PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez zdesperowany1 24 lis 2010, 11:46
nie straszę..uswiadamiam pewne sprawy:) aczkolwiek jak ktos nie ma predyspozycjii to raczej po ssri nie nabawi sie psychozy:)
zdesperowany1

przez kasia000 24 lis 2010, 11:52
no raczej :evil:
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez 19_latek 24 lis 2010, 12:27
zdesperowany1,
Jedynie moze nabawic sie hipomani w pierwszych dniach brania :D Ale to nie jest nic strasznego, fajne uczucie.
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez 19_latek 24 lis 2010, 15:31
Macie zaburzenia widzenia po tym leku? Tzn takie niewyrazne widzenie.
19_latek

przez zdesperowany1 24 lis 2010, 19:00
dwubiegunowcowi nie musisz opisywac hipomanii:P a psychozy sa takze polaczone z ssri..
zdesperowany1

przez Rzabba 29 lis 2010, 13:01
Wskazania: zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego

Ja chyba jestem ufoludkiem bo zamiast mnie wyleczyć z kompulsji lub przynajmniej sprawić, że będzie ich mniej to wzbogacił mój marny żywot jeszcze o kilka nowych.

Senność została zastąpiona apatią, chęć do życia i działania przeszła w zobojetnienie. Nadzieja,optymizm i jakakolwiek radość są na wymarciu, a samoocena... szkoda gadać.
“...Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”

przez Lili-ana 29 lis 2010, 13:53
Rzabba napisał(a):
Senność została zastąpiona apatią, chęć do życia i działania przeszła w zobojetnienie. Nadzieja,optymizm i jakakolwiek radość są na wymarciu, a samoocena... szkoda gadać.

Co się dziwisz?? Tak działa paroksetynka właśnie :P
Lili-ana

przez zdesperowany1 29 lis 2010, 14:30
powinna sie dziwic...bo to nie jest wlasciwie dzialanie paroksetyny..;]. U osób dla ktorych jest trafionym lekiem powoduje że w ciagu dnia ma sie duzo energii i motywacjii. Reszta to nie trafione leki:)
zdesperowany1

przez buszmenka 29 lis 2010, 14:38
Sluchajcie ja mam nerwice obsesyjno kompulsywna i paromerc dopiero zaczal dzialac u mnie po 30 dnaich, a na poczatku brania to mailam takie jazdy ze hej ;-/, kazdy jest inny i inaczej dzaila na kazdego.Skoro gromadzilismy pzrez tak dlugi zcas nasze lęki to nie spodziewajmy sie ze odrazu po wzieciu 1 tabletki lęki czy obsesje mina. Ja walcze z tym prawei 6 lat, doipiero teraz zaczelam brac leki, to normalne ze nowe objawy wylaza, to sa sprawy ktore siedza i siedzily tam gleboko w nas i lepiej zeby wylazly niz mialyby sie gromadzic i jak wybuchna to sie nie pozbieramy ;-/, to cos w rodzaju balona nadmuchanego i lepiej zeby stopniowo zeby wogole wylazilo to z nas. pozdarwiam ja juz ponad miesiac jade na polowce paro jestem dumna z siebie, 2 proby robilam aby zejsc do polowki raz zbyt szybko chcialam i mialam takie leki ze nie szlo zyc normalnie, wrocilam do 1 ale po jakims czasie znow zaryzykowalam do pol i sie udalo ;-)

przez Lili-ana 29 lis 2010, 15:02
zdesperowany1 napisał(a):powinna sie dziwic...bo to nie jest wlasciwie dzialanie paroksetyny..;]. U osób dla ktorych jest trafionym lekiem powoduje że w ciagu dnia ma sie duzo energii i motywacjii. Reszta to nie trafione leki:)

możliwe że tak jest, w takim razie to nie był lek dla mnie.
Lili-ana

przez Rzabba 29 lis 2010, 15:17
buszmenka napisał(a):Sluchajcie ja mam nerwice obsesyjno kompulsywna i paromerc dopiero zaczal dzialac u mnie po 30 dnaich, a na poczatku brania to mailam takie jazdy ze hej ;-/, kazdy jest inny i inaczej dzaila na kazdego.Skoro gromadzilismy pzrez tak dlugi zcas nasze lęki to nie spodziewajmy sie ze odrazu po wzieciu 1 tabletki lęki czy obsesje mina.

Codziennie biore półtorej tabletki.Pożarłam 2 lub trzy opakowania. Wiem, że lek działa ale nie tak jak powinien.
Na Setalofcie (zamiennie z Sertragenem) miałam kopulsje i czułam się senna ale ogólne samopoczucie było o wiele lepsze. Paro miało zniwelować senność, żebym mogła spokojnie zrobić prawko na które zapisałam się w czasie brania setaloftu. Nie dość że przerwałam kurs to ostatnio nawet straciłam chęć do kontynuowania terapii.

Coraz więcej depresji w tej mojej nerwicy.
“...Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”

przez Lili-ana 29 lis 2010, 16:44
zmień lek, ja na paro nie miałam motywacji ani chęci do działania również.
Lili-ana

przez 19_latek 29 lis 2010, 18:56
Lili-ana,
A po jakim mialas motywacje?
19_latek

przez Zombie 29 lis 2010, 21:49
cześć,
dawno jakoś tu nie zaglądałam....
ostatnio zaczęło mnie coś niepokoić...a mianowicie na początku brania parogenu było ok, dosłownie zachowywałam się jak tryskająca do wszystkiego i wszystkich miłością i cierpliwością oraz błogim spokojem i dystansem....a teraz coś się zmieniło....tzn to moje drugie opakowanie i miewam wybuchy złości, stałam się bardzo leniwa, nic mi się nie chce i najchętniej to bym leżała w wyrku i nic nie robiła....nie wiem co się dzieje?????? czy to znaczy że lek jest nietrafiony? czy powinnam zwiększyć dawkę? o co chodzi? może ktoś mi coś doradzi?
:uklon:
“Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.”

Sortuj wg