PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez Michuj 22 sty 2011, 09:40
Biorę już z 3 miesiące. Wszystkie kwestie z sexem wróciły do normy;) Dawka 30 mg. Pozdro.
Michuj

przez aree1987 22 sty 2011, 14:33
a ja biorę 7mc i wydaje mi się ze teraz paro lepiej dziala niz wczesniej, - to cieżkość wstawiania rano i ogolnie senność i luki w pamięci coś powiem do kogoś a za 5 min nie pamietam o co kaman.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez 19_latek 22 sty 2011, 14:44
Zombie,
Na poczatku lutego ide do psychiatry i pogadam z nim, moze podniose dawke, zobaczymy co powie.
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BladzacyAniolek 22 sty 2011, 16:20
aree1987 napisał(a):to cieżkość wstawiania rano i ogolnie senność i luki w pamięci coś powiem do kogoś a za 5 min nie pamietam o co kaman.

Ja mam to samo. Czasem w ogóle nie pamiętam co robiłam wczoraj, o czym rozmawiałam itp. A senność jest obijająca, ciągle tylko śpię. Nie wiem czy to przez paro, czy może mianseryna wywołuje takie skutki. Chyba już idzie 4 miesiąc jak zażywam te leki. W sumie to nie widzę plusów, no poza jednym, że w nocy już normalnie śpię.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez Zenonek 22 sty 2011, 16:23
BladzacyAniolek,

Jak nie widzisz plusow po 4 miesiecach to nie ma sensu brac dalej takiego zestawu.

Pogadaj o tym z lekarzem.

przez Michuj 22 sty 2011, 16:34
Zajebioza. Chyba mianseryna mi się załadowała do paro. Od 6 rano sprzątam, przemeblowuje pokój, ciągle biegam i mi mało. Tak ultra rzeźko-pobudzono-szczęśliwy się czuje. Mix - 30 paro/60 mianseryny.
Michuj

przez BladzacyAniolek 22 sty 2011, 16:39
ja biorę 40 paro i 40 mianseryny i energii we mnie nie ma. :/

Zenonek rozmawiałam o tym ze swoim lekarzem, powiedział, że przesadzam :/ i kazał dalej brać. :/
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez Zenonek 22 sty 2011, 16:44
BladzacyAniolek,

Leki te sa raczej silnie uspokajajace, mozesz sie czuc po tym zmieta.

Lepiej powaznie pogadac z lekarzem.

przez zdesperowany1 22 sty 2011, 17:17
a ja biorę 7mc i wydaje mi się ze teraz paro lepiej dziala niz wczesniej, - to cieżkość wstawiania rano i ogolnie senność i luki w pamięci coś powiem do kogoś a za 5 min nie pamietam o co kaman.

uf ja na szczescie mam na odwrot. Moja pamiec wybila pod niebiosa i zdolnosc kojarzenia faktow;). Taki boom intelektualny

[Dodane po edycji:]

uf ja na szczescie mam na odwrot. Moja pamiec wybila pod niebiosa i zdolnosc kojarzenia faktow;). Taki boom intelektualny

[Dodane po edycji:]

Zajebioza. Chyba mianseryna mi się załadowała do paro. Od 6 rano sprzątam, przemeblowuje pokój, ciągle biegam i mi mało. Tak ultra rzeźko-pobudzono-szczęśliwy się czuje. Mix - 30 paro/60 mianseryny.

Tak mi lekko na hipomanie to wyglada;).
zdesperowany1

przez Michuj 22 sty 2011, 18:58
U mnie nie ma czegoś takiego jak hipo. Nie mam zaburzeń dwubiegunowych.
Michuj

Re: Seroxat

przez MążNerwowej 23 sty 2011, 10:18
Witam, może Wy pomożecie
Po wielu namowach udało mi sie przekonać żonę do wizyty u psychiatry, żona boi sie wyjść z domu, pójść do sklepu, jeździć autem, co chwile jej słabo, źle się czuje...chociaż wcale o tym nie mówi, nie musi. To widać. Po ponad godzinnej rozmowie z Panią doktor dostała receptę na seroxat no i tu następny problem......mimo że pani doktor ostrzegała nie czytać ulotki, podejść pozytywnie...oczywiście przeczytała i ulotkę i opinię innych i teraz się boi nawet brać tabletki, a od patrzenia na pudełko leku się nie poprawia :?

przez Zenonek 23 sty 2011, 11:02
MążNerwowej,

Rzeczywiscie Seroxat to dosyc mocny lek. W poczatkowym okresie zazywania (jakies dwa tygodnie) moze paradoksalnie nastapic nawet pogorszenie stanu zdrowia. Moze , ale nie musi. Sa osoby, ktore od pierwszej tablety czuja poprawe.

Dla takich panikarzy zaleca sie np przez pierwszy tydzien czy dwa dolaczanie leku uspokajajacego np Xanax, Lexotan, Lorafen.
Lek ten powinien zniesc poczatkowe skutki uboczne Seroxatu, ale mozna go brac maksymalnie 2 tygodnie, gdyz moze uzalezniac.

Na pocieszenie moge dodac, ze schorzenie tego typu dosyc dobrze z reguly reaguje na leczenie, wiec lepiej przekonac zone do leku lub do ponownego pojscia do lekarza zeby powiedziec o swoich watpliwosciach.

przez zdesperowany1 23 sty 2011, 12:12
Nie trzeba miec dwubiegunowki zeby wystapila polekowa hipomania;). Jest cala rzesza osob ktore przy jednobiegunowej depresjii doswiadczyly hipo na paro.
zdesperowany1

przez MążNerwowej 23 sty 2011, 12:42
P. doktor też to przewidziała i kazała zacząć od 1/4 tabletki, żeby skutki uboczne były jak najmniejsze. Może mi się uda. Będe walczyć, z nerwicą oczywiście, nie z żoną. Dzięki za odp.

Sortuj wg