PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez Venus 21 maja 2011, 21:15
bliksa napisał(a):tez przytylam 20 kg w ciagu 2 lat....
pije kiedy mnie najdzie ochota, wszystko ok ale kac gigant rano :\

No właśnie tak sie zastanawialam jak to jest z tym piwkiem przy lekach...
Odkąd biorę paro to alko nie piję wcale, ale ostatnio mam ochotę na piwko, a nie wiem czy można...
Ogólnie nigdy nie piłam dużo alko bo po prostu za tym nie przepadam, ale od czasu do czasu wypić
sobie piweczko przy paro to chyba mogę?
Bla bla bla...

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez bliksa 21 maja 2011, 21:54
Venus, mi lekarz powiedzial tak : cyt:
"wiem, ze pani jest mloda i czasem trzeba sie wyszumiec, nalezy tylko zwrocic uwage na to, ze przy lekach mozna wypic mniej niz zwykle.." ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez Miss Worldwide 22 maja 2011, 00:41
Ritka7x, ile razy zadajesz to samo pytanie w roznych tematach? :time:

pytasz czy przytyli po tym leku a z gory zadajesz pytanie JAK SZYBKO?

Tyle osob co ci pisze, ze nie przytyli, ze raczej schudli a ty masz to gdzies. Dalej drazysz temat. Bardziej prawdopodobne jest ze przytyjesz po witaminie C niz po antydepresantach.

Wczesniej bylam delikatniejsza ale teraz ci musze napisac: ta twoja obsesja na tycie nie jest normalna i to na 100%. nie bede pisac co ci jest niech stwierdzi to lekarz! Zbalosc o sylwetke to jest pozytywna cecha ale kiedy jest to jakas obsesja to juz nie. Jest to jakies zaburzenie i moze jakbys zaczela brac seroxat czy efectin to by ci przeszlo. Jakby lekarz widzial co ty piszesz na tym forum to na pewno by ci powiedzial co jest co.
Nie jestem jedyna co tak mysla, ze cos jest nie tak. Pisali ci to inni, nawet juz ktos napisal, ze jestes meczaca itd. W temacie Efectinu ile razy zadalas pytanie zy ktos przytyl i ile i jak szybko? Mam ja policzyc??? I nie zadowalaja cie odpowiedzie, ze nie przytyli a raczej schudli nawet. Wiec jakiej odpowiedzi szukasz??
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor).

przez deser 22 maja 2011, 01:59
odstawianie Paxtinu(nerwica lekowa)

ema witam wszystkich ,jestem jakis rok na forum ,jednak nie zakladalem wczesniej zadnych tematow:)od roku biore leki na nerwice lekowa ,z poczatku był to seronil jekies 7 miesiecy a pozniej i aktualnie nadal paxtin,chcialbym zapytac jakie mieliscie niedogodnosci podczas odstawiania paxtinu,czy wogole takie były ,jesli tak to jak to wygladało:)Od ponad miesiaca odstawiam z 2,5 tabletki doszedlm do 0.5 i jest mega ciezko ,w sensje ze mocne bole glowy ,obajawy takie jak przed wystapieniem lęków, ktore wczesniej mialem.Chodzi mi glownie o to czy potrzebna jest wbitka na wieksza dawke czy jak daje rade to trzymac dalej az do zera i zobaczyc jak bedzie wygladalo?? ,nie jest jakos tam nadmiernie ciezko ,myslicie ze dalej powinienem probowac odstawic???jestem za granica ,jesli ktos jest w stanie sie wypowiedziec w temacie ,bede wdzieczny:)piateczka!!!
Ostatnio edytowano 22 maja 2011, 16:16 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono wątki z uwagi na tematykę Twojego postu

przez Ritka7x 22 maja 2011, 10:58
heh...no może i przesadzam,ale to jest niestety objaw mojej nerwicy zamartwianie się wszystkim na zapas ;) ...wiem,sama powinnam spróbować leku,a potem odstawić jak zacznę po nim tyć...no i chyba tak zrobię...ale po serotaxie i tak niektórzy tyją i to dużo...więc to moje ,,przesadzanie'' nie bierze się ot tak sobie....bo jest wiele ludzi którzy przytyli do 100 kg nawet nie mając dużego apetytu,a potem wstydza się wyjść z domu z taką masą;/....

