PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROGEN (Paroksetyna - seroxat, rexetin, xetanor)

przez qubilla 09 lip 2011, 13:53
jak mam zerowe libido to mnie nikt nie interesuje, i nie chodzi tylko o seks ale też o tworzenie czegoś więcej...
minąć może minie, tylko, że ja nie chce czekać kilka lat :(

przez ExxonValdez 09 lip 2011, 13:59
qubilla napisał(a):jak mam zerowe libido to mnie nikt nie interesuje, i nie chodzi tylko o seks ale też o tworzenie czegoś więcej...
minąć może minie, tylko, że ja nie chce czekać kilka lat :(

Niewiem co Ci poradzić, napewno niepowiem jakiegoś podobnego debilizmu jak miko84, bo widać ze nigdy niemiał jeszcze kobiety. Seks to sajebiście ważna sprawa w związku, pozatym po tych ekach też maleje wogóle uczuciowość i zainteresowanie innymi osobami, a wyleczyłeś sie już z tego co ci dolegalo w sferze psychicznej?
"Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu"

przez qubilla 09 lip 2011, 14:15
można powiedzieć, że w 90% się wyleczyłem, ogólnie dziwna sprawa, bo odkąd odstawiłem leki to mi się poprawiło, najgorszy jest ten brak libido, a nawet jeśli najdzie mnie raz kiedys ochota na seks, to są problemy z potencją, erekcje mam maksymalnie 70% tego co było kiedys ;(
wiem, że może po czasie mi przejdzie, ale mnie to ciągle martwi i boje sie już, że od tego dostanę w koncu jakiejś depresji czy nerwicy...
w ogóle leki jakoś dziwnie mnie zmieniły, nie umiem powiedzieć czy kogoś kocham, nawet nie umiem się rozpłakać, jestem jakoś oziębly emocjonalnie...
nie wiem czy mam czekać, czy iść do innego psychiatry? czy może szukać pomocy u psychologa? tylko boję się, że psycholog może poprawić libido, a potencja się nie zmieni ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ExxonValdez 09 lip 2011, 15:17
qubilla napisał(a):można powiedzieć, że w 90% się wyleczyłem, ogólnie dziwna sprawa, bo odkąd odstawiłem leki to mi się poprawiło, najgorszy jest ten brak libido, a nawet jeśli najdzie mnie raz kiedys ochota na seks, to są problemy z potencją, erekcje mam maksymalnie 70% tego co było kiedys ;(
wiem, że może po czasie mi przejdzie, ale mnie to ciągle martwi i boje sie już, że od tego dostanę w koncu jakiejś depresji czy nerwicy...
w ogóle leki jakoś dziwnie mnie zmieniły, nie umiem powiedzieć czy kogoś kocham, nawet nie umiem się rozpłakać, jestem jakoś oziębly emocjonalnie...
nie wiem czy mam czekać, czy iść do innego psychiatry? czy może szukać pomocy u psychologa? tylko boję się, że psycholog może poprawić libido, a potencja się nie zmieni ;(

To wszystko jest ze sobą powiązane, jak sie bedzieszskupiał tak na tym to bedą jeszcze dłużej nici z tego, wiem to po sobie, mi nawet moklobemid utrudniał orgazm i satysfakcje z seksu, take leki ogólnie obniżają sprawnosc seksualną w różnych jej aspektach bez wyjątku, tyle u jednego mało , a u drugiego brak ochoty na co kolwiek. Głowa do góry , wiem po sobie jak niebedziesz o tym myślał , zajmiesz sie naprzykłąd robotą , życiem, to wróci nawet niezauważysz kiedy. Ja nawewt po podaniu witaminy C , jak ktoś mi powie ze to ma taki skutek uboczny , robie sie niieaktywny seksualnie :D

przez qubilla 09 lip 2011, 17:31
tak, tylko, że ja nie biorę już ponad miesiąc a zmian nie ma, wiem, że może być to wina psychiki, ale boję się, że leki mi coś zmieniły i już nigdy nie będzie tak jak kiedyś...

przez ExxonValdez 09 lip 2011, 17:55
qubilla napisał(a):tak, tylko, że ja nie biorę już ponad miesiąc a zmian nie ma, wiem, że może być to wina psychiki, ale boję się, że leki mi coś zmieniły i już nigdy nie będzie tak jak kiedyś...

