PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez Michuj 07 kwi 2011, 22:47
Jest stabilnie. Fajerwerków nie ma. Myślę, że dalsze leczenie to poukładanie sobie życia, zamiast kombinowanie z prochami. I tylko w tym widzę trwały efekt terapeutyczny. Nie sądzę, żebym coś więcej osiągnął na lekach. Jestem trochę rozbity przez to choróbsko, a u mnie zawsze, gdy fizycznie nie jest ok, to psychicznie też.
Michuj

przez Michuj 07 kwi 2011, 22:59
Marek77, No i niestety ciągle chodzą te fajerwerki po głowie, i człowiek głupi nie potrafi sobie przypomnieć, że przed kuracją błagał o tą właśnie stabilność. :evil:
Michuj

przez Michuj 07 kwi 2011, 23:09
No dokładnie mam taki zamiar. Co z tego wyjdzie -pokaże czas. ;) Ale gdybym miał odpowiedzieć na zasadnicze pytanie - czy gdybym przed kuracją wiedział jak będę się czuł teraz, czy bym brał paro? Tak. Tylko pozbyć się zapędów do szukania euforii.
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 07 kwi 2011, 23:18
Marek77 napisał(a):Michuj i w sumie o tą stabilizacje chodzi,zeby człowiek zaczął trzeźwo myśleć i działać zamiast bezproduktywnie rozmyślać ...stany szczególnie dobrego nastroju są wyjatkowe,pojawiają sie rzadko i tak warto do tego podchodzić... nie szukać ekstazy tylko cieszyć sie ze osiągnęło sie stan pozwalający zmieniać własne życie wg własnych potrzeb.

oh święte łowa slowa te fajerwerki sa zajebiste i ciezko im sie oprzec ....ale trza sie ogarnać i Żyć :mhm:

-- 08 kwi 2011, 09:20 --

Michuj rozumiem Ciebie, :mhm: bo czuje podobnie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez 19_latek 08 kwi 2011, 10:27
Macie problemy łóżkowe po paro? Jak sobie radzicie z tym?
19_latek

SEROXAT (Paroksetyna-Parogen,Paxtin,Rexetin,Xetanor)

przez amelia83 08 kwi 2011, 10:30
oj tak libido rowne zero teraz schodze z seroxatu i raczej jest lepiej....
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez amelia83 08 kwi 2011, 10:32
odpisalam w watku seroxat bo usunął/eś 19 latek
M. Luther King

przez 19_latek 09 kwi 2011, 18:28
Przez te brain zapy polaczone z derealizacja kiedys nie wytrzymam i skocze z okna. Moze tak mowie bo mam zły dzień, nie wiem ale to troche mnie denerwuje.

Lęki niby mineły po paro ale duzo zeczy sie pogorszyło. Niedlugo wizyta u lekarza, pewnie nic nowego nie powie tylko "prosze brac leki tak jak pan bral w tamtym miesiacu, widzimy sie za 2 miesiace, do widzenia".

W tym tyg zrobie badanie krwi, oby coś złego wyszło, moze cos innego jest powodem nerwicy i paro tylko ją tuszuje.
19_latek

przez miko84 10 kwi 2011, 20:12
Wiele osób by tak chciało co jest zrozumiałe - że powodem depresji/nerwicy jest choroba ciała i po wyleczeniu wszystko minie.
miko84

przez Michuj 10 kwi 2011, 20:30
miko84 napisał(a):Wiele osób by tak chciało co jest zrozumiałe - że powodem depresji/nerwicy jest choroba ciała i po wyleczeniu wszystko minie.

Zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest to, że leki to tylko zamiatanie śmieci pod dywan. Jak się je odstawi to robi się nie ciekawie.
Michuj

przez Michuj 10 kwi 2011, 21:10
No znowu mam lekkie jazdy, ale właśnie nastrój mi się poprawił, przez pewną osóbkę :mrgreen:
Michuj

przez młodyzrdk 12 kwi 2011, 10:50
Po paroksetynie,brałem ją ok. 4miesięcy jedyne co mi nie pasowało to koszmary nocne,lekarz zaproponował mi zamianę leku na sertralinę,zgodziłem się i jest ok. poza tym ze chyba tolerancja lekko wzrosła ale jeszcze nie wkroczyłem na max. dawke,biore 150mg.

przez meadbh 12 kwi 2011, 18:34
A ja biore paro już 23 dzień, powoli zwiększam dawkę (docelowo mam brać 30 mg) i nie chcę zapeszać, ale póki co jest super. Prawie wróciłam do stanu przed chorobą. Nie ma ani żadnej sztucznej euforii, ani prawie nie ma lęków. Tych konkretnych, nerwicowych, bo normalne stresy dnia codziennego wcale mnie nie omijają;) Ale to dobrze, wreszcie od dawna mam prawie pełne poczucie normalności. Tylko libido zauważalnie mi spadło i boję się, że zleci jeszcze bardziej. Rany, jest na to jakiś sposób? Bierzecie coś dla wyrównania?

przez bliksa 12 kwi 2011, 21:10
po 2 latach zeszłam z Paro... nawet nie było źle, teraz mam fluoksetynę i muszę przyznać, ze jest 100razy lepsza od paro..
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Sortuj wg