PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez Shadowmere 21 lis 2010, 11:47
kasia000, no nie mów,że jestes w ciąży!!!!KAsia,zaczekaj trochę,az zejdziesz z prochow.Leki to jedno,ale Ty musisz byc opanowana i spokojna,jak sie bedziesz dziecka spodziewac... :-|
Shadowmere

przez 19_latek 21 lis 2010, 13:04
Mozecie mowic ze paro to gówno ale mi uratowała zycie. Gdyby nie ona bylbym w psychiatryku albo sam nie wiem gdzie. Odkad ja biore moge normalnie funkcjonowac, szkoda tylko ze teraz jestem zalezny od lekow, jesli kasa sie skonczy wyladuje w psychiatryku.
Jednak przez nerwice mam kilka wad, nie moge robic prawo jazdy, poki co nie moge isc do pracy bo nie wytrzymam 8h w robocie. Moze za rok bedzie lepiej, poki co nie zwiekszam dawki, 30mg starczy.
19_latek

przez Lili-ana 21 lis 2010, 13:21
19_latek - a co psychoterapią?? Co Ci dolega?? wiesz czemu tak jest, czemu taki jesteś??
Leki tylko maskują problemy, mnie też wyciągnęły na prostą ale ja nie chcę ich łykać za długo, bo wiem, że mogą spowodować szkody w moim organiźmie i na dłuższą metę jeszcze bardziej rozchwiać mózg/umysł. Im dłużej się je łyka, tym trudniej potem zejść z nich. To nie dla mnie.

Mądry jest ten, który zna przyczynę...
Lili-ana

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 21 lis 2010, 14:11
nie nie jerstem ale chciłabym byc;-) :time:

[Dodane po edycji:]

czas ucieka
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez 19_latek 21 lis 2010, 15:56
Lili-ana,
Wg psychiatry mam Nerwice lękową, mialem depresje, i mam Borderline. Wg niego i psychologa nie nadaje sie na terapie: "pacjent po wywiadzie nie nadaje sie na psychoterapie, wskazane leczenie farmakologiczne". Musze isc chyba do innego psychologa.
19_latek

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez years after 21 lis 2010, 16:11
lekarz zwiększył mi dawke paro na 40 mg biore te dawke tydzień i jest ok :mrgreen: i to bardzo

i dorażnie afobam 1mg

paro biore od września
no reason to cry

przez cytrynka84 21 lis 2010, 16:45
Ellaj,na watrobe dobry jest tez Hepatil
Natomiast na zaparcia blonnik(np Colon C lub Colon C light) -pomaga naprawde ,choc nie jest tani
Hepatil tez bralam-tez tani nie jest
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez buszmenka 21 lis 2010, 16:55
Kochani dobilo mnie to stwierdzenie pseudokomentarz ;-( naprawde. Po to cyba tu wsztscy jestemy zeby wymienaic sie swoimi spostzrezeniami prawda? to ze ciagle mi sie plakaca chcialo to swoja droga, czloweik rozwalony emocjonalnie i bioracy lek tak ma.
Owszem zrobilam sie jak ceipla klucha po tym leku ciagle w nocy ryczalam ale pod wzgledem libido, pzrezywania radosci, pozadania, tesknoty nic, czyli nie jest dokonca taki ok ten lek i na akzdego moze dzialac i dziala inaczej. Nie jest sparwa latwa gdyz bylam osoba romantyczna, wszelkie uczucia dawaly mi chec do zycia a teraz tego nie ma i nawet nie czuje nic jak mnie mezczyzna moj caluje-miedzy nami ejst ok-zeby coniektorzy niedoszukal sie tu czegos-poprostu lek tez zabil najlepsze me uczucia i doznania, hcoc biore po polowce nadal to nie wraca , a ten stan ejscze bardziej sparwia ze chora sie robie. Bylam w piatek u specjalisty, zapytalam o parogen, poweidzial ze tak jaknajbardziej starsznei hamuje to wszystko i obniza. Zgadzam sie z osoba kt napisala ze odczucia sa ujemne jak robot dokladnie.

przez zdesperowany1 21 lis 2010, 17:55
lekarz zwiększył mi dawke paro na 40 mg biore te dawke tydzień i jest ok :mrgreen: i to bardzo

i dorażnie afobam 1mg

Zdecydowanie najlepsze połaczenie lekowe jakie znam:) :tel2:
zdesperowany1

przez 19_latek 21 lis 2010, 19:28
zdesperowany1,
Gorzej jak bedziesz brac za czesto ten afobam i sie uzaleznisz. Ciezko jest z tego wyjsc.
19_latek

przez Lili-ana 21 lis 2010, 19:47
Na pewno dobrze skonsultować to jeszcze z innym psychologiem. A Ty nie czujesz co Ci jest, po objawach itp? Jest tyle informacji, testów, książek z których możesz wywnioskować co Ci dokucza najbardziej.
Lili-ana

przez Lili-ana 21 lis 2010, 19:55
buszmenka napisał(a):hcoc biore po polowce nadal to nie wraca , a ten stan ejscze bardziej sparwia ze chora sie robie.

Ja też jak brałam połówkę to jeszcze paro na mnie działało, dopiero na 1/4 zaczęly wracać emocje i chęć do działania.
I ja też tak miałam, że jak brałam więcej paroksetyny to tak naprawdę czułam się tylko gorzej, niby lęków żadnych, depresji niby też ale to zobojętnienie i brak motywacji był mega dołujący.
Lili-ana

przez _Pete_ 21 lis 2010, 19:58
Wchodzę w to "gówno" i w tym tygodniu zamierzam wystartować z paroksetyną. Zobaczymy co mi przyniesie...
_Pete_

przez stardoll 21 lis 2010, 20:04
No a ja bym chciala zeby paro zabilo u mnie uczucia np. pozadanie, tesknote etc. Ale nic a nic sie takiego nie dzieje :?
stardoll

Sortuj wg