PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: Seroxat

przez Zenonek 12 gru 2010, 13:19
Pomianowska,

Seroxat to chyba najskuteczniejszy SSRI, wedlug opinii naprawde dobry lek (jak na antydepresant oczywiscie).

Dziwne, ze nie dziala jak powinien.

Nie powinnas miec tego typu jazd na tym leku.

Pobierz te 60 mg z 3-4 tygodnie i jak nie bedzie poprawy to "cza" bedzie zmienic lek, gdyz nie moze byc tak, ze jest OK jak sytuacja jest OK, bo co to wtedy za efekt leczenia ?

Ma byc dobrze wlasnie w sytuacjach trudniejszych.

przez Apii 12 gru 2010, 14:11
Pomianowska, faktycznie dziwne. Maxymalna dawka i trzesiesz sie juz teraz przed swietami.... cos nie bardzo. Chociaz ja powiem, ze wspomagalam sie benzosami prawie codziennie mimo, ze bralam paroksetyne, ale dopiero dodany drugi neuroleptyk do tego zestawu (zreszta tez po zmianie bo pierwszy nie dzialal) zdlawil moje leki calkowicie. Juz sie niczego nie boje.
Pomianowska a tak w ogole lepiej troche jest niz przed rozpoczeciem brania paro? W ktorym tygodniu brania jestes?
Apii

przez Moolik 12 gru 2010, 17:33
Apii, a jaki neuroleptyk Ci tak bardzo pomogł
Moolik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez BladzacyAniolek 12 gru 2010, 17:37
Zombie napisał(a):cześć,
dawno jakoś tu nie zaglądałam....
ostatnio zaczęło mnie coś niepokoić...a mianowicie na początku brania parogenu było ok, dosłownie zachowywałam się jak tryskająca do wszystkiego i wszystkich miłością i cierpliwością oraz błogim spokojem i dystansem....a teraz coś się zmieniło....tzn to moje drugie opakowanie i miewam wybuchy złości, stałam się bardzo leniwa, nic mi się nie chce i najchętniej to bym leżała w wyrku i nic nie robiła....nie wiem co się dzieje?????? czy to znaczy że lek jest nietrafiony? czy powinnam zwiększyć dawkę? o co chodzi? może ktoś mi coś doradzi?
:uklon:

U mnie to samo. Paro biorę już czwarty miesiąc i jest beznadziejnie. Nic mi się nie chce, jestem leniwa, ciągle śpię, mogę całymi dniami przeleżeć w łóżku. Masakra jakaś. No i ta cała płaczliwość powróciła, ostatni trzy dni pod rząd ryczałam.

aree1987 napisał(a):Od 2-3 tygodni jestem kompletnie aseksualny nie chce mi się nawet masturbować :roll: nie wiem czy to parogen czy depakina a może razem no masakra. Nic mnie nie pociąga. :hide:

Zdecydowanie paro, mam to samo, tzn. mam ochotę na masturbację, ale trudniej już z osiągnięciem orgazmu.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez aree1987 12 gru 2010, 17:40
BladzacyAniolek napisał(a):
aree1987 napisał(a):Od 2-3 tygodni jestem kompletnie aseksualny nie chce mi się nawet masturbować :roll: nie wiem czy to parogen czy depakina a może razem no masakra. Nic mnie nie pociąga. :hide:

Zdecydowanie paro, mam to samo, tzn. mam ochotę na masturbację, ale trudniej już z osiągnięciem orgazmu.

U mnie nie było nawet ochoty.. ale już wiem że to przez Depakine którą odstawiłem i jest dużo lepiej na samej paro.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Apii 12 gru 2010, 18:10
Moolik, fluanxol. Na lęki pomogl zajebiscie, jestem do bolu wyciszona, nie martwie sie praktycznie niczym, fajnie. Lecz nie jest bez wad...sa skutki uboczne tez nieciekawe :?
Apii

przez Wujek_Dobra_Rada 12 gru 2010, 22:43
Pomianowska, Jaką różnicę odczuwasz pomiędzy dawką 20 a 60?
Wujek_Dobra_Rada

przez Wujek_Dobra_Rada 12 gru 2010, 23:15
Mnie przeraża kompletna asexualności i brak najmniejszych oznak zainteresowania tematem... Biorę powiedzmy jakieś 6 tygodnie (w tym 2 tygodnie przerwy). Mam nadzieję, że to minie. Kompletna roślina w tej sferze ;/

Pomianowska, To rozkojarzenie to mam nadzieję, że w pozytywnym sensie :lol:
Wujek_Dobra_Rada

przez Apii 12 gru 2010, 23:17
Pomianowska napisał(a):Może to jednak stres przedświąteczny - w sumie to te sytuacje imprezowo-rodzinne najbardziej mnie stresują. I te Wigilie w pracy też.

No, ale jeszcze do Wigilii daleko a Ty juz sie stresujesz ;) cos nie bardzo.
Gdybys dostala stresa w dniu imprezy wigilijnej to jeszcze rozumiem, ale cos slabo dziala na Ciebie to paro...
Ale faktycznie jeszcze zaczekaj az sie rozbuja 60tka

a na moje libido sama paro nie wplywa calkowicie, za to z neuroleptykiem jest kompletna klapa. Ale wole sie nie seksic, ale byc spokojna niz odwrotnie......
Apii

przez Śnieżka* 12 gru 2010, 23:18
Apii a po jakim czasie paroksetyna zaczyna działać?? ja biore ponad tydzień ale efekty są narazie marne, biore w dawce 20mg na dzień
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez Apii 12 gru 2010, 23:20
Śnieżka*, na mnie zaczela dzialac po ponad miesiacu na pewno. Pamietam, ze dlugo sie nie mogla rozbujac. Cierpliwosci kochana.
Apii

przez Moolik 12 gru 2010, 23:35
Apii, a w jakiej dawce bierzez fluanxol i jakie masz skutki boczne brania tego leku ??
Moolik

przez Apii 12 gru 2010, 23:36
Moolik, biore 1mg. Skutki uboczne - ogromna sennosc, nic mi sie nie chce. Libido zerowe.
Apii

przez Wujek_Dobra_Rada 12 gru 2010, 23:57
Pomianowska, Tak. Myślę, że głowną zasługą dobrego samopoczucia jest Anafranil. A liczę, że paro wpłynie na pewność siebie i troszkę poukłada chaos w głowie;)
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg