PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez Moolik 20 paź 2010, 15:08
19_latek jak długo zazywasz paroksetyne ?? duzo ci pomogła dalej stosujesz?? i czy z czasem traci swoja moc
Moolik

przez aree1987 20 paź 2010, 15:33
U mnie też coraz mniejsze zainteresowanie seksem. No chyba że sobie "przypomne". :mrgreen:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Wujek_Dobra_Rada 20 paź 2010, 15:35
A co to seks? :P
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili-ana 20 paź 2010, 15:45
właśnie :lol:
żeby było śmieszniej ja jestem w związku małżeńskim dopiero od 2 lat i seks może dla mnie nie istnieć wcale. Po co to komu w ogóle!? To obleśne i wstrętne! Fuj! ;) Współczuję trochę mojemu mężowi ale cóż, musi uzbroić się w cierpliwość i na razie jechać na ręcznym :P
Lili-ana

przez 19_latek 20 paź 2010, 15:54
Moolik,
Ponad rok, pomogla bardzo duzo, nie mam napadow lęku od tego czasu, czasami mi troche mocniej serce walnie ale nic strasznego sie nie dzieje. Tylko ze na derealizacje nie pomaga wcale.
19_latek

przez aree1987 20 paź 2010, 23:14
wracam na 30 mg z powrotem jednak nie lubię czuć.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez agnes30 21 paź 2010, 08:44
witam
wczoraj był 6 dzień jak biorę paro niestety bardzo żle to znoszę popołudniu wylądowałam w szpitalu z taką dylerką że szok to jest normalnie nie do opisania co ten lek ze mną zrobił tydzień temu normalnie funkcjonowałam jadłam fakt że płynno papkowate ale jadłam a teraz czuje się okropnie znów nic nie jem :why: i najgorsze że nie mogę skontaktowac się z tą psychiatrą co mi to zapisała .lekarz w szpitalu kazał narazie paro odstawic a brac pół tabletki na noc Asentra już sama nie wiem co robic .wczoraj nie wziełam na noc ponieważ po powrocie ze szpitala zasnęłam i obudziłam się rano . :cry:

przez Lili-ana 21 paź 2010, 08:59
Skoro lekarz tak zalecił i rzeczywiście tak okropnie Ci jest po paroksetynie, to zażyj tą Asentrę - ja ją brałam i uważam że to lepszy lek od paroksetyny, miałam po niej apetyt, a po paro nie i lepiej zażywać ją rano, a nie wieczorem, bo raczej pobudza i chce się po niej jeść jakieś 2 - 4 godziny po żażyciu. Masz coś na uspokojenie do tego?? Dobrze jest coś mieć jak się zaczyna leczenie lekami ssri.
Lili-ana

przez agnes30 21 paź 2010, 09:13
jak w poniedziałek wylądowałam u lekarza rodzinnego to zapisała mi dorażnie relanium ale nie brałam bo się bałam

[Dodane po edycji:]

a jak się bierze tą Asentre to też są takie mocne objawy uboczne????

przez Moolik 21 paź 2010, 10:34
Ja narazie mecze cudowne lexapro ktore wogole nie działa i mysle nad zmiana na paroksetyne bo to chyba jednak ciagle najmocniejszy ssri Kiedys brałem i mi pomogło ale za szybo odstawiłem i potem było traicznie
Moolik

przez Lili-ana 21 paź 2010, 11:08
agnes30 napisał(a):jak w poniedziałek wylądowałam u lekarza rodzinnego to zapisała mi dorażnie relanium ale nie brałam bo się bałam

[Dodane po edycji:]

a jak się bierze tą Asentre to też są takie mocne objawy uboczne????

u każdego objawy uboczne wyglądają inaczej, Asentra jest słabsza od paroksetyny więc może nie będzie tak źle??
A na co masz przepisane leki ssri??
Lili-ana

przez Wujek_Dobra_Rada 21 paź 2010, 12:20
aree1987, Jaką odczułeś różnicę pomiędzy dawką 20 a 30? .Kiedy paro w pełni zadziałała?
Wujek_Dobra_Rada

przez agnes30 21 paź 2010, 13:12
Lili-ana
ponieważ nie mogę jeśc posiłków stałych .i stwierdzili że to na tle nerwowym .
odstawiam te leki tydzień temu funkcjonowałam normalnie chodziłam do pracy jeżdżiłam samochodem jadłam płynno-papkowate ale jadłam a teraz jestem wrakiem nie wychodzę z domu boję się sama zostac i znów nic nie jem .chyba te leki nie dla mnie. :bezradny:

przez Lili-ana 21 paź 2010, 15:49
agnes30 napisał(a):Lili-ana
ponieważ nie mogę jeśc posiłków stałych .i stwierdzili że to na tle nerwowym .
odstawiam te leki tydzień temu funkcjonowałam normalnie chodziłam do pracy jeżdżiłam samochodem jadłam płynno-papkowate ale jadłam a teraz jestem wrakiem nie wychodzę z domu boję się sama zostac i znów nic nie jem .chyba te leki nie dla mnie. :bezradny:

A porobiłaś jakieś badania, żeby to sprawdzić?? Ile masz lat?
Lili-ana

Sortuj wg