/cenzura/ XD , miesiąc , ja myślałem ze z rok po a tu nic , niemasz sie czym martwić po miesiącu to bardzo mało czasu, organizm musi przyzwyczaić, ludzkie ciało jest elastyczne i to bardzo, Lance Amstrong po wycięciu jądra , ciężkiej chemiotrapi która wyniszcza i nierzadko trwale upośledza wydolność organizmu , jest 10x gorsza od jakiejs tam paroksteyny i 2 lata póżniej 7 razy podrząd wygrywał Tour de France , w najbadziej ciężkim wyścigu kolarskim świata, kolarstwo jak żaden inny sport wymaga nieludzkich sił , kondycji i wydolności, a on wykręcił czasy i robił to 7 razy podrząd !!!! Jak widać organizm nietylko sie przystosuje i zregeneruje , ale czasmi i z nadwyżką, czasmi tak jest po odstawieni leków TLPD, czy neuroleptyków, niewiem jak z SSRI , po jakimś czasie seks jest lepszy nizbył (nawet u zdrowych ludzi) ponieważ receptory dopaminy przez jej długotrwałe deficyty, ulegają wyostrzeniu, a receptory serotoninowe ulegają poprawnej modulacji. '

Troche cierpliwości koleszko :P

przez qubilla 09 lip 2011, 21:18
mam nadzieję, że nie napisałeś tego tylko, żeby poprawić mi humor...
na razie próbuję podnieść sobie testosteron uprawianiem sportu, oczywiście nie przemęczając się.
chyba wychodzi na to, że prócz czekania mi nic nie pozostało ;( w sumie może czekanie ma sens, bo ja brałem 60mg, czyli maksymalną dawkę, więc nie ma się chyba co dziwić, że jest teraz nieciekawie

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez Osamex 11 lip 2011, 21:26
Michuj,
to przesłanie z autopsjii - przestrzegam innych, żeby nie robili głupot jak mi się to czasami niestety zdarzyło...

Odnośnie tycia to nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale teraz łącze fakty, że te nagłe 10 kg na + to jednak mogł być efekt seroxatu (nie samego w sobie) ale tej radości, a jak radość to czemu sobie odmawiać więc jem :yeah: chociaż może to zbieg okoliczności.
Kolejny dylemat brać czy nie brać, po długiej przerwie, a jak nie brać to ile jeszcze wytrzymam...
Co Cię nie zabije to... zrobi to później.

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez aree1987 11 lip 2011, 22:30
Osamex napisał(a):
Odnośnie tycia to nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale teraz łącze fakty, że te nagłe 10 kg na + to jednak mogł być efekt seroxatu (nie samego w sobie) ale tej radości, a jak radość to czemu sobie odmawiać więc jem :yeah:

tak to dziala dokladnie kwestia nie zwolnionego metabolizmu ale tuwisizmu psychicznego.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

XETANOR(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Paromerck,Rexetin

przez Michuj 13 lip 2011, 12:06
Jak wy śpicie po tym 25-50 mg pernazyny? Ja brałem po 400 i nawet mnie nie muliło...
Michuj

przez Zenonek 13 lip 2011, 12:55
To juz az dziwne jest. Po 400 mg Pernazyny powinienes miec tak obnizone jarzenie, ze moglbys usnac na stojaco... :bezradny:

przez Michuj 13 lip 2011, 12:56
Mój rekord to chyba 600. Wtedy miałem lekkiego muła, który trwał przez cały następny dzień, więc sobie darowałem.
Michuj

przez aree1987 13 lip 2011, 22:53
Zwiekszylem dawke do 50mg, a jutro ide w teren obczajac ta nowa tanią paroksetyne mam nadzieje ze gdzies ja dostane.. recepty juz mam. :)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Michuj 13 lip 2011, 23:40
A co w niej takiego cudnego prócz pare zeta taniej?;)
Michuj

Sortuj wg