PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez Michuj 14 mar 2011, 15:41
Ale czasem marzy mi się normalny smutek. A przeważnie to co czuję, to wahania od euforii po dno.
Michuj

przez coma 14 mar 2011, 15:51
Tak, też tak myślę, ja miałam podobne huśtawki do Twoich Michuj, od eufori do totalnego doła, wiesz sam zresztą, i biorę właśnie karbamazepinę, a wcześniej brałam kwas walproinowy, ale jego akurat nie polecam.
coma

przez Michuj 14 mar 2011, 15:56
Zastanawiam się nad lomatryginą....
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 14 mar 2011, 16:06
ja to z kolei jak sie dowiedzialem dzisiaj ze dostalem prace to takiego pierdolca ze szczescia dostalem , ze myslalem ze mnie rozsadzi;). Mnie osobisiscie zamula na paro nie przeszkadza. Po tym co ja przezylem to zycie na paro to czysty rarytas.

najgorzej jak sie na takim leku siedzi na dupie wtedy demotywacja gwarantowana . Jak juz jest robota i kontakt z ludzmi to czyste szalenstwo:d
zdesperowany1

przez Michuj 14 mar 2011, 16:10
zdesperowany1 napisał(a): na takim leku siedzi na dupie wtedy demotywacja gwarantowana . Jak juz jest robota i kontakt z ludzmi to czyste szalenstwo:d

Ty masz CHAD'a?

Rozumiem, że jakiś czas byłeś odizolowany od ludzi a po paro nagle zaczeło dupę nosić?

I u mnie jeszcze totalny brak pomysłu na życie. Ehhh
Michuj

przez Zenonek 14 mar 2011, 17:30
Marek77,

Jezeli potrzebujesz motywacji to moze sproboj Fluoksetyne (nora) albo Escitalopram, moj lekarz mowi, ze jest roznica miedzy dzialaniem Esci i Citalu.

Cital ma lekko zamulac i poprawiac sen. Natomiast Escitalopram wedlug niego dziala wlasnie troche motywujaca. Moze dlatego ten lek tak dobrze na Ciebie podzialal ?

przez aree1987 14 mar 2011, 17:38
coma napisał(a):Tak, też tak myślę, ja miałam podobne huśtawki do Twoich Michuj, od eufori do totalnego doła, wiesz sam zresztą, i biorę właśnie karbamazepinę, a wcześniej brałam kwas walproinowy, ale jego akurat nie polecam.

coma nie zamula cie karbamazepina? Słyszałem, że ona uszkadza krwinki albo szpik kostny nie pamietam. Nie zamula Cie? Bo ja też tragicznie wspominam depakine.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez coma 14 mar 2011, 17:59
aree1987, nie zamula mnie ani trochę :D A z tą krwią jest coś na rzeczy bo niedługo czekają mnie badania krwi. Ja też brałam Depakine. Najpierw samo - totalna porażka, potem z wenlafaksyną i benzo - też nie było ciekawie. Strasznie syfiasty zamulacz :pirate: Byłam przez to totalnie rozjebana. Dla mnie to nie jest stabilizator nastroju :mrgreen:

I do tego po kilku tygodniach brania depakine bolał mnie żołądek i wątroba, natomiast po braniu karbamazepiny nic się nie dzieje.
coma

przez Michuj 14 mar 2011, 18:12
Pomianowska, Po jakim czasie przyszła ta pełna stabilizacja?
Michuj

przez zdesperowany1 14 mar 2011, 18:31
Ja w ogóle na paro nie mam wahań nastroju. Mam dobry humor, czuję się dobrze sama ze sobą. Aż za dobrze. Nie chcę mi się z nikim spotykac. Wcześniej miałam lęki aby się powiedzmy np. spotkac ze znajomymi w pubie, ale jednocześnie miałam chęc wyjśc do ludzi. A teraz komputer: facebook, książka, tv i muzyka reggae (!). Sielanka w samotności bez poczucia straty i bezsensu jak to kiedyś bywało

Skad ja to znam. Ja tez mam na paro cos takiego ze nawet jak przebywam sam ze soba to jest mi dobrze:). I mam te poczucie , że nie trace czasu.
zdesperowany1

przez Michuj 14 mar 2011, 18:39
zdesperowany1, Ile czasu trybiło Ci to paro?
Michuj

przez zdesperowany1 14 mar 2011, 18:41
Ty masz CHAD'a?

Rozumiem, że jakiś czas byłeś odizolowany od ludzi a po paro nagle zaczeło dupę nosić?

I u mnie jeszcze totalny brak pomysłu na życie. Ehhh

Ostatnia prawie " pewna" diagnoza to depresja kliniczna. Mialem juz diagnozowana schizofrenie , chad az 3 razy ale lekarze sami nie wiedza , wiec co ja poradze? . Wszyscy psychiatrzy mowia mi , ze jestem bardzo skomplikowany i ja czuję , że nigdy nie dowiem sie co mi tak naprawde dolega.

W pewnym badz razie gdy czuje sie zdrowy to jestem niesamowicie energetyczny, gadam non stop i praktycznie sie nie męcze a spie 5-7 godzin na dobe. Bylem taki przed choroba i taki jestenm teraz na paro.

Paro mi zawsze trybi kilka miechow. Jak kiedys bralem to po 7 miechach mialem pelna stabilizacje. Teraz jest miesiac 5 a jeszcze czasem mnie lekko zwarzywia:P

Jezeli chodzi o to jak sie cuzlem przed samym braniem parokseytny. Hm tak naprawde to nie pamietam tego okresu. Nie bylo ze mna wiekszego kontaktu.Nic nie czulem. Rozmowa z kimkolwiek byla niemozliwa. Totalna pustka w glowie i oprocz bijacego serca i mruzacych oczu brak oznak zycia;)
zdesperowany1

przez Michuj 14 mar 2011, 18:44
zdesperowany1, pocieszające to co piszesz.
Rozmowa z kimkolwiek byla niemozliwa. Totalna pustka w glowie i oprocz bijacego serca i mruzacych oczu brak oznak zycia;)

U mnie identycznie jak jestem w dołku. Tylko coś tam wystękam, mamrocząc pod nosem.
Michuj

przez zdesperowany1 14 mar 2011, 18:51
Z drugiej strony nie sadze zebym byl teraz w stanie hipomanii. Bo nie mam jakos specjalnie zawyzonej oceny . Gonitwy mysli tez nie mam. Glupie pomysly nie przychodza mi do glowy. Ot takie sobie spokojne szczescie;).

Ja uwazam, że temu jest mi dobrze i temu mam taka motywacje bo majac w pamieci przeblyski tego jaka roslinka bylem to stan obecny wrecz uskrzydla.

No i przyroda nabrala innego wymiaru:D. Wyjazd rowerem o 4 w nocy do lasu... albo na nocke na ryby :105:

Musisz Michuj poczekac albo moze zmniejszyc dawke. Kiedys jak bralem 60 mg to nic nie robilem, nie mialem motywacji bo nawet lezac z dupa na wierzchu i tak bylem szczesliwy. Obecnie na 20 mg nie mam tego odczucia i nie pochlania mnie te serotoninowa wyjebka;). Jest napęd i ksztaltuja sie realne plany na przyszlosc.:))

-- 14 mar 2011, 17:53 --

U mnie identycznie jak jestem w dołku. Tylko coś tam wystękam, mamrocząc pod nosem.

No ja nie moglem kontaktu wrozkowego utrzymac. Wszystko mnie rozpraszalo i stad brak afektu z mojej stony
zdesperowany1

Sortuj wg