PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez Maleńka 31 paź 2010, 15:11
Myśli samobójcze minęły ale za to mam jadłowstręt ale za to olbrzymią ochotę na słodycze..No i jakby wszystko się gdzie obok działo takie jakby przymulenie,szybko się męczę..Ale to trzeci tydzień więc zobaczymy jakie dalej będą atrakcje ;)
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

przez Wujek_Dobra_Rada 31 paź 2010, 15:12
U mnie chyba coś ciut, ciut lepiej. Wczoraj z własnej woli poszedłem do ludzi, co było nie wyobrażalne 2 tygodnie temu. Hmmmm. Może się coś rusza? 18 tableta poszła dziś...
Wujek_Dobra_Rada

przez Rzabba 02 lis 2010, 11:14
Biorę Parogen ( 1,5 tabletki rano) 4 tydzień i nie czuje się jakoś rewelacyjnie. Czuję się tak trochę nijak. Mogę funkcjonować ale brak mi radości życia i motywacji do działania.
Kompulsje jak były tak są tylko że napięcie przy ich wykonywaniu jest trochę mniejsze.Mam huśtawki nastrojów. Albo bym się zaszyła pod kołdrą i spała albo wpadam w szał sprzątania kuchni.Nie mam ochoty na spotkania z ludźmi i straciłam zapał do rozpoczętego kursu prawa jazdy.
Mam też problemy ze snem. Na noc biorę 1 tabl. Depakiny 300 i połówkę Zomirenu i zasypiam pięknie ale ok 3,4,5 (różnie) budzę się i mam uczucie że nagle łóżko stało się niewygodne. Nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji. Męczę się z zaśnięciem. Kilka razy później się budzę. Mam dziwne, męczące sny.
Aktualnie życie dla mnie ma smak papieru ale może się coś zmieni.
“...Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 02 lis 2010, 11:53
Rzabba,
Tez tak mialem - przeszlo.
Huśtawki nastrojow mam dalej, rano czuje sie super a wieczorem czuje sie jakbym byl w glebokiej depresji.
Trudno sie zmotywowac do dzialania.
Plusem jest to ze lubie przebywac z ludzmi, lubie rozmawiac, jestem bardziej pewny siebie.

Jesli chodzi o sen to niestety bez lekow nasennych nie moge spac, i tak budze sie okolo 4 w nocy ale zasypiam i spie do 8-9 rano. Do 12 jestem nieprzytomny. Sny sa bardzo realistyczne, az czasami za bardzo.
19_latek

przez Lili-ana 02 lis 2010, 16:56
Ano właśnie, ta paroksetyna niby najlepsza z ssri ale ma też dużo skutków ubocznych(dla mnie nie do zniesienia). Ja już z tego na szczęście schodzę powoli i mam lepszy nastrój mając tą świadomość, że już nie będę tego dziadostwa brać. Powoli przestaję być robotem, coraz częściej zdarza mi się płakać(ze wzruszenia czy złości więc OK), wraca mi wrażliwość i emocje ale nadal jestem seksualną kaleką, libido wciąż na poziomie zerowym, mimo, że biorę już Trittico ale od niedawna więc pewnie muszę poczekać na jego działanie. Ale właśnie czytałam, że paroksetyna najbardziej zubaża tą sferę seksualną i nawet jak już się przestanie ją zażywać to mogą być spore problemy z przywróceniem tego libido.
Lili-ana

przez aree1987 02 lis 2010, 17:29
Lili-ana, jeszcze Ci bokiem wyjdzie tam emocjonalność ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 17:41
20 dzień brania. Gówno, przez duże G.
Wujek_Dobra_Rada

przez nnn 02 lis 2010, 17:41
Lili-ana - to trochę szkoda że wraca ci ta wrażliwość bo teoretycznie to po tej kuracji powinnaś być mniej wrażliwa.
nnn

przez Lili-ana 02 lis 2010, 21:05
Mi ta wrażliwość aż tak nie przeszkadza - w końcu jestem kobietą do cholery :!: :!: :!: Wy faceci się nie odzywajcie lepiej w tej sprawie :P ;)
Poza tym nie jest ona(wrażliwość) taka znów duża, myślę, że jest na normalnym poziomie, a nawet jest mała w sumie(na pewno nie taka jak kiedyś przed leczeniem).
Lili-ana

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 23:17
Kiedy to dziadostwo zacznie działać? :why:
Wujek_Dobra_Rada

przez aree1987 02 lis 2010, 23:22
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Kiedy to dziadostwo zacznie działać? :why:

4-6 tygodni powinnieneś coś zacząć czuć. A kiedy zacznie działać? Wtedy kiedy przestaniesz dbać o to czy działa czy nie :)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 23:30
Tak miałem z wenlafaksyną hehe
Wujek_Dobra_Rada

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez iza89 03 lis 2010, 18:54
Biore Rexetin już drugi miesiąc. Trzy razy dziennie i... No cóż. Fizycznie nie czuje się najlepiej. Dość często mam silne zawroty głowy i osłabienie całego ciała, bóle kości. Bywa i tak, że mam problemy z normalnym poruszaniem się.
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."

przez BladzacyAniolek 04 lis 2010, 21:26
Ja już nie wiem czy są poprawy czy też nie, w sumie zależy od dnia. :/ Napady złości dalej mam, płaczliwość powróciła. Lekarz zwiększył mi dawkę, teraz paro biorę rano i wieczorem. :/
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Sortuj wg