PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez Lili-ana 08 lis 2010, 14:46
Moolik napisał(a):Lili-ana, 2,3 mg czego ?? ze masz mnostwo energi ?

paroksetyny, bo o tym mowa w tym topiku.
Lili-ana

przez Moolik 08 lis 2010, 15:04
taka mała dawka a co do tego zażywasz ??
Moolik

Re: Seroxat

przez Moolik 08 lis 2010, 15:08
no czekam oby wszytsko Ci sie ułozyło ja juz kiedys brałem paroksetyne ale własnie za szybko zwiekszałem dawke było dobrze na 20 mg chciałem jeszcze lepiej i doszło do 60 mg wieksza dawka wieksze skutki uboczne i nagłe odstawinie to był moj pierwszy lek wiec nic na ten temat nie wiedziałem teraz załuje ale 20 listopada wizyta wiec :D poprosze o seroxat
Moolik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 08 lis 2010, 16:34
Amon_Rah,
Brales przeciwlękowo czy na depresje?
19_latek

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 17:48
Ku#$a, ja potrzebuję leku aktywizującego, a nie emocjonalnej kastracji.
Wujek_Dobra_Rada

przez Lili-ana 08 lis 2010, 18:36
Moolik napisał(a):taka mała dawka a co do tego zażywasz ??

też już pisałam, ja schodzę z paroksetyny, dlatego taka mała dawka, a od 3 tygodni zażywam Trittico w dawce 25mg na dobę.
Nie tak łatwo mi zejść z paro, bo paskudne "brain-zapy" i zawroty głowy się pojawiają jak nie biorę np. 3 dzień to muszę wziąć, bo jest to bardzo niemiłe. Dlatego baaardzo powolutku z tego schodzę, w końcu to najsilniejszy z ssri, poza tym kieruję się intuicją i trochę podpowiedziami z for zagranicznych, żeby z tego właśnie schodzić powolutku.
Lili-ana

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez brak uczuć 08 lis 2010, 18:39
Boże Przenajświętszy, jestem przerażona...ja bralam seroxat 6 lat i mi sie spłyciła uczuciowość, potem citabax pól roku i w tym czasie mi wszystko zanikło...nie ma seksualnosci, nie ma uczuć prawie ŻADNYCH, uczuć wyższych ZERO. Jestem wrakiem człowieka, jedyne co czuję to ogromną frustrację i niewyobrażalne psychiczne cierpienie.Nie ma przezyć, nie ma o czym rozmawiać, milczę całymi dniami, nie ma wychodzeia ze znajomymi, nie ma związku, nie ma więzi z rodziną, nie ma poczucie Boga, sztuki, muzyki...jest wegetacja. Ciagle myślę o tym, żeby się zabić, ale ciągne jakoś dzięki Wierze. Więcej w wątku "nic nie czuję" w zaburzeniach osobowosci. Czy ktoś sie procesował z firmą produkującą któryś z leków? Bo ja bym chętnie tego spróbowała.
brak uczuć

przez miko84 08 lis 2010, 18:44
Wyprało Cię z dopaminy :f
miko84

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 18:53
Amon_Rah, Ciebie też tak zamula? Na początku efektem ubocznym było rozdrażnienie, później nic się nie działa, teraz jest takie ''wyciszenie'' z przymuleniem. Zero aktywizacji.
Wujek_Dobra_Rada

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 19:03
Podejżewam, że nie podobnie będę się czuł za miesiąc czy 2. Depresji jako takiej nie odczuwam, ale zero przyjemności z robienia czegokolwiek i totalna chemiczna kastracja. A coś czułem, że popełniłem bład odstawiając sertralinę. Nie wiem co robić.
Wujek_Dobra_Rada

przez Jednakowoż 08 lis 2010, 19:25
To, albo schizoidalne zaburzenie osobowości, albo schizofrenia.

przez years after 08 lis 2010, 19:35
Do paro trzeba wiele cierpliwości ja przeczekałem najtrudniejsze początki i jestem zadowolony i to bardzo z działania ale leki różnie działajom na ludzi zwłascza ssri :mrgreen: aree 1987 u ciebie paro ok bierzesz coś dodatkowo jeśli możesz to odpisz
no reason to cry

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 19:47
Ja biorę prawie miesiąc. Jeśli działanie docelowe tego leku jest takie, lub podobne do tego co mam teraz to chyba wrócę do sertraliny.

[Dodane po edycji:]

Ja sertralinę odstawiłem po 1,5 miesięcznym braniu. Chyba kuracje rozpieprzyłem sobie bawiąc się tramalem i innymi gównami. Czy jest szansa, na zaprzyjaźnienie się z sertraliną od nowa? ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez years after 08 lis 2010, 19:59
U mnie tak konkretnie paro zaczeład ziałać działać po 9 tygodniach ja z kolei sertraline wspominam tragicznie nigdy wiencej tego leku nie wezme :-|
no reason to cry

Sortuj wg