PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez celinka18 03 sty 2011, 22:28
ja gdy pierwszy raz bralam ten lek 4 lata temu to nie mialam skutkow, a teraz gdy go bralam w grudniu to same skutki uboczne mialam i musialam go odstawic i zamienic na inny.
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

przez Dori26 03 sty 2011, 22:36
mam ten sam problem co ty TRUSKAWKO ja u psychiatry bylam pod koniec listopada i tez mam brac parogen 1 raz dziennie lecz coz przeczytalam ulotkie i strach wielki o skutki uboczne ehh,mozliwe ze by mi pomogl ale jak sie przelamac :bezradny: chce sobie pomoc a sie boje :zonk: niewiem co robic :?: :why:

przez Wujek_Dobra_Rada 03 sty 2011, 22:48
A co myślałaś? Że łykniesz sobie pigułkę i nagle ''pstryk'' nastrój Ci skoczy, bez żadnych konsekwencji? Jeśli tak, to po co zajmujesz miejsce w kolejce?
Na głupich tabletkach na zgagę, można wyczytać, że można z efektów ubocznych mieć drgawki, kołatanie serca czy zostać impotentem...
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zombie 03 sty 2011, 23:32
Wujek_Dobra_Rada,
masz rację, ale też rozumiem innych, ich obawy, jak ktoś nie brał tego wcześniej to się cyka i już.
Ja wychodzę z założenia, że tabsy zawsze można odstawić, a depresja i lęki same się nie ODSTAWIĄ.

Jestem już kolejny dzień na Andepinie i nic, cisza w eterze. Zaczynam się wściekać że może na mnie nie działa....?
“Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.”

przez GoOosiek7 04 sty 2011, 04:03
brałam ten lek ponad 6 miesiecy ale tak jakos zaczelam sie czuc cudownie i zycie zaczelo mi sie ukladac ze odstawilam go sama i nagle!! (nie polecam) 3 dni wszystko mnie bolalo po odstawieniu prawie z lozka nie wstawalam i przytylam sporo w jakies dwa miechy 11 kg. Ale z dzialania leku bylam bardzo zadowolona:D Ja zaczynalam brac go z smiesznej dawki poniewa bardzo sie balam tabletek i zaczelam od cwiartki przez pierwsze 3 dni a pozniej na pol i na cala przzeszlam dosc szybko w jakiej 7 dni. Jedyne co mi dolegalo to ze ziewalam bardzo duzo. Ale moglam w koncu spac normalnie bo bywalo i tak przed leczeniem ze nie spalam po 2-3dni az w koncu nie padlam:D Bylam bardzo wypoczeta jak je zazywalam i ogolnie zadowolona. teraz tylko mam problem z ta waga...no i mam nawroty moze nie tyle juz nerwicy i napadow leku tylko depreche

przez Truskawka<3 04 sty 2011, 10:21
Dzięki za opinie.
Dori26 a dostałaś coś jeszcze do ParoGenu? daj znac czy zwiełas?

Co do Wujek Dobra Rada, skoro poszłam do lekarza tzn. mam jakies problemy i to, że się boję tych leków to nic dziwnego. Może nie jestem w takim zły stanie jak inni, ale nie musisz od razu atakować. nie raz wchodziłam na to forum i czytałam twoje wypowiedzi, ale bardzo zawiodles, liczyłam, ze ty tez pomożesz.

przez Rzabba 04 sty 2011, 12:05
Moim zdaniem jedynymi informacjami z jakimi należy się zapoznać przy przeglądaniu ulotki są interakcje z innymi lekami, czy można prowadzić autko, czy można coś chlapnąć podczas zażywania i tyle.
Wszelkie inne min. skutki uboczne należy olać.
Jak już się zdecydowaliśmy, że potrzebujemy fachowej pomocy lekarskiej to trzeba mieć chociaż odrobinę wiary w to, że nasz psychiatra nie będzie nas faszerował czymś co zrobi z nas zieloną łysą kreaturę z trzema rękami, jedną nerką, zezem rozbieżnym i w dodatku obojnaka świecącego w ciemności. :mrgreen:
“...Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”

przez kasia000 04 sty 2011, 12:16
dokładnie...ale w nerwicy tak jest ,że człowiek czyta czyta i sam się straszy..a ja to już całkiem wariuje od czytania ulotek,for-kurde kiedy ja zmądrzeje?
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Truskawka<3 04 sty 2011, 12:29
Dziekuje Wam bardzo, macie racje, ale strach robi tu swoje...

przez Wujek_Dobra_Rada 04 sty 2011, 12:44
Truskawka<3 napisał(a):Dziekuje Wam bardzo, macie racje, ale strach robi tu swoje...

Wkręciłaś sobie, to masz na własnie życzenie.
Wujek_Dobra_Rada

przez Rzabba 04 sty 2011, 13:25
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):
Truskawka<3 napisał(a):Dziekuje Wam bardzo, macie racje, ale strach robi tu swoje...

Wkręciłaś sobie, to masz na własnie życzenie.

Pewnie jakby nie miała tendencji do wkręcania sobie to nie wylądowałaby na tym forum :)
“...Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”

przez Truskawka<3 04 sty 2011, 14:26
W takim razie nie wypowiadaj się Wujek Dobra Rada. cale szczescie sa inni, korzy moga pomoc innym w potrzebie.

przez kasia000 04 sty 2011, 14:32
ja też sobie wkręcam rózne rzeczy to normalka w nerwicy lękowej...ostatnio jak poczytałam o sertralinie różnosci informacji i o jej wpływie na dopaminę nie spałam całą noc- tylko w głowie-dopamina nie da ci spac..dopamina dopamina i tak do rana,tak samo miałam jak zwiększyłam lerivon kiedyś-noradrenalina nie da ci spać i tak do rana...obłęd!dopiero jak mi tu na forum wytłumaczyli co nie co to trochę leoiej -dziś juz spałam w nocy olałam dopamine..
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez LonLuvois 04 sty 2011, 14:33
Kasiu, mówię Ci, załatw se hydroksyzyne, na tego typu myśli i sam sen jest bardzo dobra.

Sortuj wg