PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez namiestnik 19 lis 2010, 11:57
Jasne. Ale ja bez mam tak wysoki poziom uczuć, że czasami mnie to już blokuje zupełnie. Dlatego mi to odpowiada.

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez shadow_no 19 lis 2010, 13:53
Wskoczyłem kilka dni temu na 20mg + ciągle xanax SR 0,5. Ogólnie nie widzę jakiegoś gwałtownego pogorszenia ani polepszenia. Ze skutków ubocznych mogę wymienić chwilowe zawroty głowy, obniżenie libido problem z osiągnięciem orgazmu. Poza tym nie zauważyłem nic szczególnego.

Ogólnie przed przyjmowaniem rexetinu jak i w trakcie miałem dni że od rana czułem się rozdygotany, miałem lęki sam nie wiem przed czym, trzęsłem się i było mi zimno, na drugi dzień było w porządku, a na trzeci znów to samo. Takie wahania jeszcze sam nie wiem z jakiego powodu. W te gorsze dni zazwyczaj zakładałem słuchawki na uszy, wskakiwałem w dresy i zaczynałem biegać. Wysiłek fizyczny zawsze powodował, że po powrocie do domu czułem się lepiej. Chciałbym, żeby to się ustabilizowało, żeby nie powracał ten niepokój zarówno w domu jak i kiedy mam coś załatwić na mieście. Jutro mam wizytę kontrolną i zobaczymy co będzie dalej. Nie chcę brać dłużej xanaxu bo nie czuje że wyraźnie pomaga, a wiem, że uzależnia. Myślę, że rexetin jeszcze nie 'wskoczył' na odpowiednie obroty.

Życzę Wam powodzenia i liczę na to samo. :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez zdesperowany1 19 lis 2010, 16:32
dokladnie..w moim przypadku tez paroksetyna przywraca uczucia i emocje;) .I ludzie nie sugerujcie sie pseudokomentarzami w ktorych to ludzie pisza ze leki robia z nich zombie...
zdesperowany1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 19 lis 2010, 16:36
kto tam mówi, że zombie

przez aree1987 19 lis 2010, 16:37
years after napisał(a):Z tym zabijaniem uczuć to spora przesada ja biore paro i i jestem bardziej uczuciowy niż kiedyś pomagam rodzinie gdybym nie brał paro to tylko siedział bym w domu i gapił sie w ściane użalająnc sie nad sobom nie zwracająnc uwagi na bliskich blokada wewnentrzna sprawiała że byłem jak roślina dzieki paro znalazłem fantastycznom dziewczyne .jestem jedynie tylko mnie wyrozumiały dla chamstwa i obłudy jestem odważniejszy :comone:

[Dodane po edycji:]

aree1987-bierzesz depakine brałem ale osłabiała działanie paro powodowała u mnie takie zobjetnienie i byłem leniwy pozdro :uklon:

depakina niby stabilizator nastroju a działa troche jak neuroleptyk w moim przypadku :(

No właśnie biorę od wtorku i kurcze taki splątany chodzę może troche senny i faktycznie obojetny, na nastrój też chyba nie wiekszego wpływu bo dalej mam huśtawki ale chyba jednak nie tak ciągle jak wcześniej.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Lili-ana 19 lis 2010, 16:48
zdesperowany1 napisał(a):I ludzie nie sugerujcie sie pseudokomentarzami w ktorych to ludzie pisza ze leki robia z nich zombie...

Pseudokomentarze?? To są komentarze osób, które po prostu nie pochwalają tego leku, bo przecież każdy ma inne po nim odczucia. Ja uważam, że ten lek zubożył mi znacznie uczucia i zabił libido - to jest moja opinia, a nie pseudokomentarz! I podobną opinię o tym leku ma sporo osób. Myślę w ogóle, że ten lek jest bardziej dla mężczyzn, bo kobieta po prostu czuje się źle z tym, że nic nie czuje... a facet to wiadomo, chce się czuć macho i woli być zimnym i twardym niż wrażliwym, bo taki jest stereotyp samca.

namiestnik napisał(a):kto tam mówi, że zombie

nie, zombie nie :P nie czułam się tak jak zombie, tylko bardziej jak robot
Lili-ana

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez kasia000 19 lis 2010, 16:51
nie ma udokumentowanych przypadkow w ktorych to ssri powodowalyby jakies uszkodzenia mozgu:) i jezeli nastepuja zmiany w psychice to najczesciej pozytywne :lol: mądre słowa jednego z forumowiczy
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez kasia000 19 lis 2010, 16:54
LILLIANA bierzesz jeszcze paro?
ja mam wiecej emocji jak jestem na 10 mg-ale czy one sa pozytywne jak nerwica mi daje w kość?
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez years after 19 lis 2010, 17:01
Mi libido nie zabił wcale wrażliwy jestem dla osób na których mi zależy, to zależy od człowieka i jego natury a nie działania leku i niewal stereotypami bo to żałosne nie każdy facet to macho a kobieta blachara bez uczuć :nono:

Gdy czuje agresje to ide na siłke dla zdrowia i przyjemnośći

aree1987-depakina mi nie pomogła na huśtawki wrencz pogorszyła sprawe wole być radosny na paro anie zobojetniały na depakinie zresztom depakine brałem ponad miecha i dopiero paro zaczeła o wiele lepiej działać kiedy wyrzuciłem depakine do kosza :mrgreen:
no reason to cry

przez Lili-ana 19 lis 2010, 17:13
years after napisał(a):
Gdy czuje agresje to ide na siłke dla zdrowia i przyjemnośći

taa, ja na siłkę pójdę, jasne... Ja nie jestem facet! :P
A zresztą, ja nie czuję agresji, skoro tak to odebrałeś to trudno... ale coś czuję zdecydowanie! Zaczyna mi wszystko wracać, emocje, uczucia, libido, nerwowość :!: i wrażliwość.
kasia000 jeszcze biorę paro co 3 dni 1/6 tabletki.
Lili-ana

przez years after 19 lis 2010, 17:32
Kobiety tesz chodzom na siłownie dla zdrowia i relaksu kolejny stereotyp z twojej strony :P
no reason to cry

przez Lili-ana 19 lis 2010, 17:44
Ja nie chodzę, ale wiem że niektóre kobiety tak.
Już przestań się czepiać, idź lepiej na siłkę albo może do słownika zajrzyj, bo walisz byków mnóstwo :P

Tak w ogóle to ja nie uznaję sterotypów, dla mnie to głupota ludzi i tyle, więc ta gadka jest bez sensu, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i tyle.
EOT
Ostatnio edytowano 19 lis 2010, 17:49 przez Lili-ana, łącznie edytowano 1 raz
Lili-ana

przez aree1987 19 lis 2010, 17:46
Lili-ana, Ty to mozesz isc na aerobik ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Re: Seroxat

przez Moolik 19 lis 2010, 19:52
nooo to nie zle lekarz idzie z dawka no i cena tez niezła 150 zł miesiecznie to duzo i noo ale jak ci pomaga to warto sprobowac generyka tanszego odpowiednika wtedy za 3 opakowania zapłacisz jak za 1 seroxatu no i oczywiscie informuj mnie czy w sprawach lekowych bardzo ci pomogł bo tez zastanawiam sie nad tym lekiem
Moolik

Sortuj wg