PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: seroxat i duza sennosc

przez _Pete_ 18 paź 2010, 19:33
Może przejdzie, a może nie -masz szanse 50/50. :)A tak na poważnie - seroxat może wywoływać senność ze względu na działanie anytcholinergiczne. Ja też tak miałem.
_Pete_

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez 19_latek 18 paź 2010, 20:18
agnes30,
Nie odstawiaj parogenu, po ok 3 tyg zacznie dzialac i poczujesz sie duzo lepiej, lęki miną. Co do jedzenia to ja na poczatku tez nie moglem jesc ale gdzies po tygodniu przeszlo i bylo coraz lepiej. Moze wez L4 na ten czas?
19_latek

przez BladzacyAniolek 18 paź 2010, 21:04
U mnie osobiście Paro nie zwiększał apetytu, a wręcz przeciwnie, w ciągu miesiąca brania Paro schudłam 5 kg. Natomiast teraz od tygodnia biorę także inny lek (przeciwdepresyjny), który zwiększa apetyt, więc teraz jem normalnie.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnes30 19 paź 2010, 08:51
na L4 jestem od wczoraj kiedy to nie byłam w stanie iśc do pracy .dziś znowu mam jakieś dziwne drgawki serce wali jak oszalałe mdłości ale paro wziełam mam nadzieje że naprawdę pomoże i to wszystko minie a co do schudnięcia to ja bym już nie chciała bo ja przez ostatnie 2 miesiące schudłam 14kg od wczoraj znów nic nie jem :bezradny:

[Dodane po edycji:]

Amon-Rah
co do pisania dużych liter to nie wiedziałam że to niezgodne.
sorki!!!!

przez Mattej 19 paź 2010, 10:06
tomek28100 napisał(a):witam biore 4 tygodnie seroxat w dawce 30mg rano i odczówam sennosc w ciagu dnia czy to przejdzie po czasie?

Jeżeli za jakiś czas nie przejdzie skonsultuj z lekarzem, czy nie brać leku wieczorem.

przez Wujek_Dobra_Rada 19 paź 2010, 18:53
Jak mi się paroksetyna nie rozbuja to będzie źle. Oj będzie źle. Dopiero tydzień brania...
Wujek_Dobra_Rada

przez Krwiopij 19 paź 2010, 18:57
Wujek_Dobra_Rada, rozbuja,u mnie zaczela dzialac chyba 10 dnia,21 bylo już więcej niż ok.Najlepiej stabilizuje nastrój,moim zdaniem. ;)
Krwiopij

przez El Chupacabra 19 paź 2010, 19:29
tomek28100 napisał(a):witam biore 4 tygodnie seroxat w dawce 30mg rano i odczówam sennosc w ciagu dnia czy to przejdzie po czasie?

Dziwne, bo Seroxat zwyle aktywizuje - zwlaszcza umyslowo. Po 4-rech tygodniach lek juz zdarzyl rozwinac skrzydla, wiec jesli zle sie po nim czujesz to nie spodziewaj sie zmiany.

wola człowieka jest jego niebem

przez tomek28100 19 paź 2010, 19:41
jak pamietam to biorac zoloft bylo podobnie i dopiero po 3 miesiacach naprawde poczulem sie lepiej tylko ze ta paprawa trwala krotko jakies 2 miesiace i tak jakby lek przestal dzialac...

przez aree1987 19 paź 2010, 20:26
Mi się chce po nim spać.. zazwyczaj im wiecej serotoniny tym bardziej chce sie kimać.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Wujek_Dobra_Rada 19 paź 2010, 20:41
Ja po sertralinie i teraz po paroksetynie, na początku brania, mam zupełnie odwrotnie. Jestem naspeedowany, rozdrażniony. Jedynie wenlafaksyna mnie zamulala strasznie na początku.
Wujek_Dobra_Rada

przez Zombie 20 paź 2010, 12:17
Hej,
pytanko: czy z tymi problemami z libido to mija im się dalej bierze parogen?
“Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.”

przez 19_latek 20 paź 2010, 12:26
Zombie,
Mija aczkolwiek nie calkowicie, nie bedzie tak jak przed braniem leku ale nie bedzie zle. Gdzies po miesiacu sie poprawia.
19_latek

przez Lili-ana 20 paź 2010, 15:06
19_latek napisał(a):Zombie,
Mija aczkolwiek nie calkowicie, nie bedzie tak jak przed braniem leku ale nie bedzie zle. Gdzies po miesiacu sie poprawia.

Taa jasne... :roll: Ja łykam to od 8 miesięcy i wraz z kolejnym miesiącem zażywania mam coraz większy wstręt do seksu, wręcz brzydzę się go, a biorę aktualnie najmniejszą dawkę, bo 5mg i nic w tym temacie się nie zmienia. Biorę tak malutko, bo odstawiam i dziś zacznę Trittico brać, po którym powinno libido mi wrócić :smile:
Lili-ana

Sortuj wg