PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez Zombie 05 paź 2010, 08:45
cześć,
kurcze zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam, ze zaczęłam brać ten lek. Czytam Wasze wypowiedzi i jakoś straszny pesymizm i spowolnienie z nich powiewa...
Czy ten lek wnosi coś dobrego ?
“Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.”

przez 19_latek 05 paź 2010, 11:05
Zombie,
Tak, ja dzieki niemu moge normalnie funkcjonowac. Gdzies po 4 tyg zaczniesz odczuwac poprawe, musisz to jakos przeczekac.
19_latek

przez Zombie 05 paź 2010, 15:54
no cierpliwość to raczej nie jest moje drugie imię........
“Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Paroksetyna - co sprawia, ze obniza ochote na sex ?

przez noowy6 05 paź 2010, 20:29
Teście walnij :D żartuje ;)
Spróbuj z agonistami dopaminy tylko teraz pytanie czy czasem nie pogorszy to twojego stanu psychicznego ?
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez El Chupacabra 05 paź 2010, 21:04
noowy6 napisał(a):Teście walnij :D żartuje ;)
Spróbuj z agonistami dopaminy tylko teraz pytanie czy czasem nie pogorszy to twojego stanu psychicznego ?

Akurat trafiles - w zwiazku z niskim poziomem testosteronu u siebie (hipogonadyzm) biore zastrzyki z tescia. Cos jest jednak nie tak, bo libido takie sobie - a powinien byc huragan :)

wola człowieka jest jego niebem

przez Zenonek 05 paź 2010, 21:30
Marek77,

a coz to jest takiego ten Piribedil, przeciez to lek na Parkinsona, jakie wywiera dzialanie poprawiajace nastroj ? Na dopamine ?

przez noowy6 05 paź 2010, 22:09
El Chupacabra pierwotny czy wtórny ? Jakie dawki walisz i co dokładnie ? Miałeś poziom teścia na granicy czy już totalnie poza ? Sory za tyle pytań ,ale jestem ciekaw ;p Odp. na prv bo troche nie bardzo te moje pytania zwiazane z tematem który jest teraz poruszany.
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez El Chupacabra 05 paź 2010, 23:19
Panna_Modliszka,

:*

wola człowieka jest jego niebem

przez Lili-ana 06 paź 2010, 13:46
MARZENA 34 napisał(a):czesc z libido jest tragedia przynajmniej ja tak mialam nie miala ochoty na sex .teraz jestem na 1/4 tab odstawiam ten lek bede brac inny i odrazu czuje poper[d do seksu a przez 6 mc nic.jak lekarka zwiekszala mi dawke to tragedia czulam sie jak bym byla pijan i to nie ustepowala jestem teraz bardziej nerwowa za tydz dopiero mam wizyte zobaczymy co przepisze.al chce cos takiego aby mmiec troche paler a nie jak po paro leniwa

Ja też teraz biorę tylko 1/4 tabletki, powoli odstawiam i zrobiłam się również bardzo nerwowa, moja rodzina na tym cierpi :? :? :? Na seks nadal nie mam żadnej chęci, wkur.wia mnie ten temat(seks), w ogóle wiele rzeczy mnie wkur... :evil:
A na jaki lek zamieniasz?
Lili-ana

przez C(c)złowiek 06 paź 2010, 14:51
Ten lek nie na wszystkich działa dobrze... na mnie nie działał i nie widziałem poprawy, nic się nie zmieniło.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez miko84 06 paź 2010, 15:07
LOL, a zauważyłaś może że w jednym poście odpowiedziałem na pytanie autora wątku? Czytaj może z uwagą.
miko84

przez years after 06 paź 2010, 19:00
Na mnie działa dobrze biorę ponad trzy tygodnie lęki się zmniejszyły ale na większe efekty będę musiał cierpliwie poczekać najgorszy skutek uboczny jaki mam to drżenia rąk nie wiem czy mi to przejdzie kiedyś ?
Ostatnio edytowano 07 paź 2010, 13:06 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ORT.!!!!
no reason to cry

Re: Seroxat

przez Moolik 06 paź 2010, 19:13
jutro wizyta u lekarza i nie wiem czy zwiekszac lexapro do 15 mg czy zmieniac na seroxat jedyne co mnie trzyma przy lexapro to to ze nie zachodza zadne interakcje z alkocholem i innymi lekami
Moolik

Re: Seroxat

przez kuhajlan 06 paź 2010, 19:55
Moolik napisał(a):jutro wizyta u lekarza i nie wiem czy zwiekszac lexapro do 15 mg czy zmieniac na seroxat jedyne co mnie trzyma przy lexapro to to ze nie zachodza zadne interakcje z alkocholem i innymi lekami

Ja biore 60 seroxatu dziennie od 3 miesięcy. Nie jestem senna. Nie ziewam. A dwa tygodnie temu miałam napad lęku. Wiem,że był spowodowany sytuacją w której się znalazłam. Opanowałam ją xanaxem i na senem. Znowu wszystko wróciło do normy. Biorę seroxat rok. Zwiększyłam dawke bez wiedzy lekarza. Sugerował jedną tabletke rano, drugą wieczore. A ja biorę dwie rano i jedną wieczorem

Sortuj wg