PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez aree1987 17 gru 2010, 21:14
celinka18 napisał(a):ja jak kedyś to zażywałam to czułam się cudownie a teraz nie wiem czemu tak nie jest :/

Moze lek przestal dzialac na Ciebie? Ile juz bierzesz?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez celinka18 17 gru 2010, 21:19
aree1987 napisał(a):
celinka18 napisał(a):ja jak kedyś to zażywałam to czułam się cudownie a teraz nie wiem czemu tak nie jest :/

Moze lek przestal dzialac na Ciebie? Ile juz bierzesz?

brałam go przez trzy dni ale już od paru dni przestałam go brać. Może to była kwestia psychiki... nakręciłam się.
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

przez Wujek_Dobra_Rada 17 gru 2010, 22:02
Mam taki mały problemik, ale dosłownie taki ''tyci tyci'' ;P Mianowicie tak odzwyczaiłem się od robienia czegokolwiek, posiadania więcej obowiązków niż lyknięcie tablet, że każda czynność kończy się prawie zawrotami głowy. Jedno już zaleczone. Ale na lenistwo chyba tablet nie ma :why:

[Dodane po edycji:]

Kiedy wam przeszła senność w ciągu dnia po Paro? Czy to tak na stałe zostaje. Biorę jakieś 7 tygodni.
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Apii 19 gru 2010, 15:53
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):
Kiedy wam przeszła senność w ciągu dnia po Paro?

Mi nie przeszla. Caly czas jestem senna. Czasem pije mocna kawe + 2 tigery zeby sie dobudzic a to i tak slabo pomaga :? bujam sie miedzy łóżkiem a kopmem caly czas
Apii

przez Wujek_Dobra_Rada 19 gru 2010, 17:17
Apii, A jak długo bierzesz i jaką dawkę i na co?
Wujek_Dobra_Rada

przez Apii 19 gru 2010, 17:20
Biore juz pol roku w dawce 30 mg na bardzo silne stany lekowe. Do tego mam neuroleptyk, ktory jeszcze bardziej mnie usypia :zzz:
Apii

przez Wujek_Dobra_Rada 19 gru 2010, 17:39
Lekarz mi powedział, że gdy będzie się coś źle dziać, to zwiększać dawkę anafranilu, nie paro...
Wujek_Dobra_Rada

przez Śnieżka* 19 gru 2010, 17:47
Marek77 napisał(a):Chyba jestem 6 dzień na paroksetynie 20 mg ..na razie bez widocznej poprawy,mam natomiast silne parcie na alkohol co u mnie jest dziwnym zjawiskiem gdyz nie przepadam za alkoholem....(narazie na szczescie kończy sie na jednym piwie)...

Marek77, u mnie było przed kilkoma dniami bardzo identycznie, ok 6 czy 7 dnia na paroksetynie miałam chęć picia piwa i zawsze kończyło się na dwóch wieczorem. Dopiero wczorajszego dnia postanowiłam z tym przystopować, bo alkohol jak się na początku pije to jest luzik ale jak znika z organizmu to wieksza deprecha narasta. Poprawy jak narazie też nie widze, od 10 dnia lekarz kazał mi zwiększyć z 20 na 30mg i czekać. 12 stycznia jade na wizyte i jesli do tego czasu mi się nie poprawi to pewnie mi zmieni leki.
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez Wujek_Dobra_Rada 19 gru 2010, 18:43
Chemiczna kastracja totalnrie. Libido na poziomie zerowym. Gdy brałem wenlafaksyne to gdzieś po 4 miechach brania, wróciło do normy. Tylko w przypadku wenli, była chęć, było możliwe ''wykonanie'', gorzej z zakończeniem. Tu jak nie było tak nie ma wszytkiego.
Wujek_Dobra_Rada

przez kasia000 19 gru 2010, 18:45
ups-wujek moze to minie oby;-)))chłop wykastrowany nic fajnego;-((

[Dodane po edycji:]

w sumie to ja też euforiom sexu nie pajam ale mi nic stawac nie musi;-))
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Lili-ana 19 gru 2010, 18:56
Nic stawać nie musi ale zmokrzyć się powinno :P a na paro miałam z tym problem, ale to pewnie po prostu z niechęci do seksu w ogóle. Ciężko się podniecić kiedy się nie chce wcale nic z tych rzeczy robić. :roll:
Dobrze, że to już za mną, mi libido powolutku wraca, bardzo powolutku...
Lili-ana

przez sew333 19 gru 2010, 18:57
Lilia-Ana tez to mialem. ALe pomogly bardzo dobre filmy:D Takie bardzo bardzo gorące i odpowiednie ładne kobiety i od razu podniecenie było takie mocne,że mozna bylo osiągnąć wytrysk. :) A co do ciebie to wiesz, zawsze ja Cie moge rozgrzać, hehe:D

przez Wujek_Dobra_Rada 19 gru 2010, 18:59
Będę musiał kamagrę kupić. Tylko, że po tym stoi całą noc :P
Wujek_Dobra_Rada

przez sew333 19 gru 2010, 19:00
Wujek..........wystarczą filmy z pewną aktorką:D I jest zgłowy problem z niskim libido:D

Sortuj wg