PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez Michuj 23 mar 2011, 22:57
Marek77, brakuje mi motywacji, czuje się jakby coś we mnie, chciało wybuchnąć, wywrzeszczeć się, ale paro jako tako to chamuje. Taka trochę walka ze samym sobą. Chociaż miłe są te stany hipopodobne. Ale trwają z 2,3 dni. Później jest znowu tak sobie przez kilka dni i tak w kółko.

Michuj

przez Michuj 23 mar 2011, 23:05
Paroksetyna ma jeden duży plus. Nie czuję takiego ciągłego zmęczenia wszystkim. Wenla działała genialnie na nastrój, ale miałem wrażenie, że szybko się męczyłem. Coś za coś. Doktorka mam za 2 tygodnie. Jak nic się nie zmieni to nie wiem. Będę prosić o jakieś zmiany w kuracji.
Michuj

przez neurotransmitterr 24 mar 2011, 16:59
Paroksetyna jest ogólnie dobrym lekiem największym minusem jest według mnie bardzo niekorzystny wpływ na libido leczyłem się ostatnio u lekarki która nie miała pojęcia o tym że wpływa negatywnie na te sprawy, nie posiadała właściwie żadnej znaczącej wiedzy a przyjmuje w centrum Krakowa gdy poprosiłem o zmianę leku nie wiedziała co robić powiedziała że bupropion jest złym lekiem a gdy spytałem dlaczego nie potrafiła odpowiedzieć choć w USA jest powszechnie stosowany i przez sporą część osób chwalony to nie koniec nie wiedziała ile jest tabletek w opakowaniu nie miała pojęcia czy tianeptyna(coaxil) powoduje zaburzenia libido dopiero musiała sprawdzić w podręczniku leków pomogłem jej i powiedziałem że nie powoduje i przypomniałem jej że już brałem ten lek i że jest zbyt słaby by mi pomóc nie potrafiła powiedzieć na jakiej zasadzie działają ssri brak wiedzy był przygniatający najgorsze jest to że takich lekarzy zatrudniają w centrum miasta krk strzeźcie się wyrzucone pieniądze powiem tyle że to się mieści przy miejscu gdzie grają hejnał więc uważajcie najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia a zasugerowała że tylko jej koleżanka psycholog jest w stanie przeprowadzić skuteczną psychoterapię a wszyscy inni psycholodzy nie mają odpowiedniej wiedzy i mi nie pomogą (ja osobiście nie wierzę w psychoterapię i uważam że to jest ściema) mam chodzić tylko do tej jej koleżanki bo ona jest najlepsza a inni tylko potrafią zaszkodzić oczywiście jeszcze na głowę nie upadłem żeby chodzić to tej psycholog która ma przerost ego i myśli że leczy duszę lepiej niż nie jeden lek, tak uważa ta pani psychiatra , pozdrawiam i uważajcie na lekarzy którzy nie wiedzą jak leczyć pokończyli studia w latach 70 i nic się nie dokształcają i jak wyżej napisałem mają sporo wad

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 25 mar 2011, 12:36
Brał ktoś z was paroksetynę z lomatryginą?
Michuj

przez Adamo 25 mar 2011, 12:43
Ja brałem. Lamotrygina wykazała u mnie zero działania. Żadnej stabilizacji nastroju.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez Michuj 25 mar 2011, 12:49
Adamo, A jakieś minimalne chociaż działanie antydepresyjne? Jak długo brałeś?
Michuj

przez Adamo 25 mar 2011, 14:23
Jakoś 2 miesiące w dość wysokiej dawce (50 lub 100 mg). Nie zauważyłem, żeby działało, ale też nie było jakiś większych efektów ubocznych.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez Adamo 25 mar 2011, 21:30
Ja bym zaryzykował, może zwalczy lęki, nic złego się chyba nie stanie.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez Michuj 26 mar 2011, 11:01
Nie wiem czy to ''efekt pierwszych dni'' czy coś, ale zmniejszyłem paro z 40 do 30 i mi znacznie lepiej. :hide:
Michuj

seroxat a odchudzanie

przez wieslawpas 26 mar 2011, 14:29
Witam,

Przytylem po tym seroxacie jakies 7 kg, niby nic ale mnie to denerwuje. Nieraz zabiarelem sie za odchudzanie ale rzucalem to.
No i teraz pytanie, czy da sie schudnac i zachowac te wage biorac seroxat?

Pozdrawiam

Wieslaw

przez miko84 26 mar 2011, 15:38
Kurde to mnie właśnie denerwuje w lekach z tej grupy, że często po zmniejszeniu dawki następuje poprawa.
miko84

przez zdesperowany1 26 mar 2011, 16:09
Nie wiem czy to ''efekt pierwszych dni'' czy coś, ale zmniejszyłem paro z 40 do 30 i mi znacznie lepiej. :hide:

a zobaczysz jak sie bedziesz czul jak po roku brania zejdzie calkowicie. To jest to...
zdesperowany1

seroxat a odchudzanie

przez Adamo 26 mar 2011, 18:08
Trzeba po prostu jeść mniej, pomimo zwiększonego apetytu. Nie da się przybrać po samych lekach.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

seroxat a odchudzanie

przez *Wiola* 26 mar 2011, 18:48
Adamo,

Nie masz racji. Da się po samych lekach - mam tak na anafranilu niestety. Żeby schudnąć naprawdę muszę się nieżle starać, ale jak sie chce , to się da.
Moderator

Sortuj wg