PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

XETANOR(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Paromerck,Rexetin

przez Michuj 13 maja 2011, 18:34
efekty uboczne powinny znacznie ustąpić. Może zaliczysz się do grona szczęściarzy, na których działa ten lek po 2 tygodniach.
Michuj

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez kahir 13 maja 2011, 19:05
Korba napisał(a):dalsze szczegóły nas nie interesują.

normalnie nie używam tego zwrotu, skrótu, czy jak to ustrojstwo nazwać, ale: LOL
uwierz mi, że mnie też nie interesują. choć można by na podstawie moich doświadczeń napisać trylogię, to bardzo chciałbym o tym zapomnieć. praktycznie niczego tak nie pragnę jak zapomnieć czym są i jakie mają działanie. możesz w to uwierzyć? czy może siedzę zbyt głęboko w szufladce "narkoman" by tak się stało?

uprzedzam fakty: wybaczcie offtop.
świat jest pełen psychologów.

przez joasia1985 13 maja 2011, 21:06
Czy ktoś z was miał może takie odczucie mocnego zdenerwowania i do tego biegunke po seroxacie ;/ ? kurcze od 3 dni dopada mnie cos takiego :( aż boję się zasypiać bo wiem co mnie czeka, w dodatku wstaje do córki w nocy i boje się ze mnie to w nocy też dopadnie :((( masakra jakas :(((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

XETANOR(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Paromerck,Rexetin

przez NoMoreDepression 16 maja 2011, 18:53
Ej tak jak nigdy nie bralem sie antydepresantow tak teraz zaczynam sie bac, ze nigdy nie bede umial zyc bez ich odstawienia i ze, co gorsza, z kazda chwila brania paroksetyny zachowuje sie na odwrot, niz bym sie zachowywal bez, czyli niejako cofam sie w zyciu. Nie wiem, czy rozumiecie co mam na mysli. Na okraglo mam taka schize, ze to nie ja, tylko SSRI - bo skoro mialem depersje / lęki / inne takie objawy przed braniem lekow to to byłem JA i trzeba bylo z nimi zyc albo cos, a nie sztucznie zwiekszac poziom neuroprzekaznikow w mozgu. Strasznie mi sie poprzestawialo w glowie, tak jak kiedys uwazalem antydepresanty za zbawienie, tak teraz ich sie panicznie boje :P

Probowalem po 2 latach brania odstawic paro ostatnio, ale chyba nie da rady, gdy zszedlem na pare tygodni do 5mg to zaczely sie dziac naprawde niesympatyczne rzeczy ze mna, koszmarne napiecie w brzuchu (potrafilo mi praktycznie całą dobe burczec w zoladku) i wszystkie somatyczne objawy jakie tylko moga byc. Dodam, ze sytuacja zyciowa moja nie jest teraz zbyt ciekawa, przynajmniej tak mi sie wydaje, takze na pewno to mialo wplyw. Ale dlaczego bez leku nie potrafie funkcjonowac bez lekow???? Musze isc wreszcie na psychoterapie, to znaczy znowu bo poprzednio przerwalem.

Update: moze jeszcze sprecyzuje. Czuje, ze SSRI-owa stymulacja zastepuje mi takie uczucia jak milosc, przyjazn, itp. Taka jest prawda, na paro jestesmy jak komputery chyba:/ I co pozniej jak odstawimy, nie bedziemy mieli nikogo tak naprawde bliskiego?

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez rezus 17 maja 2011, 08:17
nie wiem czy mialem az taka fobie ale odstawilem paro 20 mg/dobre po 3 miesiacach bo nie moglem juz wytrzymac....

przez miko84 17 maja 2011, 10:14
A co się działo?

-- 18 maja 2011, 19:46 --

Od dziś jestem na 20 mg paroksetyny, więc zagoszczę w tym temacie pewnie na dłużej.
miko84

przez Michuj 20 maja 2011, 20:13
Ja będę powoli się żegnał z tematem. Zwiększę Anafranil powoli odstawiając paroksetynę, jeśli efekt nie będzie zadawalający, to zostanę na samym Anafranilu, ewentualnie dorzucę do tego fluoksetynę.
Michuj

PAROGEN (Paroksetyna - seroxat, rexetin, xetanor).

przez PustaSzafa 20 maja 2011, 23:12
Parogen - interakcja

Mam nadzieję, że nikt wcześniej o to nie pytał. Jak to jest z Parogenem i lekami przeciwbólowymi, szczególnie chodzi mi o "Nimesil", czy mogę ten lek sporadycznie przyjmować podczas brania Parogenu. Przy okazji zapytam: czy można brać inne leki przeciwbólowe przy Paro? No i pytanie dodatkowe, wielokrotnie zadawane: czy Parogen powoduje tycie? Każdy twierdzi co innego. Dla mnie to bardzo ważna kwestia. Jeżeli przytyję choćby kilogram pewnie odstawię lek bez wiedzy lekarza.

Dzięki, jeżeli zaśmiecam forum, proszę o usunięcie tematu i przepraszam.
Ostatnio edytowano 20 maja 2011, 23:45 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono wątki z uwagi na tematykę Twojego postu

PAROGEN (Paroksetyna - seroxat, rexetin, xetanor)

przez *Monika* 20 maja 2011, 23:47
PustaSzafa, Witaj. Nie zaśmiecasz tematu.
Przeniosłam tutaj Twój post w nadziei,że będzie odzew.
Możesz przeczytać powyższe posty, może coś znajdziesz.
Obrazek
Główny Moderator

przez LonLuvois 21 maja 2011, 12:29
Ja po 4 miesiącach brania 10mg paroksetyny w końcu też wjechałem na 20mg. Ogólnie jest dobrze, ale libido w stanie agonalnym.

przez Ritka7x 21 maja 2011, 12:31
czy ktoś z Was przytył po paro...jak tak to ile?..i jak szybko?

przez Ritka7x 21 maja 2011, 12:34
ile przytyliście po serotaxie i jak szybko?....

przez Venus 21 maja 2011, 20:41
Ritka7x napisał(a):czy ktoś z Was przytył po paro...jak tak to ile?..i jak szybko?

Ja na paro przytyłam łącznie 20kg, pierwsze 15 to w pół roku, a potem kolejne 5 kilo, biorę paro 2 lata z 3 miesięczną przerwą

Ja mam pytanko - czy pijecie sobie przy paro piwko? Nawet od czasu do czasu
Bla bla bla...

przez bliksa 21 maja 2011, 20:51
tez przytylam 20 kg w ciagu 2 lat....
pije kiedy mnie najdzie ochota, wszystko ok ale kac gigant rano :\
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Sortuj wg