PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

ParoMerck---->ParoGen

przez kasia000 18 lut 2011, 13:24
ale wg ZENONKA paro to taki lek CUD na wszystko-a sertralina beeeee
a tu widzisz Zenonku Pomiaanowska bierze 60mg max dawkę i cudów nie ma..

-- 18 lut 2011, 12:29 --

Sertralina stosowana jest w leczenie stanów depresyjnych i różnych zaburzeń lękowych-podaje medyczny portal.
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

Rexetin (paroxetyna)

przez Anna R. 18 lut 2011, 13:37
Ja na sertralinie piłam codziennie lampkę likieru malinowego, wmawiając sobie, ze to dla zdrowotności ;)
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

ParoMerck---->ParoGen

przez Ritka7x 18 lut 2011, 13:40
Powiedzcie mi czy ktos przytył od Paromecku?...bo tutaj pisano,że tak...ale to dziwne, jak na ulotce pisze,że po nim występuje brak apetytu...to jak w końcu z tym jest?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ParoMerck---->ParoGen

przez zdesperowany1 18 lut 2011, 14:11
Prawda jest jedna. Przy ciezkich depresjach nie ma co porownywac leku jakim jest sertra do paro . Paroksetyna ma wiekszy odsetek remisjii.

Swoja droga to ja sie czuje troche za zajebiscie;p
zdesperowany1

ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 18 lut 2011, 18:19
Pomianowska, Najgorsze jest to, że wśród ludzi, czuję się jak dziki zwierz wypuszczony z buszu i kompletny debil. Totalna pustka we łbie. Gdy mam coś powiedzieć to analizuję każde wypowiedziane zdanie pod kątem debilizmu. Masakra. Żyłem parę dobrych miesięcy w izolacji, ale nie sądziłem, że próba powrotu do ''normalnego'' świata, będzie tak brutalna. Masz podobnie?
Michuj

ParoMerck---->ParoGen

przez kasia000 18 lut 2011, 18:52
sertralina sprawdza sie także w duzych depresjach duzo na ten temat czytałam..
brałam paroksetynę..jej magiczne dizałanie sie skończyło ale czy było aż takie magiczne-eeeee gdzie tam.

ParoMerck---->ParoGen

przez aree1987 18 lut 2011, 20:29
Michuj napisał(a):Pomianowska, Najgorsze jest to, że wśród ludzi, czuję się jak dziki zwierz wypuszczony z buszu i kompletny debil. Totalna pustka we łbie. Gdy mam coś powiedzieć to analizuję każde wypowiedziane zdanie pod kątem debilizmu. Masakra. Żyłem parę dobrych miesięcy w izolacji, ale nie sądziłem, że próba powrotu do ''normalnego'' świata, będzie tak brutalna. Masz podobnie?

Ja na paro nie niczego nie analizuje mówię co mi ślina na język przyniesie szczególnie w luźniejszym towarzystwie jak jest wesoło ale nie tylko.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

ParoMerck---->ParoGen

przez kasia000 18 lut 2011, 20:29
wspaniała paroksetyna;-)

ParoMerck---->ParoGen

przez herpatka 19 lut 2011, 16:33
mija prawie 3 tyg odkad zaczela paro i doxepin. czy jest lepiej? chyba tak. śpie. dużo. przestalam sie klocic z ludzmi, zaczynam rozmawiac. wyszlam sama z domu wczoraj wieczorem. jestem spokojniejsza ale gonitwy mysli nadal sie zdazaja. i strach przed przyszloscią. jutrem. generalnie narazie nie zaluje. objawow ubocznych brak. czuje ze potrzeba mi terapii jakiejs. ale mam poczekac jeszcze tydzien i potem lekarz i dopiero moze jakas decyzja. ludzie. nie czekajcie z leczeniem. jak zniszczycie sobie zycie to bedzie na to za pozno!!!!!

ParoMerck---->ParoGen

przez Ritka7x 19 lut 2011, 17:40
Powiedzcie mi czy ktos przytył od Paromecku?...bo tutaj już pisano,że tak...ale to dziwne, jak na ulotce pisze,że po nim występuje brak apetytu...to jak w końcu z tym jest?..czy ktoś z Was miał po nim podwyższony apetyt,albo po prostu przytył..?

-- 19 lut 2011, 16:44 --

bardzo proszę o odp;)

Seroxat

przez wazniak 19 lut 2011, 20:17
;) dawno mnie tu nie bylo. tak! to byl efekt seroxatu - totalnie przywrocil mnie do zycia. znowu stanalem przed tlumem - moglem mowic tak jak kiedys ;) bez zadnych nawet najmniejszych lekow. (a wychodzilem z dosc powaznej agorafobii)

po 6 miesiacach odstawilem ...i jest FATALNIE. cos strasznego.
odstawialem przez 20 dni , 20mg, 10mg, 20mg,10mg a wiec polowa co drugi dzien. a ostatnie 10mg zjechalem w 3 dni... prady byly, bezsennosc byla przez jakies 2-3 dni ..

minelo 20 dni i mam gigantyczne zawroty glowy, ktore powracaja co kilka godzin. cos fatalnego jeszcze w zyciu czegos takiego nie mialem.
leki takze wracaja, ale nie wpadam juz w panike i umiem jej zlagodzic.

ogolnie.. oby to jak najszybciej minelo.

ParoMerck---->ParoGen

przez Ritka7x 19 lut 2011, 21:16
kurcze ehh..a już myślałam,że raczej nie ma możliwości przytycia szkoda...i znów muszę szukać dalej;)

ParoMerck---->ParoGen

przez Anna R. 19 lut 2011, 22:20
Paroksetyna i escitalopram to chyba jedyne leki SSRI przy których ma się większy apetyt, choć reakcje mogą być rzecz jasna indywidualne. Jak tak boisz się przytyć, to jedz fluoksetynę albo wenlafaksynę.
Jeśli będziesz miała szczęście, to po tej ostatniej ostaniesz mdłości i ochota na jedzenie sama minie :P
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

ParoMerck---->ParoGen

przez BladzacyAniolek 19 lut 2011, 22:28
Ritka7x napisał(a):Powiedzcie mi czy ktos przytył od Paromecku?...bo tutaj już pisano,że tak...ale to dziwne, jak na ulotce pisze,że po nim występuje brak apetytu...to jak w końcu z tym jest?..czy ktoś z Was miał po nim podwyższony apetyt,albo po prostu przytył..?

Chyba zależy od organizmu.
Ja biorąc samo Paro, nie miałam w ogóle apetytu. Nie miałam ochoty niczego jeść. Sporo schudłam. Później dorzucili mi mianseryne, no i tym razem się przytyło. :?
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Sortuj wg