu tabletek. Ktoś to praktykował, spotkał się. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam :)

przez kasienkaa_85 19 paź 2011, 22:40
Witam,
Zapoznałam się z całym wątkiem i jestem nieco zdziwiona. Od wczoraj biorę Paroxinor, co prawda narazie w znikomej dawce 5mg ale stopniowo mam zwiększać do 20 i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Byc może jest jeszcze na to za wcześnie a byc może dlatego że senność i zamulenie towarzyszyły mi przed rozpoczęciem leczenia. Czy mam spodziewać się tych skutków za kilka dni czy mogę się już cieszyć ze mnie nie dopadną?

przez Misiek_NL 19 paź 2011, 23:01
kasienkaa_85, lepiej ciesz się że Cię nie dopadną... Bo jak będziesz się ich spodziewać i czekać na nie to mogą się pojawić ;)
Misiek_NL

przez kasienkaa_85 19 paź 2011, 23:25
Z tym cieszeniem się to ostatnio ciężko jest u mnie. Ale może się poprawi

przez Amon_Rah 20 paź 2011, 10:12
zielonawitolda, obawiam sie, ze objawow psychotycznych ani Paroxetyna ani Xanax Ci nie wyeliminuja. Na to sa zupelnie inne leki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez norma_baker 20 paź 2011, 22:09
Amon_Rah, niestety zauważyłam to. można powiedzieć, że trochę się zintensyfikowały te objawy. często też mam dziwne odczucia... i dziś ósmy dzień łykania a od wczoraj znowu pojawiły się silniejszy niepokój i lęki. tak samo jak dziś. plus od paru dni jest mi mdło. no cóż, wizyta za dwa tygodnie, porozmawiam wtedy z lekarzem co do dalszej terapii.
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

przez Venus 20 paź 2011, 22:56
Kochani pomocy-co dzien rano bralam 30mg parogenu i na noc 50mg trittico, teraz sie pomylilam i wzięlam na noc drugie 30mg paro. Nic mi nie bedzie? Ja sie juz znowu boje o zespół sero :( :(
Bla bla bla...

przez namiestnik 20 paź 2011, 23:05
Nie zabije Cię to. Wzięcie i 100 mg Paro na raz nie zabije.

Co najwyżej nie będziesz miała ochoty na sex i będziesz nieco bez emocji. Ale może i nie.

przez Venus 20 paź 2011, 23:18
Namiestnik dzięki serdeczne. Masakra, pierwszy raz mi sie to zdarzylo :(
Bla bla bla...

Sortuj wg