PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez mikamika 04 wrz 2010, 10:48
Krwiopij napisał(a):mikamika, a ile już bierzesz Kochanie?

4 tygodnie
mikamika

przez 19_latek 04 wrz 2010, 10:50
mikamika,
Skoro bierzesz juz 4 tyg to z kazdym tygodniem powinno byc coraz lepiej w tych sprawach, pierwszy miesiac jest najgorszy.
19_latek

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez niespokojna 05 wrz 2010, 02:16
ale macie nasrane, przeciez to nie tylko o to chodzi
start 10 luty/ 1x rexetin - rano / 1x depakine chrono 300 - wieczorem. Nie jest zle.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez MARZENA 34 06 wrz 2010, 22:22
od 3 tyg bire 1 tab dziennie 2 tyg czulam sie dobrze pod koniec 3 tyg tragedia rece mialam jak z waty cale cialo jak flak zawroty glowy.oczu rano nie mogla otwozyc.lekarz mi zmiejszyla na 1/4 ale przez te 2 dni brania bylam strasznie nerwowa.od jutra biore 1/2 mam nadzieje ze lepiej sie bede czula czy ktos tez mial takie objawy dlugo one tak trwaja biore od lutego wiec myslalam ze juz nie bede miala takich skutkow ubocznych

przez 19_latek 07 wrz 2010, 14:08
Powiedzcie mi czy mozna laczyc z jakims lekiem paroxetyne, najlepiej z czyms aktywizujacym bo ostatnio taki jakis zamulony jestem i oszolomiony, musze isc do lekarza ale nie wiem czy mi cos przepisze dodatkowo. Jak myslicie? Nie chce benzo bo za bardzo mnie otumania.
19_latek

przez aree1987 07 wrz 2010, 14:14
19_latek, no a fluanxol Cie nie aktywizuje? Ja biorę 3 dzień 0,5mg i widzę, że staje się bardziej ruchliwy. ;) No benzo raczej na pewno CIe nie zaktywizuje.. poproś może o reboksetyne albo wellbutrin do tego..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez 19_latek 07 wrz 2010, 18:14
aree1987,
Po fluanxolu stalem sie bardziej leniwy niz normalnie a biore tylko 1mg (2x 0,5), nie dziala na mnie aktywizujaco. Niedlugo wizyta to powiem zeby cos przepisal co nie spowoduje jakis mocnych skutkow ubocznych jak paro bo po tym przez miesiac nie bylo za dobrze a teraz mam szkole.
19_latek

przez MARZENA 34 09 wrz 2010, 21:19
czesc ja tez poprosze o zmiane leku dzis chodzilam jakbym byla pijana musze dobrze funkcjonowac o ostatnio po paro jestem zamulona malo mi sie chce

[Dodane po edycji:]

dziewczyny czy ktoras z was przy braniu paro mial bole w podbrzuszu bo mam tak od 2 dni a wyczytalam w skutkach ubocznych zmiany w nazadach rodnych

[Dodane po edycji:]

a fachowo napisali ukladu rozrodczego

przez MOCca 14 wrz 2010, 11:52
Super opinie o leku pod nazwą PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!! Seroxatu też nie ma na oddzielnym temacie, zakładać, nie zakładać?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Zenonek 14 wrz 2010, 11:58
MOCca,

Bo Seroxat to niekwestionowany krol SSRI - w zasadzie najlepszy pod kazdym wzgledem :
- niezle podnosi nastroj
- swietnie wycisza
- redukuje/likwiduje lęki
- wycisza NN

Jak ktos ma pecha to na nie go nie podziala, badz tez bede uboki, ale jak na kogos zadziala to przewaznie tak jak powinien zadzialac.

A co bedziesz go wchędożala ?

przez MOCca 14 wrz 2010, 12:07
Zenonek, a będę i skutki uboczne mam generalnie w zacnym miejscu. :lol: Tylko ten okres oczekiwania 2 może 4 tygodnie, mam przepisany wieczorem, ale jednak nie uśpił mnie cholercia, więc chyba przejdziemy na rano. Mam i paroksetyne i sertraline do wyboru do koloru, zaczynam od paro, skoro to taki król.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez MOCca 14 wrz 2010, 12:17
Krwiopij, kolekcjonuje tak jak dopalacze. :lol: Ostatnio ciekawe pudełka z lakami przynoszę do domu, co lekarz to inny ulubiony lek. ;) Też myślę, że będzie dobrze...tylko dlaczego już go nie przyjmujesz? Pewnie gdzieś to pisałaś ale ja leń jestem, żeby dwie strony do tyłu przewinąć. 8)

przez Zenonek 14 wrz 2010, 12:25
MOCca,

Uboki lubia byc w "zacnym miejscu" , wiec wiesz , przygotuj sie, ze moze sie co nieco "przytegowac".

Wiadomo, ze Paro nie zadziala nasennie od strzala ,ale po 4 tygach bedzie juz oK.

Nie wiem jakie masz problemy, ale wiedz, ze ostatnio czytalismy z Shadomere badania z ktorych wynikalo, ze po dluzszym okresie zazywania Paroksetyna redukuje neurotyzm i dodaje dystansu do problemow najlepiej ze wszystkich SSRI.

Tyle, ze na nabranie dystansu trzeba czekac ok 4-6 miesiecy najmniej. Inne SSRI tez redukuja neurotyzm po dluzszym okresie zazywania, ale mniej (oczywiscie po 3-6 tygodniach bedzie poprawa, ale bardziej jezeli chodzi o dolegliwosci fizyczne).

przez mikamika 14 wrz 2010, 13:08
na mnie ta paroksetyna jakos dziwnie dziala, szczerze mowiac liczylam/i dalej jeszcze licze na bardziej spektakularne efekty
mikamika

Sortuj wg