PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez cytrynka84 25 maja 2011, 14:29
Tzn,nie mowie,ze masz anoreksje,pisalam o sobie,rozumiem Cie,ale poprostu tak jak inni uwazam,ze powinnas to zglosic swojemu dr,ale zrobisz jak zechcesz.Przepraszam jesli Ciebie w jakis sposob urazilam.

Po Coaxilu "na bank" nie przytyjesz!

Jak sie czujesz ?

Pozdrawiam.

-- 25 maja 2011, 13:35 --

Masz racje,kazda szczupla, mloda dziewczyna,rzecz jasna nie chce przytyc.

jestem teraz znowu b.szczupla,ale bardzo sie z tego ciesze.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Adamo 25 maja 2011, 14:41
cytrynka84 napisał(a):Terazzastanawialismy sie z dr nad Seroxatem,ale dr stwierdzil,ze lepiej jednak zmniejszyc wenle do 150 i zobaczymy jak bedzie 225 za bardzo mnie jednak speedowalo,a teraz najbardziej jest mi potrzebne uspokojenie
Po paroxetynie boje sie tycia i zamulenia,ale trudno lepsze to niz ciagly lek zwiazany pewnie z minimalnym zredukowaniem dawki afobamu
Jakos wenla nagle przestala dzialac wogole p/ lekowo nie wiem dlaczego?! na depre dobrze dziala raczej .

Ja też chcę zmienić na paroksetynę.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez Michuj 25 maja 2011, 14:44
Ja już nigdy nie wróce do Seroxatu. Już prędzej do ''głupiej'' Sertraliny. Jak sam Anafranil nie okaże się lekiem w 100% dobrym, to dołoże do niego fluoksetynę, ewentualnie sertralinę. Albo wogóle wrócę do wenlafaksyny. W kązdym bądź razie, nigdy więcej paro;)
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez cytrynka84 25 maja 2011, 15:34
O kurcze dziewczyny 20 kg to duzo :( , wspolczuje.

Jesli tyle przyjdzie mi przytyc to na pewno odstawie

5kg,bylo by dla mnie trudne do przyjecia,a co dopiero tyle
No nic zobaczymy czy bede brala paro,czy tez zmniejszenie wenli pomoze,nie bede sie zamartwiac na zapas,czas pokaze jak bedzie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Ritka7x 25 maja 2011, 15:51
Cytrynka nic się nie stało...Ja po Coxilu niestety mam zaparcia;/...i młdłości i osłabienie lekkie...poczekam do tygodnia jak mi te objawy nie ustąpią to pomyślę o zmianie leku....ale powiem Ci,że mi już po 2 dniach zażywania obniżył napięcie....ale jednak te skutki uboczne są i jak nie ustąpią to zmienię lek.

przez Miss Worldwide 25 maja 2011, 16:05
cytrynka84,
tez sie tak telepalas po seroxacie?? ja nie moglam smsa napisac hehhe.musialam, telefon brac w dwie lapki. czasem mnie tak trzepalo, ze po schodach jak schodzilam to musial mnie ktos podtrzymac. niezla jazda. psychiatra u ktorej wtedy sie leczylam powiedziala, ze mam brac i ze mi przejdzie i dala na trzesawki proranol czy jak to sie nazywa. wbijal mnie w siedzenie tak mi chamowal czynnosci serca czy nie wiem czego. dodala mi jeszcze depakine co chyba sie na padaczke stosuje typowo, jakas przykra ta lekarka. rzucilam wszystko i zostalam przy seroxacie i po jakis 2 tyg zaczelam miec gdzies to trzesienie sie. kilka miesiecy co bralam seroxat tak mnie telepalo. moze pozniej troche mniej niz na poczatku ale i tak telepalo.

ritka, te objawy uboczne przejda. takze glowa do gory i wcinaj tablety.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Ritka7x 25 maja 2011, 16:12
Klaudia mam nadzieję...a najgorsze u mnie to zaparcia bo powodują,że brzuszek robi się okrągły;/....teraz właśnie muszę unikac słodyczy i bardziej kalorycznych rzeczy,a wcześniej wszystko wcinałam i zawsze byłam chuda,bo moja przemiana materii przed braniem leku była genialna.

przez Ritka7x 25 maja 2011, 16:14
Dziewczyny a powiedzcie mi, te 20 kg przytyłyście to z tego powodu,że po paro więcej jadłyście czy od zwolnionej przemiany materii..?

przez Miss Worldwide 25 maja 2011, 17:23
Ritka7x,
zacznij jesc na kolacje jakies platki, mousli, cos pelnoziarnistego, nie platki kukurydziane. to niezle reguluje. jogurty activia itd nie dzialaja az tak dobrze. u mnie kellogs all bran choco dziala wysmienicie :lol: nie jestem pewna czy w polsce jest ten sam produkt kellogs to daje link do fotki http://www.kelloggs.es/allbran/cereales ... choco.html
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Michuj 25 maja 2011, 17:55
Marek77, zmieniłem zdanie. Klomi lepsza, bez porównania ;)
Michuj

przez Michuj 25 maja 2011, 18:00
ja /cenzura/, ta znowu z tyciem. Kobieto jesteś nudna do zrzygania. Odechciewa się czytać Twoich postów bo nadajesz jak zepsuta katarynka.
Michuj

przez cytrynka84 25 maja 2011, 18:00
klaudia, o kurcze,jak Ciebie tak caly czas telepalo,no to masakra
Mnie telepalo przez ten tydzien jak bralam seroxat pierwszy,raz i potem tak szybko odstawilam,bo myslalam,ze sie wykoncze,strasznie trzesly mi sie rece i nogi,jak bym miala padaczke .Pani dr do ,ktorej chodzilam mowila,ze to od nerwicy i ,ze mam przetrwac z 2 tyg i jak zacznie dzialac lek to "telepanie " fizyczne przejdzie a i nie bede czula leku psychicznego,uspokoje sie,nie bedzie napadow leku(przynajmniej po czesci one przejda,bo po 2 tyg lek jeszcze w pelni nie dziala Nie bedzie juz leku przed braniem seroxatu i wkrecania sobie wszystkich ubocznych z ulotki Nie wytrzymalam wtedy,jak juz pisalak wyzej

Za drugim podejsciem do paro.telepalo mnie kilka dni bardzo,potem przeszlo i po tygodniu bylam spokojniejsza,senna i wogole(zaczelo mi za bardzo przeszkadzac to "zamulenie")

Telepalo mnie po fluoxetynie (prozac),trzesly mi sie rece,ale potem to troche zmalalo i przestalam sie tym przejmowac,bo potrzebowalam kopa energetycznego,bo przed prozaciem mialam tak,ze mialam chroniczna sennosc,nic nie mialam sily robic,a codzienne czynnosci to byl dla mnie ogromny wysilek po prozacu zmeczenie przeslo jak reka odjal.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Michuj 25 maja 2011, 18:03
Poza tym to pierwsza u mnie klomi zaczeła działać, nie paro - odwrtonie. Kto wie czy samo paro by tak działało. Od 2 dni czuję się bosko na dawce 150 Anafranilu:)
Michuj

przez bliksa 25 maja 2011, 18:21
Michuj, nerwy na wodzy :twisted:

Ritka7x, i apetyt zwiększony, najgorzej w nocy, a także spowolniona przemiana materii :-|
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Sortuj wg