PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

ParoMerck---->ParoGen

przez zdesperowany1 06 lut 2011, 18:21
U mnie własnie im dluzej biore paro tym jest lepiej. To nie jest hipomania bo mnie chadowcowi takie uczucie jest znane i w przypadku paroksetyny jest to po prostu takie błogie szczescie wraz ze stabilizacja. Aczkolwiek najgorsze sa takie wlasnie godziny wieczorne bo lekko mnie muli i musze bardziej sie wysilac jak cos robie. Mysle ze na kwiecien/maj wstrzele sie z forma na maxa;)

-- 06 lut 2011, 17:23 --

Zauwazylem tez jedna prawidlowosc. Wraz z wydluzeniem okresu brania paro te zamulenie przechodzi na coraz pozniejsze godziny i w koncu licze ze zacznie mulic tak kolo 21-22 czyli wtedy kiedy czas lulu;p
zdesperowany1

ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 06 lut 2011, 20:19
Takie uroki brania paro na początku. Gdybyś nie kombinował z sertraliną, miałbyś to dawno za sobą.
Michuj

ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 06 lut 2011, 21:08
U mnie podobnie było, tylko że na paro te myśli się nasiliły. Bo były już wcześniej. Później wszystko znikło. Dużo wytrwałości ;)
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 06 lut 2011, 21:47
Może i 8,9... Niestety trzeba...
Michuj

ParoMerck---->ParoGen

przez herpatka 06 lut 2011, 22:04
moje pierwssze i mam nadzieje ostatnie leki tego typu. dzien szosty na paro 20mg plus doxepin na noc. pierwsze 4 dni paro 10mg. brak skutkow ubocznych. dzis tylko jakas taka ospalosc od poludnia.

ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 06 lut 2011, 22:04
Mam o tyle ułatwioną sprawę, że paro jako lek podstawowy spisuje się bardzo dobrze. A później to już kombinacje, żeby sobie życie umilić ;)
Michuj

ParoMerck---->ParoGen

przez herpatka 06 lut 2011, 22:10
tzn jak ja sie czuje normalnie tzn ze lek nie zadziala? :(

ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 06 lut 2011, 22:26
herpatka, co organizm to reakcja, trudno powiedzieć...
Marek77, U mnie też była początkowo masakra, później huśtawki nastroju, przeszło mi zamulenie i później lek zadziałał. Wytrzymaj do 3 tygodni, później wejdź na 30/40 mg... Ja tak zrobiłem.
Michuj

ParoMerck---->ParoGen

przez smerek76 06 lut 2011, 22:29
Ja na początku brałem tylko 20 mg to nie działał. Potem zacząłem brać 40 mg i dużo lepiej. Większa kontrola nad schizami.

ParoMerck---->ParoGen

przez zdesperowany1 06 lut 2011, 22:50
6 tyg ....trzeba miec mnóstwo samozaparcia zeby tyle przetrwac w tak podłym stanie

Ja wytrzymalem 4 miechy i warto bylo:)
zdesperowany1

ParoMerck---->ParoGen

przez Anna R. 06 lut 2011, 22:56
Marek77 napisał(a):Wenlafaksyna to udoskonalona wersja klomipraminy,mnie stymulowała juz przy mikrodawkach (połowa tabletki 37,5 mg),Anafranil w dawce 25 mg na noc powodował bezsennosc i pobudzenie w dzień,jestem wybitnie wrazliwy na te leki.

To po co brałeś na noc?

Mnie klomipramina tez pobudzała i przyjmowałam ją rano. Za to wieczorem o 22 padałam i przesypiałam całą noc bez wybudzeń
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

ParoMerck---->ParoGen

przez Anna R. 07 lut 2011, 00:14
Dlatego tak pobudzał, bo nie był SR. Tabletki o przedłużonym uwalnianiu dzialaja subtelniej, można je podzielić na pół i zacząć od 37,5 mg rano.

Jeśli lek by mnie napędzał, to lekarz mógłby dowolnie długo namawiać mnie na branie wieczorne, a ja i tak przyjmowałabym w dzień.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

ParoMerck---->ParoGen

przez aree1987 07 lut 2011, 15:50
Co myślicie o połaczeniu paroksetyna+ amitryptylina?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

ParoMerck---->ParoGen

przez Zenonek 07 lut 2011, 16:44
Wenla to udoskonalona Klomi ? No z tego co sie pytalem lekarza i z tego co jest napisane w leksykonach to raczej nie...

Klomi jest ciagle znacznie skuteczniejszym lekiem niz Wenla. NIe mowiac o tym, ze zakres dzialania Anafranilu jest szeroki i obejmuje jak to pisza w tych ksiegach "obszary nie do konca poznane" oraz redukcje NN.

aree1987,

Jak zapewne wiesz Amitryptylina to najmocniejszy antydepresant obok Fenelzyny.

Potrafi wyciagnac ludzi z ciezkich depresji, takich gdzie SSRI nic nie dawaly, a nawet inne TLPD.

Ryzyko takiego polaczenia zalezy od dawek Ami. Na pewno byloby to mocno sedatywne i mocno antydepresyjne kombo.

Sortuj wg