PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez aree1987 21 paź 2010, 16:45
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):aree1987, Jaką odczułeś różnicę pomiędzy dawką 20 a 30? .Kiedy paro w pełni zadziałała?

30mg wieksze odciecie od emocji = mniej lęków, 2 tygodnie po przejsciu na 30mg w sumie jakies 6-7tyg
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Wujek_Dobra_Rada 21 paź 2010, 18:27
Aktualnie nic nie odczuwam, zero skutków ubocznych i zero jakiegoś działania. Ale czekamy cierpliwie... Pewnie byłbym pobudzony na początku, ale przeszedłem z sertraliny 100 z dnia na dzień. Więc przejście jest bezbolesne.
Wujek_Dobra_Rada

przez Moolik 21 paź 2010, 19:21
No to informuj nas bo tez chce przejsc na ten lek :D bo na efekty działania lexapro chyba nigdy sie nie doczekam
Moolik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L:) 22 paź 2010, 01:00
Macie coś takiego, że jak chcecie coś ciekawego zrobić to chętnie to robicie, a jak musicie coś zrobić to nie możecie się do tego zebrać i przekładacie to ciągle, a jak weźmiecie się już za to, to jest okropnie ? ; / (mam na myśli teraz akurat naukę) . Niby fajnie, bo się pozytywnie nastawiam do tego co lubię i w czym chciałbym się rozwijać, ale wpierw muszę inne cholerstwa ogarnąć, a przez to że do tego zbieram sie zbieram i nie mogę zebrać, również te przyjemne rzeczy odkładam w czasie, bo jak je wezmę to jest poczucie że cholera muszę coś innego zrobić.

btw. myślałem wejść na 30mg, ale tego nie zrobię, 20mg to spoko dawka jak dla mnie, tylko cholera czynniki zewnętrzne rozpieprzaja mi życie strasznie :roll: :(
L:)

przez Wujek_Dobra_Rada 22 paź 2010, 08:27
L:) napisał(a):... tylko cholera czynniki zewnętrzne rozpieprzaja mi życie strasznie :roll: :(

U mnie dokładnie to samo. Może jak lek mi zaskoczy, będę miał siłę poukładać to jakoś.
Wujek_Dobra_Rada

Arketis

przez sara 22 paź 2010, 12:16
Mam pytanie czy ktoś z was brał ten lek?wyczytałam że powoduje on przyrost masy ciała i obniżony popęd seksualny coś okropnego jest to coś z czym się też zmagam.

przez Moolik 22 paź 2010, 14:37
Informowac mnie tu na bieżąco u was spisuje sie paroksetyna boo tez chce zazacz ja brac kiedys brałem ale odstawiłem sam i było tragicznie
Moolik

przez Wujek_Dobra_Rada 22 paź 2010, 17:03
Moolik napisał(a):Informowac mnie tu na bieżąco u was spisuje sie paroksetyna boo tez chce zazacz ja brac kiedys brałem ale odstawiłem sam i było tragicznie

A magiczne słówko ''proszę''?
Wujek_Dobra_Rada

przez Moolik 22 paź 2010, 19:46
Proszę zalezy mi na tym czy wam pomaga na stany lekowe;]
Moolik

Re: Seroxat

przez Wujek_Dobra_Rada 22 paź 2010, 20:21
rano x2
Wujek_Dobra_Rada

przez Lili-ana 22 paź 2010, 23:01
Na stany lękowe pomaga dobrze ale mocno zubaża emocjonalność, człowiek po tym staje się robotkiem takim, dodatkowo jeszcze bez motywacji - jak to robot ;)
Lili-ana

przez Moolik 23 paź 2010, 11:44
mit o tam jedno wazne zeby działał na leki
Moolik

przez xpiotrekx 23 paź 2010, 15:26
ja po 8miesicach brania paro przytylem 1kg.;] jesli nie masz predyspozycji to nie przytyjesz:)

przez Lili-ana 23 paź 2010, 16:08
Ja też nic nie przytyłam, waga w normie przez 8 m-cy zażywania.
Lili-ana

Sortuj wg