przez Zenonek 22 maja 2011, 11:36
Ritka7x, Powaga...wszyscy ci juz pisza co i jak , a ty dalej swoje ;) .... Po co chcesz brac na pierwszy ogien hardcorowe leki jak Paroksetyna jak sa leki jak Sertralina czy Fluoksetyna ?

przez Michuj 22 maja 2011, 12:15
Ritka7x, od żadnego leku się nie tyje tylko od wpieprzania. Jeśli podczas kuracji poczujesz, że masz ochotę jeść więcej to musisz to opanować. A jest to do zrobienia. Ja biorę lek od którego bardzo się tyje i ostatnimi czasy schudłem 12 kg.
Michuj

przez *Monika* 22 maja 2011, 16:17
deser, Sam odstawiasz lek? Bez konsultacji z psychiatrą?
Obrazek
Główny Moderator

przez Miss Worldwide 22 maja 2011, 20:19
Ritka7x,
ale jak zaczniesz sie leczyc to moze ta schiza ci przejdzie nie? wiec zacznij brac to co ci lekarz przepisze i zobaczysz co i jak. Ta schiza na tycie na pewno nic dobrego. Bierz leki i tyle. Zawsze miej w glowie to, ze poprostu jak zobaczysz ze tyjesz (co sie nie zdarzy na 99.999%) to przestaniesz brac.
Jak jak aczelam brac seroxat to spadla mi waga do 48kg i wcale nie wygladalam ladnie!
Nie widzisz, ze wiecej jest takich co chudna niz takich co tyja??? (o ile sa tacy bo ja nie widzialam) sama myslalam, ze przytylam po efectinie ale wychodzi na to, ze poprostu zaczelam sie mnie ruszac i wiecej zrec!!! (bo nie pracowalam a czas imprez i ciaglych spotkan ze znajomymi itd tez sie skonczyl)

Dawaj tego co przytyl do 100kg! Gdzie on/ona jest????

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

przez Miss Worldwide 23 maja 2011, 00:05
a nie jes napisane, ze waga moze zostac bez zmian? bo chyba to najczsciej sie zdarza.

ritka probuj i tyle. zobaczysz, ze tyjesz to nie bedziesz brac. co za problem???

Pristiq 100mg

przez Ritka7x 23 maja 2011, 17:52
wiem..i tak zrobię...od jutra będę brać Coaxil,mam nadzieję,że on na początku nie zwiększa napięcia,a najwyżej lekarka mi benzo do tego przepisze, ale tylko na początek aż się Coaxil rozkręci...

przez shadow_no 23 maja 2011, 17:58
Ritka7x, Ogólnie jestem ektomorfikiem, ważę ~67kg przy wzroście ~186cm, tryb życia głównie siedzący jednak parę razy w tygodniu ćwiczę czy to siłowo (hantle, pompki) czy rekreacyjnie (rower, bieganie). Po paroksetynie nie przybył mi nawet 1 dodatkowy kg. Jem tyle co zawsze, paroksetyna nie spowodowała zmiany jeżeli chodzi o moją wagę. (Biorę rexetin 30mg około 4 miesiące, może 5)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ritka7x 23 maja 2011, 18:02
aha...to fajnie masz;)....niektórzy z tego co mówili po paro to znów tyją;/....mam nadzieję,że mi po Coaxilu się to nie przydarzy.... :smile:...

przez shadow_no 23 maja 2011, 20:11
Marek77, dokładnie, ale byłem dwa razy na diecie, w sumie to trzy jeżeli licząc gainery i anaboliki podczas treningów. Przytyłem maksymalnie 3kg z czego po redukcji został... 1kg :lol:
Tak już mam, że co zjem to wysram. :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg