PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez 19_latek 23 paź 2010, 16:09
Amon_Rah,
Nie przytylem po nim wcale. Dopiero silownia + kreatyna + mianseryna i przytylem 20kg :D Ale chcialem przytyc.
19_latek

przez Lili-ana 23 paź 2010, 16:13
Moolik napisał(a):mit o tam jedno wazne zeby działał na leki

No, jak nie masz partnera/męża i dzieci, to OK, można to łykać, w innym przypadku(jak moim) to trochę komplikuje życie i przeszkadza. Poza tym jestem kobietą, więc zupełny brak emocji jest nie dla mnie :P
Lili-ana

przez Wujek_Dobra_Rada 23 paź 2010, 16:19
Amon - rozkręca się coś paro u Ciebie? Jaką dawkę bierzesz?
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mikamika 23 paź 2010, 17:10
ja na razie tez nie tyje (a biore jeszcze drugi lek po ktorym mozna konkret tyc a tu nic)
i stępienia emocji nie zauważyłam za bardzo, a szkoda bo wolałabym żeby się stępiły :? po *** mi takie chore emocje jakie ja mam
bede gadac na najblizesz wizycie o zwiekszeniu dawki chyba
mikamika

przez cytrynka84 23 paź 2010, 21:45
A moge spytac jaki lek bierzesz poza paro mikamika,? Mam taki natlok mysli ,ze szlag mnie trafia,te glupie mysli najgorsze sa b,bo sa glupie,blahe,smieszne dla innych,a mnie dobijaja na maksa :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez mikamika 23 paź 2010, 21:55
cytrynka84, biore sulpiryd oprocz paro...

aha, + oczywiscie nadal wspomagam sie dosc czesto bezno wspomagaczami
mikamika

przez cytrynka84 23 paź 2010, 23:19
Dzieki mikamika, za wyjasnienie:), Z benzo jak najbardziej Cie rozumiem,sama sie nimi wspomagam w kryzysowych sytuacjach.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez namiestnik 24 paź 2010, 10:43
Kurcze - a we mnie coraz mniej emocji i bardzo mi to odpowiada. Właśnie zwiększyłem dawkę do 50. Mam tak dojść do 60. Choć nie wiem czy jestem jeszcze zwierzęciem seksualnym - ale to samemu mi nie przeszkadza. Tyle, że nie chciał bym by tak zostało na zawsze. To czasem nawet wygodne nie odczuwać potrzeb. Pewnie kobietę mógłbym zadowolić. Ale czy sam miałbym orgazm to nie wiem.

No i brak apetytu - ale nie jakiś jadłowstręt. Po prostu jem ile muszę i tyle. Żołądek nie mówi "jeść". :)

przez 19_latek 24 paź 2010, 13:41
namiestnik,
60mg to juz porzadna dawka, ciekawe jakby na mnie dzialala, pewnie wtedy wcale nie moglbym spac.
Jak spisz? Bierzesz cos nasennego?
19_latek

przez namiestnik 24 paź 2010, 15:44
tzn. narazie zacząłem od kilku dni 50 mg. Tak co 10 mg na tydzień mam zwiększać aż do 60. Śpię ok. Mam wrażenie, że lepiej. Sen mi się bardziej reguluje. Tzn. jestem bardziej śpiący wieczorem, a rano coraz dłużej udaje mi się spać i coraz wcześniej wstać. Wcześniej budziłem się nieludzko wcześnie i nie miałem siły wstać dłuuugo. To było bardzo męczące. Ale ogólnie to do normalności daleko.

przez Wujek_Dobra_Rada 25 paź 2010, 19:11
11 dzień. Nie mam wahań nastrojów. Te huśtwaki to może przez Sertraline miałem? I takie doły maksymalne... NIe wiem. Mam wrażenie, że nerwobóle znikneły. Przynjamniej ich nie odczuwam. To tyle z pozytywów.
Wujek_Dobra_Rada

przez Maleńka 25 paź 2010, 20:55
A dla mnie to chyba d blada..Mam myśli samobójcze,rozkręcam się dopiero po 16 i potrafię spać po 18godzin..Nie wiem czy czekać dłużej czy iść wcześniej do lekarza,dopiero 2 tydzień biorę..Nie wiem czy to może mieć związek z tarczycą?Tzn hormony mam ok,niedoczynność unormowana tylko mam Hashimoto i w tym są rzuty autoagresywne na tarczycę..Ale z drugiej strony strasznie mnie ciągnie do samookaleczania i innych atrakcji.. :roll: wytrzymać?
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

przez 19_latek 25 paź 2010, 21:21
Maleńka,
Mysli samobojcze mialem na poczatku ale dzieku bogu minely.
19_latek

przez Lili-ana 25 paź 2010, 22:33
Maleńka napisał(a):A dla mnie to chyba d blada..Mam myśli samobójcze,rozkręcam się dopiero po 16 i potrafię spać po 18godzin..Nie wiem czy czekać dłużej czy iść wcześniej do lekarza,dopiero 2 tydzień biorę..Nie wiem czy to może mieć związek z tarczycą?Tzn hormony mam ok,niedoczynność unormowana tylko mam Hashimoto i w tym są rzuty autoagresywne na tarczycę..Ale z drugiej strony strasznie mnie ciągnie do samookaleczania i innych atrakcji.. :roll: wytrzymać?

skoro dopiero 2 tygodnie bierzesz to odczekaj jeszcze, to niestety normalne, że na początku zażywania ssri mogą pojawić się myśli samobójcze itp., piszą o tym w ulotce. Najpóźniej po miesiącu zażywania powinny takie "atrakcje" minąć.
Lili-ana

Sortuj wg