PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: Seroxat

przez Moolik 13 gru 2010, 20:29
Apii, a jak sie czułas na samej paroksetynie ?? wystepowały leki ??
Moolik

przez zdesperowany1 13 gru 2010, 20:37
Nie ma zadnej roznicy miedzy seroxatem a nawet najtanszym odpowiednikiem paroksetyny. Ci co sadza inaczej musza w koncu przyjac to do wiadomosci!:)
zdesperowany1

przez aree1987 13 gru 2010, 20:56
zdesperowany1 napisał(a):Nie ma zadnej roznicy miedzy seroxatem a nawet najtanszym odpowiednikiem paroksetyny. Ci co sadza inaczej musza w koncu przyjac to do wiadomosci!:)

Cena czyni cuda.. a niektórzy muszą mieć tylko "markowe rzeczy". ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 13 gru 2010, 20:57
I tu sie mylisz :).

Wiem z 100 % pewnego zrodla, ze sa pewne roznice.

Czasami mogace miec pewien- znikomy lub nawet dosyc istotny wplyw na efekt leczenia.

przez aree1987 13 gru 2010, 20:59
Zenonek napisał(a):I tu sie mylisz :).

Wiem z 100 % pewnego zrodla, ze sa pewne roznice.

A ja wiem z pewnego źródła, że Barack Obama jest kobietą. ;) Źródła poproszę..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Zenonek 13 gru 2010, 21:16
aree1987,

Kilku znajomych wykladowcow z farmacji UJ.

Nie napisalem, ze beda to roznice istotne, ale mowienie, ze NIE MA zadnych roznic jest nieprawda, bo sa pewne roznice, ktore moga miec pewien wplyw (w niektorych lekach jest to nawet bardzo widoczne, co nawet wielu forumowiczow potwierdzilo na ich przykladach - np przy Xanaxie i Afobamie).

przez aree1987 13 gru 2010, 21:23
Zenonek napisał(a):aree1987,

Kilku znajomych wykladowcow z farmacji UJ.

Nie napisalem, ze beda to roznice istotne, ale mowienie, ze NIE MA zadnych roznic jest nieprawda, bo sa pewne roznice, ktore moga miec pewien wplyw (w niektorych lekach jest to nawet bardzo widoczne, co nawet wielu forumowiczow potwierdzilo na ich przykladach - np przy Xanaxie i Afobamie).

Jakkolwiek nie spotkałem sie nigdzie z takimi badaniami.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Moolik 13 gru 2010, 21:45
aree1987, z tegco widze zazywałas sertraline jak sie po niej czułas??
Moolik

przez aree1987 13 gru 2010, 21:49
Moolik napisał(a):aree1987, z tegco widze zazywałas sertraline jak sie po niej czułas??

Po czym wywnioskowałeś że jestem samicą? :P Na fobie cienko działa na depresję lepiej, usypiała mnie, a po paru miechach na 150mg zaczela cholera potęgować lęki.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez BladzacyAniolek 13 gru 2010, 21:56
aree1987 napisał(a):A ja od dzisiaj na 40mg na lekko naćpany chodzę sobie na haju i wszystko mam w poważaniu. :P

To minie. ;) Też z początku tak miałam, z czasem przeszło.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez Apii 13 gru 2010, 22:20
Moolik napisał(a):Apii, a jak sie czułas na samej paroksetynie ?? wystepowały leki ??

Na samej paro na pewno libido poszlo drastycznie w gore - to najwieksza roznica. Najpierw bralam inny neuroleptyk (+beznzo codziennie bo lęki), ale z pesspektywy czasu moge powiedziec, ze on nic nie dziala na mnie oprocz opnizenia libido. Potem bylam na samej paro. Przez ten caly okres wspomagalam sie codziennie xanaxem. Potem doszedl fluanzol, ktory mial mnie niby zaktywizowac bo bylam snieta ryba. Ku mojemu zdziwniu zamast mnie zaktywizywac zamulil mnie na maxa, ale od pierwszego dnia gdy wzielam F. nie wspomagam sie xanaxem bo nie ma takiej potrzeby.... wiec na samej paro wystepuja lęki, ale duzo mniejsze niz bez zadnych lekow (bez atakow itp.)
Z libido kij, niepotrzebne mi ono, moge miec zerowe, ale szkoda, ze ciegle tak mi sie spac chce. Nie wiem co powiedziec psychiatrze jak bede miala wizyte. Z jednej str chce brac ten fluanzol bo jest po nim super spokojnie, tak blogo, ale z drugiej.... spac, spac, spac. :roll:
Apii

przez celinka18 15 gru 2010, 17:34
Hey, biore ten lek od 3 dni, ale dzisiaj nie wziełam gdyż wczoraj wieczór dostałam napadu lęku, takiego silniejszego niż zwykle miało to miejsce i się wystraszyłam. Dzwoniłam dziś do mojej pani psychiatry i powiedziała, że muszę zmniejszyć dawkę, brałam pół tabletki codziennie, a teraz będę brać co drugi dzień :/ jestem przerażona tymi skutkami ubocznymi :(
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

przez Lili-ana 15 gru 2010, 18:48
Na początku zażywania tak jest, lęki przybierają na sile, dopiero po tygodniu do dwóch powoli przechodzą...
Lili-ana

przez kasia000 15 gru 2010, 19:15
ech czaem tęskinie za tamtymi czasami na seroxacie łykałam sobie 20mg rano wieczorem pernazynke i wszystko maiłam w d...e!

[Dodane po edycji:]

ale było i sie skończyło obecnie 8 mg seroxatu -doszedł spamilan lerivon chloprprotixen i tak wariuję!
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

Sortuj wg