PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez Michuj 15 kwi 2011, 19:51
musiałbyś być chyba wyjątkowym szczęściarzem, żeby paro zadziałało po 2 tygodniach. U mnie to trwało 8-9.
Michuj

przez Michuj 15 kwi 2011, 20:22
Marek77, dobrze 8) Chyba to 40 mg troche mnie za bardzo speeduje. Ale przetrzymam parę tygodni i się zobaczy;)
Michuj

przez bliksa 15 kwi 2011, 20:34
bikolo, oczywiście, ze przerabiałam to. To niestety skutek uboczny leku.
a jaka masz dawkę dzienna? ja miałam 60mg w pewnym momencie..
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez cytrynka84 15 kwi 2011, 22:11
kreatywna,30, To dobrze,ze Seroxat tak bardzo Tobie pomogl,szkoda ,ze ta cholerna nerwica wrocila :( Chcesz wrocic do lekow?
Jaka dawke bralas? Bralas oryginalny Seroxat,czy zamienniki?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez wielkamała 15 kwi 2011, 23:32
kreatywna,30 czy po tym leku działającym na skutki odstwienne libido choć troszkę wzrosło? Bo u mnie usnęło, odkąd biorę i śpi.........
cytrynka Ja brałam seroxat z przerwą na parogen (zamiennik) bo akurat w aptece seroxatu nie mieli, a ja byłam "na głodzie" hehe, raczej nie odczułam różnicy w samopoczuciu (nadal świetne), choć różnica w cenie jest kolosalna!
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

przez emgie01 16 kwi 2011, 19:35
witajcie,
mam zaburzenia lekowe, od ok. miesiace biore lek parogen 20mg, pomaga mi bardzo, mialam taki okres ze nie moglam przezyc dnia bez tych doraznych (xanax czy afobam) teraz juz jest ok :) sytuacja wyglada tak ze jestem w klasie maturalnej, stres, nauka. po maturze chcialabym pojechac ze znajomymi nad jezioro i się "zrelaksowac". mam problem poniewaz chciałabym się napić (odkąd biore lek ni wypilam nawet łyka piwa), moze nie upic ale jakies drinki czy cos. moja psycholog mowi ze nie powinnam ale wlasciwie nie wiem dlaczego. boje sie ze cos mi sie stanie po wypiciu a jak to u was wyglada? bral ktos konkretnie parogen i pil? czytalam pare wpisow i mimo ze zazwyczaj mowa o innych lekach, choc przypuszczam ze maja taki sam sklad to duzo osob mowi ze pije. z checia po prostu poimprezowalabym bo to lubie no i nie wiem co zrobic :c (z drugiej str psychatra kory mi to przepisal mowil ze nie ma PRZECIWSKAZAN do spozywania czegokolwiek tylko ze nie wiem czy mial na mysli alkohol:c)

przez bliksa 16 kwi 2011, 21:08
emgie01, brałam paro 2 lata, a byl okres gdy pilam prawie codziennie, wiesz, na kazdego to inaczej dziala, to, ze mi nic nie bylo o niczym nie swiadczy, ale musze przyznać, ze kac morderca pozniej...
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez bikolo 16 kwi 2011, 21:26
bralem 20 mg dziennie. Nie chodzi o to ze mial mi po tygodniu pomoc ale czulem sie fatalnie:(

przez cytrynka84 16 kwi 2011, 22:19
wielkamała, dzieki za info,a jaka dawke bralas?

-- 16 kwi 2011, 21:20 --

wielkamała, dzieki za info,a jaka dawke bralas?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Ritka7x 16 kwi 2011, 22:33
powiedzcie mi a co w ogóle myślicie o braniu leków?...czy lepiej brać je dopiero jak już wszystkie inne metody zawodzą,czyli w ostateczności?...

przez emgie01 16 kwi 2011, 22:53
@bliksa
dzieki, tez wlasnie tak myslalam ze powinnam raz sprobowac i zobaczyc jak sie bede czuc... chociaz wczesniej bralam citabax i bylo ok :)

a co do brania lekow to dla mnie to bylo jedyne wyjscie bo mialam taki czas kiedy z domu wyjsc nie moglam i leki byly jedyna mozliwoscia poniewaz terapia u psychologa ma efekty dopiero po dluzszym czasie... chociaz mysle ze nie ma co sie truc lekami cale zycie, wazne tez sa wizyty u specjalistow

przez Ritka7x 16 kwi 2011, 22:57
...a czy wielu z Was przytyło od poprzez branie leków?

przez wielkamała 17 kwi 2011, 08:53
cytrynka84, biorę 20 mg.
Połączenie 20mg seroxat, 1000% mojej determinacji w dążeniu do pomocy sobie, 1000% optymizmu, 1000% wiary, że się uda daje wynik: 1000% poprawy i milion % satysfakcji.
Pod koniec maja psycholożka zaproponowała próbę schodzenia z leku. Nie boję się wogóle, bo wiem, że sobie poradzę, inaczej nie może być!!!!
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

przez cytrynka84 17 kwi 2011, 11:10
Bardzo dobre podejscie do leczenia !
Mnie niestety tego brakuje i wszysko sie sypie... Do tego jeszcze full klopotow(wiem kazdy je ma ,ale sobie juz nie radze,ale dobrze,ze tak piszesz moze uda mi sie choc troszke ,iskierke optymizmu wykrzesac.,dzieki wielkie:)
A dlugo bralas paro?

Pozdrawiam :)
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg