PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

PAROMERCK(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Rexetin

przez Michuj 13 mar 2011, 20:24
Pomianowska, Przestałem się nim przejmować. :D W sumie od grudnia jeżdżę bez. Na tyle się przyzwyczaiłem, że przestało mnie to stresować. Niebawem kolejny egzamin.
U mnie z lenistwem podobnie . Trzeba się strasznie zmuszać, ale jak już zacznę coś robić to jest ok. Nie rozczulam się po co to robić. Ja zostaję przy
40-tce paro. Jest ok. Nie będę kombinować.
Michuj

przez Zenonek 13 mar 2011, 20:30
Michuj,

W zasadzie prawdopodobienstwo zlapania przez policje jest stosunkowo nikle...Chociaz to tez zalezy od stylu jazdy , przebiegow i miejsc, ktore sie odwiedza.

A orientowales sie co grozi za to ? W sensie jaki mandat ?

przez Adamo 13 mar 2011, 20:31
Mandat 500 zł.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 13 mar 2011, 20:52
Dokładnie, jazda bez uprawnień - 500 zł. W najgorszym wypadku, jak zatrzymają w jakimś miejscu utrudniającym ruch, wezwą lawetę.
Tyle, że gdyby doszło do wypadku czy kolizji to prawdopodobnie ubezpieczenie nie działa. Ale posiadanie jest obowiązkowe mimo, że nie działa :pirate: ahh ta Polska.

Wracając do tematu paro: na wenlafaksynie wszystko chciało się robić ale jakoś szybko się człowiek męczył, natomiast na paro trzeba się zmotywować ale można zrobić zdecydowanie więcej i mniej to męczy.
Michuj

przez aree1987 13 mar 2011, 21:24
Ja po paro nie jestem w stanie się do niczego zmotywować i tu przychodzi z pomocą noradrenalina, która niestety potęguje lęki i tak koło się zamyka.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Michuj 13 mar 2011, 21:41
Pomianowska, Wierzę w Ciebie. Ułoży się ;)
Michuj

przez Adamo 13 mar 2011, 23:11
Michuj, co z tą reboksetyną? Z tego co wiem paro też dość solidnie działa noradrenalinę, więc teraz już sam nie wiem...
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez aree1987 14 mar 2011, 00:30
Marek77 napisał(a):dopamina motywuje -daje twórczy niepokój-to taka energetyczna bomba ktora przymusza człowieka do eksploracji świata,dodaje mu skrzydeł i jasności umysłu -pojawiaja sie cele,sensy ,perspektywy.

Ja nie mam celów sensu i perspektyw za to mam nicość, bezsens i pustke i nawet niagara dopaminy tego nie zmieni. Z kolei pod wpływem serotoniny która sztucznia wywołuje właśnie tą faze- iluzje że wszystko jest ok, nie widze potrzeby zmian, jednocześnie podświadomie wiem, że tak się nie da to tylko iluzja, nienaturalny stan i kiedyś skończę ze sobą. Ale chciałbym dopiero na starość która wydaje się mi być gorsza niż samobójstwo. Spróbuje jeszcze z 7F ale to za rok moze.. a jak nie to właśnie. pewnie za pare godzin i tak bede miał w dupie co tu teraz napisałem.
A tak wracając do tematu to zjechałem z 40mg na 30mg juz 2 tygodnie prawie i nie mam żadnych uboków, oprocz lęku ale to pewnie przez amitryptyline albo moze w co wątpie metanabol który biore od tygodnia.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Michuj 14 mar 2011, 08:57
Adamo, Rebo chyba nic mi nie dawało specjalnie. Mam tylko jedno opakowanie i jego końcówkę. Chyba nie będę przedłużać leczenia tym lekiem. Samo paro mi starczy. Ewentualnie dorzucę Anafranil w minimalnej dawce 37,5.

-- 14 mar 2011, 08:00 --

aree1987 napisał(a):Ja nie mam celów sensu i perspektyw za to mam nicość, bezsens i pustke i nawet niagara dopaminy tego nie zmieni.

Też mi się tak wydaje. Leki pomagają, ale wszystkiego w 100 % nie załatwią. Chociażby nie wiem co to za substancja była.
Michuj

przez miko84 14 mar 2011, 12:09
Ciekawe kiedy wejdzie u nas Viibryd i czy ma rzeczywiście tak wysoką skuteczność przy mniejszej ilości działań ubocznych jak piszą.
miko84

przez aree1987 14 mar 2011, 13:48
Pewnie jak się pojawi to w cenie 200-300zł jak valdoxan i tak przez 15 lat ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Michuj 14 mar 2011, 15:01
Marek77, z tym może być problem, ponieważ u mnie po paru miesiącach brania nic nie drgnęło w tym temacie... ;/
Michuj

przez Michuj 14 mar 2011, 15:16
A nastrój Ci się jeszcze nie polepszył?
Michuj

przez Michuj 14 mar 2011, 15:28
Marek77, Mi przez ostatnie kilka din nastrój ostro wystrzelił w górę, natomiast dzisiaj jest lipa. Od rana huśtawka nastrojów i brak pomysłu co ze sobą zrobić.
Michuj

Sortuj wg