PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez 19_latek 16 paź 2010, 13:10
Wujek_Dobra_Rada,
Pobudzenie u mnie po paro na poczatku bylo bardzo duze, nie moglem usiedziec na miejscu i wszystko mnie wkurzalo. Pozniej sie unormowalo jednak nie moglem spac wiec musze brac mianseryne na noc. Ataku paniki nie mialem juz ponad rok takze jest dobrze.
19_latek

przez BladzacyAniolek 16 paź 2010, 13:31
Powrotu choroby się nie boję, bo ona i tak dalej u mnie trwa, pomimo brania Paro. To jest wyrzucanie kasy w błoto, bo żadnej poprawy nie ma. Bardziej chodzi mi o objawy fizyczne, czy takie odstawienie może coś wywołać.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez mikamika 16 paź 2010, 14:23
BladzacyAniolek napisał(a):Powrotu choroby się nie boję, bo ona i tak dalej u mnie trwa, pomimo brania Paro. To jest wyrzucanie kasy w błoto, bo żadnej poprawy nie ma. Bardziej chodzi mi o objawy fizyczne, czy takie odstawienie może coś wywołać.

może
mikamika

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 16 paź 2010, 15:28
BladzacyAniolek,
A ile juz bierzesz?
19_latek

przez BladzacyAniolek 16 paź 2010, 16:28
Ponad miesiąc.

mikamika np. co może wystąpić?
F34.1, F43.2, F60.3

przez Maleńka 17 paź 2010, 16:45
Dobrze że tu trafiłam,nie pomyślałam wcześniej żeby sprawdzić ten lek. Dostałam go zamiast sertagenu,przez pierwszy tydzień byłam strasznie rozdrażniona i spadłam w dół,teraz jakby coś drgnęło.Myślałam że mnie jeszcze bardziej pokręciło z tym wkurzaniem się ale Wy też tak mieliście..Co za ulga ;)
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

przez kasia000 17 paź 2010, 17:05
jak odstawisz nagle a nie stopniowo to możesz mieć nezłe jzdy..wiem cos o tym...okropna sprawa!słuchaj lekarza!
kasia000

przez agnes30 18 paź 2010, 14:18
WITAM
JESTEM PO RAZ PIERWSZY NA FORUM
LEKARZ PRZEPISAŁ MI PAROGEN NA POCZĄTKU PÓŁ TABLETKI RANO I PÓŁ TABLETKI MIRTAGEN NA NOC.
PAROGEN WZIEŁAM W PIĄTEK I BYŁO OK.W SOBOTĘ TEŻ WZIAŁAM LECZ ZACZEŁAM SIĘ SŁABO CZUC ALE PO POPOŁUDNIOWEJ DRZEMCE BYŁO OK WIĘC WŁĄCZYŁAM NA NOC MIRTAGEN OBUDZIŁAM SIĘ I MNĄ TRZEPOTAŁO BYŁO MI SŁABO BOLAŁA MNIE GŁOWA ALE JAKOŚ DAŁAM RADĘ. DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK I CZUJE SIĘ OKROPNIE PO PRZEBUDZENIU MIAŁAM TAKIE ZAWROTY GŁOWY UCZUCIE GORĄCA A SERCE WALI MI JAK OSZALAŁE .
CZY TO JEST NORMALNE NA POCZĄTKU LECZENIA??????????

przez Wujek_Dobra_Rada 18 paź 2010, 14:36
Tak. Do 10 dni powinno prześć.
Wujek_Dobra_Rada

przez BladzacyAniolek 18 paź 2010, 15:53
Normalka. :) Przejdzie. :) Każdy to przechodzi.
F34.1, F43.2, F60.3

przez agnes30 18 paź 2010, 17:08
DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI.
CZYTAJĄC WASZE POSTY ROZUMUJĘ ŻE MA SIĘ PO PAROGENIE APETYT????
BYŁO BY SUPER JAK BYM MOGŁA JEŚC
MÓJ PROBLEM ZACZĄŁ SIĘ 2 MIESIĄCE TEMU KIEDY TO POCZUŁAM "KLUCHĘ " W GARDLE I DUSZNOŚCI OD TAMTEJ PORY NIE MOGĘ JEŚC STAŁYCH POSIŁKÓW.PRZEZ 3 TYGODNIE BYŁAM NA JOGURTACH TERAZ JEM RZECZY ZMIKSOWANE OCZYWIŚCIE BADANIA WSZYSTKIE POROBIŁAM PRZEZ 2 MIESIĄCE ODWIEDZIŁAM WIĘCEJ LEKARZY NIŻ PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE .
Ostatnio edytowano 18 paź 2010, 20:56 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Mała prośba- NIE KRZYCZ!- post pisany dużymi literami jest niezgodny z zasadami.

przez mikamika 18 paź 2010, 18:04
agnes30,
Z tym apetytem to roznie bywa, ale uczucie "kluchy" powinno minac jesli jest spowodowane nerwica i parogen zaskoczy. Tylko potrzeba cierpliwosci bo sie dosc dlugo rozkreca ten lek. Ja tez nie moglam jesc z nerwow, teraz juz mam apetyt normalny.

Ale ja od paru dni zauwazylam naplyw jakis dolujacych, glupich mysli :/ paroksetyne biore od sieprnia, nie wiem co jest :?
mikamika

przez agnes30 18 paź 2010, 18:50
tak naprawdę to byłam przeciwna takich leków ale neurolog powiedziała mi że na ziółkach daleko nie pociągnę kazała iśc do psychiatry ale teraz myślę że jak bym wiedziała że tak będę reagowac to wcale bym nie brała tych leków dziś nie byłam w stanie pójśc do pracy zastanawiam się czy jutro rano wziąśc parogen Byłam dzisaiaj u lekarza rodzinnego bo nie mogłam skonsultowac się z psychiatrą kazała mi odstawic MIRTAGEN na noc żeby organizm przyzwyczaił się do parogenu .Już sama nie wiem co robic. :bezradny:

seroxat i duza sennosc

przez tomek28100 18 paź 2010, 19:11
witam biore 4 tygodnie seroxat w dawce 30mg rano i odczówam sennosc w ciagu dnia czy to przejdzie po czasie?

Sortuj wg